Yusuf Arman

Kocaeli / İzmit

Alarm / Kamera Sistemleri

Yusuf Arman

Kocaeli / İzmit’te alarm ve güvenlik kamera sistemleri üzerine faaliyet göstermekteyiz. Bilgisayar tamircisi ve teknik servisi olarak ta 12 yıldır bu sektördeyiz.

Güvenlik sistemleri kurulumu, güvenlik alarmı montajı, alarm tamiri, güvenlik kamera kurulumu, güvenlik kamera ayarı hizmetlerimizle evlerinizin ve işyerlerinizin güvenliği için uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bilgisayar tamiri, bilgisayar kurulumu, tablet tamiri, yerinde bilgisayar servisi, bilgisayar teknik servis hizmetleri, bilgisayar ekran değişimi, notebook tamiri, notebook ekran değişimi, laptop ekran değişimi, tablet ekran değişimi, hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme, PC tamiri, play station tamiri, Ps 3 tamiri, Psp Go tamiri, Psp tamiri konusunda uzman bir ekiple kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca cep telefonu teknik servisi hizmetlerimiz kapsamında cep telefonu tamiri, telefon bakımı, cep telefonu ekran değişimi, cep telefonu batarya değişimi, cep telefonu şarj tamiri, cep telefonu anakart değişimi, cep telefonu program yükleme, cep telefonu ekran koruyucu işlemleri yapmaktayız. Servisimizde orijinal ve 2.el ürünlerin alım satım işlemleri yapılmaktadır.

Gebze hariç tüm Kocaeli bölgesine hizmet vermekteyiz. Teknik servisimize ulaşmak için ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar