Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon

İzmir / Karabağlar

Çatı / Oluk

0Yorum
10Puan

Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon - Zülküf Kök

İzmir / Karabağlar’da çatı ve oluk yapımı, İç Mimari ve Dekorasyon, çatı yalıtım ve izolasyon, bina dış cephe mantolama izolasyon işleri yapmaktayız. Ayrıca demir doğrama, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı ve su tesisatı, ferforje alanlarda da tecrübeli ekibimizle tadilat hizmeti vermekteyiz.

Kalorifer sistemleri, kalorifer tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer boru değişimi, havlupan montajı, su tesisatı tamiri, sıhhı tesisiat tamiri, su tesisatı döşeme, su tesisatı değiştirme ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Bunun yanısıra ev dekorasyon, mimari proje çizimi, mutfak dolabı yapımı, boya, badana, alçı, kartonpiyer, asma tavan, parke, fayans, banyo tadilat, 3D mimari görselleştirme gibi daireleriniz ile ilgili tüm ustalık işleri için uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Dış cephe yalıtım, dış cephe izolasyon, ısı izolasyon, site mantolama işleri, apartman mantolama işleri, villa ve müstakil bina mantolama işleri, teras izolasyon, küpeşte, korkuluk, ferforje, çelik çatı yapımı ve komple ev tadilatında ekonomik fiyatlarla kaliteli işçilik sunmaktayız.

Haftanın 7 günü çalışmaktayız. Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar