Yıldırım Ford Özel Servisi

Ankara / Yenimahalle

Oto Tamir / Bakım

0Yorum
10Puan

Yıldırım Ford Özel Servisi - Salih Büyük Yıldırım

Ankara / Yenimahalle ilçesinde bulunan Başkent Sanayi Sitesi'nde Yıldırım Ford Özel Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Deneyimli ustalarımız ile tüm Ford model araçlarınız için oto mekanik tamiri, oto elektrik tamiri, oto elektronik tamiri, Ford yol yardımı, motor revizyonu, şanzıman revizyonu, silindir kapak revizyonu gibi uzmanlık gerektiren tüm konularda hizmetinizdeyiz.

Focus, Fiesta, Mondeo, Escord, CMax, Connect model araçlarınız başta olmak üzere tüm Ford grubu otomobillerinizin periyodik bakımlarını yetkili servis deneyimli ustalarımız ile işçilik ve parça garantisi vererek yapmaktayız. Servisimizde araçlarınızı Ford'un orjinal cihazı ile ücretsiz 32 testten geçirmekteyiz. Ford yedek parça temini, amortisör değişimi, yağ değişimi, oto klima tamiri, oto elektrik tamiri, oto far tamiri, akü değişimi, defransiyel tamiri, debriyaj tamiri, balata değişimi, oto fren tamiri, vites kutusu tamiri, yakıt enjeksiyon değişimi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi, benzin ve mazot filtresi değişimi, şanzıman ve şanzıman filtresi değişimi, rot balans ayarı, karbüratör değişimi, motor yenileme, fren hidrolik tamiri ve diğer tüm servis ihtiyaçlarınızı yetkili servis güvencesiyle karşılamaktayız.

Ayrıca Ford Yol Yardım hizmetimizle de 7/24 maduriyetlerinizi gidermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar