Yiğit Anahtar Çilingir

Ankara / Yenimahalle

Çilingir / Oto Anahtar

13Yorum
9.9Puan

Yiğit Anahtar Çilingir - Emre Yiğit

Ankara / Yenimahalle’de çilingirlik ve oto kilit anahtar alanında çalışmaktayız. 7/24 kesintisiz olarak Batıkent Şentepe, Etlik Yeşilevler, ve Yenimahalle'de her semte hızlı, güvenilir ve profesyonel çilingir hizmeti götürmekteyiz.

Kapı açma, kilit değiştirme, kasa kilidi açma, anahtar kopyalama, çelik kapı açma, Kapı Koruma sistemleri Kapı koruyucu sistemler kilit tamiri, oto kapısı açma, oto anahtar kopyalama, oto kumanda tamiri, oto kumanda değişimi, oto anahtar çoğaltma, elektronik anahtar tamiri, immobilizer tamiri işlemlerinizi kaliteli hizmet anlayışıyla beğeninize sunmaktayız.

Oto anahtar, elektronik anahtar, oto kumanda ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız ve çilingirlik hizmetimiz için ücretsiz çağrı hattımızdan bize 7/24 ulaşabilir ve acil taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kapıda kalmıştım, 15 dk bile sürmeden geldiler. Çok memnun kaldım, teşekkür ediyorum.

Ömer Talip - 29.04.2018

10Puan

Taksi durağı sahibiyim, bütün araçlarımızın yedek anahtarlarını Emre Bey'e yaptırdım. Piyasayı bilen biri olarak söylüyorum, çok araştırdım. ama en uyguna Yiğit Anahtar'da buldum.Teşekkür ediyorum.

Uğur Şimşek - 08.02.2018

10Puan

İşini iyi yapan bir usta, apartmanımızın akıllı kilidini piyasadan çok uygun fiyata yaptı. Teşekkür ediyorum.

Furkan Gözükara - 29.01.2018

10Puan

15 dk içerisinde adresimize geldi, hemen bizi evimize kavuşturdu. Teşekkürü borç biliyorum. :)

Sibel Yıldız - 29.01.2018

10Puan

Çilingirlik konusunda uzman diyebilirim. Gece 1 de aradık tutanakla geldi. Komşuma sordu, onay aldı. O şekilde kapımı açtı. Ben takdir ettim, benim evimi bir hırsızda açtırmaya çalışabilirdi. Teşekkürler Emre Bey.

Alpaslan Kılıç - 26.01.2018

10Puan

Mağazamızın anahtarını personelimiz kaybetmişti. Acil açılması gerekiyordu. Emre Bey'i buldum, çok memnun kaldık. Hızlıca zararsız açtı kapıyı, daha önce gelen çilingir anahtar göbeğini kırmıştı. Teşekkürler Emre Bey ve Ustası Burada :)

Kemal Tanca - 20.01.2018

10Puan

Gece eve geldiğimde arkada anahtar olduğu için kapımı açamadım. İnternetten 2 kişiyi aradım açmadılar. Emre beyi aradım, ilk çağrıda açtı ve gelmesi10 dk sürmedi. Fiyatı da çok uygun söyledi, teşekkür etmek istedim.

Mustafa Yıldırım - 13.01.2018

10Puan

Aksam Volkswagen Q7 aracımızın içinde anahtar unuttuk. Araç kendini kilitledi, 3 usta geldi açamadı. Emre ustamızı aradım. 10 dakika gibi bir sürede aracımızı açtılar. Diğer ustaların istedikleri ücretin yarısını aldılar. Teşekkürler.

Alparslan Kılıç - 10.01.2018

10Puan

Kapıda kaldım, 3 yeri aradım ya fiyatları abartılmıştı yada geleceğiz deyip gelmediler. Emre Bey'i aradım, fiyatı çok uygun neredeyse yarı yarıyaydı. 10 dakika içinde geldiler. Çok teşekkür ediyorum. Kazandığınız para helal olsun.

Esra Kal - 09.01.2018

9Puan

İşi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar. Gerçekten işini bilen ustalardan. Çabucak geldi, işimizi çözdü.

Hakan Gürpınar - 15.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar