Yılmaz Yapı Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

Boya / Badana

Hemen Ara

Yılmaz Yapı Dekorasyon

FirmamızYılmaz Boya Ve Dekorasyon sahip olduğu profesyonel yapısı ve kalite anlayışıyla boya ürünleri ve dekorasyon hizmeti vermektedir.

Yılmaz Boya Ve Dekorasyon aynı zamanda araştırma ve geliştirmeye önem vererek sizlere günümüzün en içerikli ve en çağdaş hizmetini sunmaktadır.

Amacımız hem boya da, hem de dekorasyon işlerinde en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti, kaliteli ve deneyimli personel, güvene ve etik temellere dayalı oluşmuş firma yapısı ile ticari hayatında iddialı ve fark yaratan hizmetler vermeye devam edecektir.

Yılmaz Boya Ve Dekorasyon Kurulduğu Günden Bu Güne Kadar Aldığı Tüm Projeleri Kaliteli Hizmeti İle Verilen Termin Sürelerine Uyarak ve Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutarak Hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz:
Anahtar teslim bina tadilatı
Adış cephe mantolama
Doğal taş uygulamaları
Laminant parke
Kartonpiyer işleri
İç ve dış cephe onarımı
Fayans kalebodur
Alçıpan asmatavan
Boya badana
Alçı sıva
Firmamız Yılmaz Boya Ve Dekorasyon sahip olduğu profesyonel yapısı ve kalite anlayışıyla boya ürünleri ve dekorasyon hizmeti vermektedir.Dış cephe binalar için çok önemlidir. Dış cephesi sağlam olan binaların ömrü de uzun olur içinde yaşayanlarda bir o kadar sağlıklı olur. Çünkü kış aylarında izolasyonu ve dış cephe yüzeyi iyi olmayan bina içeri soğuk alacak, sizin veya ailenizdeki kişilerin hasta olmasına neden olabilir ayrıca ısınma maliyetiniz %40 fazla olacaktır.Hizmetlerimiz:Anahtar teslim bina tadilatıAdış cephe mantolamaDoğal taş uygulamalarıLaminant parkeKartonpiyer işleriİç ve dış cephe onarımıFayans kalebodurAlçıpan asmatavanBoya badanaAlçı sıva Firmamız Yılmaz Boya Ve Dekorasyon sahip olduğu profesyonel yapısı ve kalite anlayışıyla boya ürünleri ve dekorasyon hizmeti vermektedir.Evinizde boya gerektiren işlerinizde de sizlere hizmet vermekteyiz.Başta kapı kasaları, Pencere kayıtları gibi yerleşik mobilya aksamlarını boyamaktayız.Pencere ve dış cephe mobilya kısımlarında soğuğa, yağmur ve sıcağa karşı yat verniği kullanıyoruz.Yat verniği su, sıcak ve soğuğa karşı daha dayanıklıdır.Hizmetlerimiz:Anahtar teslim bina tadilatıAdış cephe mantolamaDoğal taş uygulamalarıLaminant parkeKartonpiyer işleriİç ve dış cephe onarımıFayans kalebodurAlçıpan asmatavanBoya badanaAlçı sıva

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar