Ziwbax Auto Club

İstanbul / Bahçelievler

Oto Yıkama / Yağlama

3Yorum
10Puan

Ziwbax Auto Club - Nazım Laçin

İstanbul / Bahçelievler'de oto kuaförlük hizmetleri, oto dizayn, oto yıkama ve detaylı temizlik hizmetleri üzerine faaliyet göstermekteyiz.

İç dış oto yıkama, detaylı temizlik, oto cam filmi, boya koruma, motor yıkama, pasta cila, fırçasız yıkama, seramik kaplama, buharlı oto yıkama, oto koltuk yıkama, leke giderme, motor koruma, far temizliği, kaput koruma, araç kaplama, ozonlama, motor dezenfekte, folyo kaplama, nano boya koruma, tavan kaplama konularında profesyonel bir ekiple memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Sadece Bahçelievler Ziwbax şubemizde geçerli olan kampanyalı paket fiyatlarımızla otomobilinizin her türlü iç dış yıkama ve bakımını özenle yapmaktayız. 199 TL tutarındaki full bakım paketimiz oto koltuk yıkama, kapı yanları ve tavan temizliği, petek temizliği, bagaj, sitetme, kokpit temizliği, pasta cila ve rütuş uygulamalarını kapsamaktadır. Motor dezenfekte, ozonlama, cam filmi, folyo kaplama, app plaka, far temizliği ve tuning uygulamalarımızı kapsayan binek araç kampanyalarımız son süret devam etmektedir.

Ömür boyu garantili 3m cam filmi 299 TL, garantili cam filmleri 149 TL, cam filmi 99 TL, ön cam optik film 99 TL, tavan folyo 149 TL, ön kaput güvenlik filmi 99 TL olarak kampanyalı fiyatlarla yapılmaktadır. Servisimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve randevu için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Eşim aracını götürmüş ve çok memnun kalmış. Ben de beğendim. İzmir Çeşme'deki yerleri de baya iyi...

selim afgan - 27.09.2017

10Puan

Fevkalade...

Rüştü Yıldız - 26.09.2017

10Puan

Çok sağolun...

Mehmet Tayan - 26.09.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar