Yıldız Saat

İstanbul / Fatih

Saatçi / Saat Tamircisi

Yıldız Saat - Selçuk Yıldız

İstanbul / Sirkeci’nde saatçilik ve saat tamiri alanında faaliyet göstermekteyiz. Belmond, Lee Cooper, Slazenger başta olmak üzere dünyaca ünlü markalarının orijinal ürünlerin satışını yapmaktayız. Rolex, Cartier, Panerai, Baume&Marcier marka saatlarin servis hizmetleri konusunda 10 yıllık tecrübemiz ile saat sektöründeyiz.

Saat tamiri, saat kordonu değişim, saat pili değişimi, duvar saati tamiri, saat kadran tamiri, zemberek tamiri, kol saati tamiri, antika saat tamiri, saat camı değişimi ihtiyaçlarınızda kaliteli işçiliğimiz ile hizmetinizdeyiz. Bay saat, bayan saat ve çocuk saat modellerimiz ve uygun fiyat aralıklarımızla siz değerli müşterimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Saatlerinizin tüm servis işleri profsyonel servis anlayışımız ile gerçekleşmekte ve kargo ile adresinize iletilmektedir.

Saatleriniz ile ilgili tüm servis ihtiyaçlarınız ve satış ile ilgili detaylı bilgi için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar