Yıldız Teknik Servis

Bursa / Nilüfer

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

0Yorum
1.0Puan

Yıldız Teknik Servis - Zeki Güçün

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan firmamızda beyaz eşya, kombi, klima ve ankastre ürünler için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Simfer, Blue House, Femaş, Opex, Ferre, Eminçelik, İtimat, Cucinox, Rubenis, Arnica ve Naturel marka ürünlerin yetkili servisi konumundayız.

Özel servis hizmetlerimiz kapsamında Arçelik, Beko, Aeg, Ariston, Profilo, Vestel, Bosch, Philco, Baymak, Vaillant, Alarko, İhlas, ECA, Demirdöküm, Ferroli ve Fellini gibi markaların klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz, elektrik süpürgesi vb. cihazlarının bakım, tamir ve yedek parça işlerini yapmaktayız. Servis hizmetlerimizde 1 yıl yedek parça garantisi vererek çalışmaktayız. Ayrıca kombi, şofben ve doğalgaz sobalarının montaj ve arızalarının yanısıra petek temizliği ve bakımı işlerini de itinayla yapmaktayız.

Kaliteli ve güvenilir beyaz eşya teknik servis hizmetlerini uygun fiyatlarla müşterilerimize götürmeyi hedefleyen ekibimizle 7/24 Bursa'nın her bölgesine hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve teknik servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar