Yıldız İnşaat

Kocaeli / Gebze

Alçı / Kartonpiyer

Yıldız İnşaat - Atilla Yıldız

Kocaeli / Gebze’de alçıpan, bölme duvar, boya, badana, seramik uygulama, asma tavan, mutfak ve banyo dolapları, gömme dolap, mutfak tezgahı ve mantolama işleriniz için uzman bir ekiple çalışmaktayız. Gebze, Tuzla ve Pendik bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Alçı, alçıpan duvar, alçıpan panel, alçıpan tavan, alçıpan çekme, alçı duvar, alçı dekorasyon, alçı göbek yapımı, alçı sütun, alçıpan asma tavan, alçıpan gergi tavan, alçıpan oda yapımı, alçıpan orta göbek, stronpiyer, alçıpan uygulama, alçıpan üzeri saten alçı, alçı TV ünitesi, sıva, boya badana, ofis boya hizmeti, dekoratif boya, iç ve dış cephe boyama, daire boyama, oda boyama, sedef boyama, alçı saten boya işlerinizi özenle yapmaktayız. Ayrıca fayans döşeme, seramik döşeme, granit döşeme, fayans zemin kaplama, banyo duvar seramik, karo mozaik döşeme, karo fayans döşeme, mutfak tezgahı montajı konusunda kaliteli işçiliğimizle hizmet vermekteyiz.

Cephe yalıtımı ve izolasyon işlemlerinizi, site mantolama, apartman mantolama, müstakil bina mantolama, villa mantolama ihtiyaçlarınızı firmamızdan fiyat almadan yapmayın. Hayallerinizdeki yaşam alanlarına kavuşmak için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar