Yetiş Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Yetiş Elektrik - Yetiş Demiral

Bursa / Osmangazi’de elektrik ve elektrik tesisatı alanında 18 yıldır faaliyet gösteren firmamız, Nilüfer, Mudanya ve Osmangazi bölgelerine hizmet vermektedir.

Ev ve iş yerlerinizdeki elektrik arızaları, avize ve LED ışık montajı, priz tamiri, elektrik tesisatı arıza ve tamiri, kompanzasyon arızası ve tamiri, gizli ışık montajı, ışıklandırma işleri, fabrika elektrik montajı, data kablolama sistemleri ve kablo döşeme, klima elektrik tesisatı, kombi elektrik tesisatı, LED aydınlatma montajı, tesisat çekme, elektrik tesisatı çekme, AVM ve mağaza içi elektrik sistemleri gibi aklınıza gelecek tüm işlerinize alanında uzman personellerimiz kaliteli çözümler sunmaktadır. Yaptığımız işlerde kaliteli malzeme kullanımına ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. İşlerinizi uygun fiyat garantisi altında söz verdiğimiz sürede teslim etmeye özen göstermekteyiz.

Haftanın her günü hizmet vermekte olan firmamız hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar