Yeşim Özden

İstanbul / Kağıthane

Danışman / Danışmanlık Hizmetleri

Yeşim Özden

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü kazanmam ile 4 yıllık üniversite eğitim hayatıma başladım.

Üniversite eğitimi aldığım yıllarda Sofra Yemek Hizmetleri A.Ş’de ve TÜBİTAK Beslenme Laboratuarlarında Stajyer olarak çalıştım. Öğrenme merakım içinde mesleğim ile ilgili alanlarda gönüllü çalışmalarda bulunarak gelecek hayatımda yapacağım mesleğin iş alanlarını daha iyi tanıdım ve fikirler geliştirdim.

Üniversite eğitimimin son yılında İstanbul’daki çeşitli devlet ve özel hastanelerde zorunlu stajlarımı tamamladım. “Üniversite Öğrencilerinin Gıda Katkı Maddeleri Bilgi Düzeyini Belirleme” konulu lisans bitirme tezim ile 2011 yılında “Diyetisyen” ünvanı ile mezun oldum. Aynı yıl Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde Yüksek Lisans Eğitimime başladım.

2011 yılında Temmuz ayında diplomamı aldıktan sonra diyetisyen olarak çalışma hayatına atıldım.

HALİÇ HOSPİTAL’de Klinik Diyetisyen olarak beslenme danışmanlığı yaparken aldığım bir iş teklifi ile RİCHMOND NUA WELLNESS SPA OTEL’de 1 yıldan fazla bir süre Zayıflama Programları yürüttüm.

Sapanca’da çalıştığım süre boyunca Adapazarı’nda bulunan Özel ÖZ-SA ve NEFRO-MED Diyaliz merkezlerine de beslenme danışmanlığı yaptım.

Ailemi ve İstanbul’u özlemiştim ve geri dönmek istedim.

1 Kasım 2012 yılında İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ’nde Eğitim Asistanı olarak 1 yıl çalıştıktan sonra, 2013-2014 eğitim yılının başlaması ile ŞİŞLİ MESLEK YÜKSEK OKULU’nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladım.

2013 yılı hem Dünya, hem Türkiye, hem de benim için biraz zorlu geçmişti ve ben 2014’e umut ve motivasyonla başlamayı diledim hep! Bunun için önce kendime bir yol daha açmak adına hem de ulaşabildiğim kadar kişiye ulaşıp yaşamın güzelliklerini fark etmesine yardımcı olmak adına NISH COACHING’te “Yaşam Koçluğu ve NLP Practitioner” eğitimi alarak beslenme eğitimimi bilinçaltı düşünce sistemimizde ve hayat çizgimizdeki tercihlerimiz ile tamamlayarak bir çalışma sistemi oluşturdum.

İçimdeki öğrenme merakı susmadıkça, yeni bilgileri kovalamaya devam edeceğim.

Hem Diyetisyen, hem Yaşam Koçu olarak bilgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Sevgiyle ♥

Yeşim Özden

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar