Yıldız Opel Servisi

Ankara / Yenimahalle

Oto Tamir / Bakım

Yıldız Opel Servisi - Ahmet Özdemir

38 yıllık tecrübemizle Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Merkez Sanayi Sitesi’nde oto mekanik, oto tamir ve bakım hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Sektörümüzle ilgili gerekli ustalık belgesine ve yetkiye sahibiz. Opel ve Chevrolet markalı otomobillerde uzmanız.

Özellikle Opel Frontera 3.2 motor ve her türlü yedek parça tedariği konusunda iddialıyız. Araçlarınızın polen, yağ, hava filtresi değişimi, yakıt enjeksiyonu, motor yağı, rulman, amortisör, silecek, balata, buji, mazot filtresi, direksiyon ve şanzıman yağı gibi aksamlarının değişimi, triger kayışı değişim ve tamiri, kaporta, defransiyel, debriyaj, oto fren, vites kutusu, V kayışı, müşür, oto salıncak, direksiyon pompası, karbüratör ve enjektör gibi aksamlarının ise tüm tamir işlerini yapmaktayız. Ayrıca subap ve balata ayarı, amortisör bakımı, oto check-up ve periyodik otomobil bakımı da hizmetlerimiz arasındadır. Dizel araç tamir hizmeti vermekteyiz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti garantili hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar