Ustası Burada
Ustası Burada
Birol Yıldırım
9,3

Birol Yıldırım

Yıldırım Elektronik

İnönü Cad. No: 857A
İzmir / Karabağlar / Fahrettinaltay
Haritada Göster
Henüz bir gönderi paylaşımı yapılmadı.

Yıldırım Elektronik İzmir olarak Plazma tv tamiriLcd tv tamiri, Led tv tamiriUydu montaj ve BakımıMerkezi sistem çanak anten kurulumu ,Güvenlik kamerası kurulumu, Kumanda satışı , temin tedarik ve bu cihazlarda oluşacak arıza tespit, uygun fiyat, tamir hizmetleri ve müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalarını yürütmekteyiz.

Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.

Satın alınan uydu sisteminin markası ya da modeli ne olursa olsun, kurulumu konusunda deneyimli ve uzman kişilerden yardım alınmadığı sürece uydudan beklenen verim alınamayacaktır.

Bu yüzden uydu servisi ekibimiz, sürekli olarak gelişmeleri takip etmekte, kendini geliştirmekte ve en iyi uydu montaj hizmetini vermek için çalışmaktadır.

Pahalı ve sorunlu güvenlik kamera sistemleri yerine, size ucuz ve kaliteli sistemler öneriyoruz. Destek hattımızla iletişim kurduğunuz anda, güvenlik kamerası ve sistemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Tüm Servis talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Tüm Hizmetleri
9,33
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  4
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  4
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5