Yıldırım Otomotiv

İstanbul / Başakşehir

Oto Tamir / Bakım

Hemen Ara

Yıldırım Otomotiv - Bayram Şimşek

Yıldırım Otomotiv olarak kaporta boya, mekanik, elektrik, klima bakımı ve gaz dolumu işleriniz garantili yapılmaktadır. Kasko ve sigortalı işleriniz anahtar teslimi vekaleten yapılır.

Konusunda uzman personeli ile genel bakım, mekanik ve oto elektrik servis hizmetleri veren firmamız; müşteri odaklı iş anlayışıyla, kalitesini her geçen gün bir üst seviyeye taşımaktadır. Tüm marka otomobillerin fren, balata ve hidrolik tamiri, buji değişimi, polen filtresi değişimi, triger kayışı değişimi, yağ filtresi değişimi, airbag beyin tamiri, abs beyin tamiri, debriyaj tamiri, balata ayarı, ecu ve motor beyin tamiri gibi oto elektrik ve oto mekanik konularda tüm servis hizmetlerini sunmaktayız.Dilerseniz aracınız adresinizden alınarak servis işlemleri sonrası tekrar adresinize teslim edilmektedir.

Ayrıca oto klima tamiri ve oto klima gaz dolumu hizmetlerimiz ile yaz kış aracınızda sağlıkla seyahatiniz için çalışıyoruz.

Sektörde var olduğumuz günden bugüne kadar kendini ispatlamış bir firmayız. Sizde araçlarınızı güvenilir bir yere emanet ederek haftanın 7 günü 24 saat sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar