Yurtsever Elektronik

İstanbul / Kağıthane

Alarm / Kamera Sistemleri

Yurtsever Elektronik - Hüseyin Yurtsever

İstanbul / Kağıthane ilçesinde uydu sistemleri ile kamera güvenlik sistemleri satış ve montajı, bilgisayar tamiri ve teknik servis hizmetleri üzerine faaliyet göstermekteyiz.

Alarm, kamera ve güvenlik sistemlerinin satışı, kurulumu ve arızaları konusunda her türlü teknik desteği sağlamaktayız. Ev ve işyerlerinizin güvenliği için uygun sistemleri seçmeniz konusunda yardımcı olmakta ve güvenlik sistemlerinin satışını garanti kapsamında yapmaktayız. Neutron Kamera Sistemleri'nin yetkili servisi konumundayız. Televizyon tamiri hizmetlerimiz kapsamında LCD TV tamiri, LED TV tamiri, HD TV tamir, televizyon panel değişimi, televizyon ekran değişimi, TV montajı ve yedek parça temini yapmaktayız. Ayrıca televizyonlarınızı adresinizden ücretsiz teslim alarak, tamirini yaptıktan sonra adresinize yine ücretsiz teslim etmekteyiz. Next&Nextstar yetkili servisi olarak, merkezi uydu ve çanak anten sistemlerinin evlere, işyerlerine, sitelere ve otellere kurulumu konusunda uzman bir teknisyen kadrosu ile profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz. Bilgisayar, laptop, notebook ve tablet cihazlarının tamiri, bilgisayar kurulumu, format atma, tablet ekran değişimi, hard disk tamiri, ram yükseltme gibi teknik servis işlemlerinizi özenle yapmaktayız.

İç ve dış mekanlar için sunduğumuz led aydınlatma çözümlerimiz, D-Smart ve Digiturk satışımız, servis ve kurulum hizmetlerimiz ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarında yanındayız. Satışını yaptığımız tüm ürün gruplarında parça satışı ve servis hizmeti vermekteyiz. Silivri ve Çatalca bölgesi hariç tüm Avrupa yakasına gezici ekibimiz ile hizmetlerimizi götürmekteyiz. Detaylı bilgi ve servis talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar