Ankara Yenimahalle En İyi 10 Merkezi Uydu Sistemi ve Çanak Anten

Ankara / Yenimahalle ilçesindeki Uydu Servisleri ve Çanak Anten Tamircileri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Size en yakın uydu tamircisine ulaşmak için yakınlığa göre listeleme yapabilir, yorumları okuyarak onlarcası arasından en uygun En İyi 10 Merkezi Uydu Sistemi ve Çanak Anten seçeneğini hemen bulabilirsiniz.

Uydu servisleri merkezi uydu sistemlerinin kurulumu, bireysel uydu montajı, uydu ayarı, çanak anten kurulumu, çanak anten montajı, site uydu sistemleri, apartman uydu sistemleri konusunda satış, kurulum ve teknik destek hizmeti vermektedir. Öte yandan pek çok uydu servisi tarafından Türkiye'deki önemli yayın sağlayıcılar olan Digiturk kurulumu, Tivibu kurulumu ve D-Smart kurulumu da yapılmaktadır. Kaliteli bir televizyon yayını alabilmek ve uydu üzerinden yüzlerce kanalı izleyebilmek için uydu alıcılarından gelen sinyallerin receiver aracılığı ile televizyona iletilmesi sağlanmakta ve kanal seçenekleri için de TV paketlerine üye olmak gerekmektedir. 

Gezici teknisyen ekipleri ile hizmet veren uydu servisleri uydu kurulumu, çanak anten kurulumu, uydu arızası, çanak anten yer değişimi, uydu sinyal sorunu giderme, uydu frekans güncelleme, uydu kanal ayarlama, receiver tamiri, uydu sinyal güçlendirme, çiftli lnb montajı, çoklu lnb montajı, uydu kumandası tamiri gibi konularda müşterilerine hizmet götürmektedir. Uydu yayını sağlayıcılarının uydu paketlerini satan servislerde aynı zamanda hd receiver modelleri, çanak anten çeşitleri ve uydu alıcıları satılmaktadır. 

Yenimahalle'de Merkezi Uydu Sistemleri ve Çanak Anten Montajı alanında faaliyet gösteren en iyi uydu servisleri UstasıBurada'da. Uydu kurulum işlemleriniz ve uydu arızalarınızın çözümü için bu sayfadaki uyducuları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak servis talebinde bulunabilir, uydu paketleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden aradığınız ustalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Yenimahalle, Ankara'nın merkez ilçelerinden biri olup ilçedeki nüfusun çoğunluğunu işçi ve memur kesim oluşturmaktadır. 1957 yılında ilçe olan Yenimahalle, 54 mahalleden oluşmakta ve ilçede 2016 rakamlarına göre 644 bin kişi yaşamaktadır. Yenimahalle'ye bağlı Batıkent, Ostim ve İvedik semtlerinde büyük sanayi bölgeleri bulunmaktadır. Ankara ekonomisinde önemli yer tutan Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi (OSTİM), İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Başkent Oto Sanayi, Öz Ankara Toptancılar Sitesi, Yıldız Sanayi Sitesi, Erciyes İşyerleri ve GİMAT Yenimahalle ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

 • Ankara Elektrik Malik Aydın

  Ankara Elektrik

  Gerçekten işini anlayarak ve güzel yapan, işinin hakkını veren bi usta. Haşat olan binada elektrik elektronik arızamı gereken herşeyi sapasağlam teslim etti. Sıkıntısız kullanımdayım şuan. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • ND Elektronik Özgür Düzgün

  ND Elektronik

  İtinalı ve hızlı çalışması için teşekkür ederim. Çanak anten montajını kısa sürede, en güzel şekilde kurarak teslim etti.

 • Ferdi Şahin Ferdi Şahin

  Ferdi Şahin

  Çok memnun kaldım. işçilik harika ve uygun fiyatlı çalışıyorlar. Herkese tavsiye ederim. Servisi tam istediğiniz sürede geliyorlar.

Ankara Yenimahalle Uydu Sistemleri / Çanak Anten

: 11 sonuç
Merkez Elektronik Serdar Keleş
ND Elektronik Özgür Düzgün
1 Yorum10Puan
Ankara Elektrik Malik Aydın
7 Yorum10Puan
Uzman Elektronik Coşkun Büyüktaş
Uzman Tekno Market Murat Karakoç
Ferdi Şahin
1 Yorum10Puan
Edk Elektronik Deniz Kök
Yıldız Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri Emrah Çam
Yeniçağ Elektronik Murat Sarıkaya

Yeniçağ Elektronik

Ankara / Yenimahalle

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Ayaz Elektrik Elektronik Faruk Kurutuz

Ayaz Elektrik Elektronik

Ankara / Etimesgut

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Hüseyin Teknik Hüseyin ÖZCAN

Hüseyin Teknik

Ankara / Sincan

Uydu Sistemleri / Çanak Anten