Yusuf Tekol

İstanbul / Fatih

Kombi Arıza / Montaj

Hemen Ara

Yusuf Tekol

İstanbul Fatih’te kombi bakım arıza ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Fatih bölgesi başta olmak üzere Avrupa Yakası’nın tamamına hizmet vermekteyiz.

Her mekânda yaşanan petek ısıtmama, su ısınmama, kombi arızası, kombi bar düşüklüğü, kombi su kaçağı, kombi gaz valfi arızaları, kombi ateşleme arızası gibi sorunlarınızda kombi tamiri ve servisi hizmetleri vermekteyiz. Klima arızası, klima gaz dolumu, klima elektrik arızaları, klima sesli çalışma problemi, klima dış ünite arızası, klima su akıtma, kumanda algılama arızası gibi sorunlarınızda klima tamiri ve servisi hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. Aynı zamanda çamaşır makinesi deterjan yuvası sorunları, çamaşır makinesi sıcak su problemleri, su boşaltma arızası, elektrik sorunları, bulaşık makinesi deterjan almama sorunu, bulaşık makinesi elektrik arızaları, deterjan alımı sorunu, koku problemleri, kurutma makinesi kazan arızaları, buzdolabı soğutma arızası, koku problemi, motor sesi sorunu, kapı yönü değişimi, buzlanma gibi beyaz eşyalarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için beyaz eşya tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca beyaz eşya alanında yedek parça ve 2. El alım satım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar