Eslem Sıhhi Tesisat

Balıkesir / Bandırma

Su / Sıhhi Tesisat

Hemen Ara

Eslem Sıhhi Tesisat - Yüksel Fidan

Balıkesir / Bandırma’da su ve sıhhi tesisat alanında faaliyet göstermekteyiz. Balıkesir’in tüm ilçelerine, Bursa’nın Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Her marka ve model kombi bakımı ve arıza tamiri, kombi fan motoru tamiri ve filtre temizliği, doğalgaz tesisatı döşeme ve tamiri, doğalgaz tesisatı montajı ve bakımı, doğalgaz iç tesisat döşeme, kalorifer tesisat tamiri ve bakımı, kalorifer tesisatı temizleme ve boru değişimi, doğalgaz tesisatı değişimi, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan tamiri, doğalgaz tesisatı projelendirme hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda su ve sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri ve montajı, su tesisatı arıza ve kaçak tespiti, sıcak su tesisatı kaçak tespiti ve tamiri, lavabo montajı ve tamiri, çeşme bataryası değişimi, gider açma, petek montajı, banyo tesisat tamiri gibi A’dan Z’ye tüm tesisat ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler üretmekteyiz. Tüm bunların yanı sıra iç mimari ve dekorasyon alanında salon, mutfak, banyo, yatak odası, ofis ve ev dekorasyonu hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında alçı ve boya uygulamaları, alçıpan ve kartonpiyer uygulamaları, laminant ve parke döşeme, fayans ve seramik döşeme ve duvar kâğıdı kaplama işlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız. Zamanında iş teslimine önem vermekte ve ekonomik fiyatlarda garantili işler yapmaktayız.

Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar