Zirve Mühendislik

İzmir / Karşıyaka

İç Mimari / Dekorasyon

Zirve Mühendislik - Yusuf KILIÇ (inş Müh.)

İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan ofisimiz de dekorasyon tadilat alanında faaliyet göstermekteyiz. Anahtar teslim ev ve ofis tadilatları yapmaktayız.

Boya badana, alçı ve kartonpiyer yapımı, fayans döşeme, parke döşeme ve laminat parke uygulamaları konusunda profesyoneliz. Ev ve ofisleriniz için alçı, sıva, alçıpan duvar yapımı, asma tavan yapımı, dekoratif alçı, boya tadilatı, boya dekorasyonu, parke uygulama, duvar kağıdı uygulama gibi işleri kapsayan detaylı dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Banyo ve mutfak tadilatı ihtiyaçlarınızda fayans döşeme, fayans yenileme, seramik kaplama, granit döşeme, mutfak tezgahı değişimi, granit mutfak tezgahı yapımı konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Evinizin salon dekorasyonu, mutfak dekorasyonu ve banyo dekorasyonu ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm iç yapı hizmetlerini birarada sunmaktayız. İşimizi kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlarla yapmakta ve zamanında iş teslimine önem vermekteyiz. Binalarınızın dış cephesi ile ilgili tüm mantolama cephe yalıtım çatı yalıtım ve çatı yapım işleri alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından özenle yapılmaktadır.

Güvenlik sistemleri alanında ayrıca güvenlik kamera sistemleri, alarm ve yangın alarm sistemleri kurulum ve satış alanında başarılı çalışmalara imza atmaktayız.

Ücretsiz çağrı hattımızdan haftaın 7 günü bize ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar