Bilgisayarcı

Bursa / Nilüfer

Alarm / Kamera Sistemleri

Bilgisayarcı - Yunus Ceylan

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bilgisayar ve telefon tamiri, alarm&kamera sistemleri ve yazılım/tasarım hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinin tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar, laptop ve notebooklarınızın tamir, kurulum, ekran değişimi, format, ram yükseltme ve hard disk tamiri işlerini ve bu ürünlerin satışını teknik servis olarak yapmaktayız. Aynı şekilde telefon teknik servisi olarak tamir ve ekran değişimi yapmaktayız. Güvenlik kamerası sistemlerinin kurulumu, montajı, yer değişimi, tamiri, ayarı ve satışını konusunda da servis hizmeti vermekteyiz. Modem, telefon, santral arızaları, website tasarım ve kurulumu, network ağ arızaları ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Virüs bulaşan dosyalarınızı, verilerinizi kurtarmakta ve Türk Telekom virüsünü temizlemekteyiz.

Güvenlik sistemlerinden, bilgisayar/telefon sistemlerine ve yazılım hizmetlerine kadar tüm ihtiyaçlarınız, soru ve sorunlarınız için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar