Zengin Bilgisayar

İstanbul / Maltepe

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Zengin Bilgisayar - Murat Zengin

İstanbul / Maltepe’de bilgisayar tamiri ve laptop servisi olarak faaliyet gösteren firmamız; Kadıköy, Kartal ve Maltepe başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Garantisi bitmiş olan tüm bilgisayar ve notebooklarınızın her marka ve modeli için tamir, kurulum, format, ekran değişimi, ram yükseltme, veri kurtarma, ana kart tamiri ve hard disk hizmetleri vermekteyiz. Chipset değişimi, jack değişimi, bios yazılımı teknik servisimizde garanti verilerek yapılmaktadır. Ayrıca güvenlik kamerası ve alarm montajı, hırsız alarmı ve güvenlik sistemleri, güvenlik kamera sistemleri yer değiştirme ve kurulumu, TV tamiri, LCD TV tamiri, LED TV tamiri hizmetleri uzman personellerimiz tarafından titizlikle verilmektedir. Servisimizde cep telefonu tamiri, cep telefonu ekran ve batarya değişimi, cep telefonu ana kart değişimi, tablet tamiri, tablet ekran ve batarya değişimi, tablet yazılım yükleme hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi kurma, ADSL kurulumu, ikinci el bilgisayar alım- satım ve yerinde bilgisayar servisi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar