Ustası Burada
Ustası Burada
Oto / Vasıta

Oto / Vasıta İşlerinde Ustası Burada

İhtiyacınız olan hizmet için en yakın ustayı hemen bul, hemen ara

Oto / Vasıta Öne Çıkan Hizmetler

Oto Lastik / Lastikçi
Oto Lastik / Lastikçi
Oto Anahtar
Oto Anahtar
Oto Tamir
Oto Tamir
Oto Kaporta Boya
Oto Kaporta Boya
Oto Elektrik
Oto Elektrik
Araç Şarj İstasyonu
Araç Şarj İstasyonu
Oto Radyatör
Oto Radyatör
Oto Yıkama
Oto Yıkama
Oto Klima
Oto Klima
Motorsiklet Tamiri
Motorsiklet Tamiri
Oto Elektronik
Oto Elektronik
Oto Cam
Oto Cam
Oto Egzoz / Egzozcu
Oto Egzoz / Egzozcu
LPG Otogaz
LPG Otogaz
Oto Döşeme
Oto Döşeme

Oto / Vasıta Tüm Hizmetler

Önerilen Oto / Vasıta Usta Profilleri

Oto / Vasıta Ustaları Yorumları

Bekir Gözey
Bekir Gözey
03.04.2024 - 20:53
Teşekkürler
Muhammed Ünal
Muhammed Ünal
02.03.2024 - 02:46
tşk
Muharrem Öztürk
01.03.2024 - 16:36
Güzel hizmet
Erencan Çavuş
22.01.2024 - 22:57
On numara hizmet. Gönül rahatlığıyla çağırabilirsiniz.
HK
Hüsnü küçükkaya
11.01.2024 - 23:28
Ustamıza teşekkürler güler yüzlü, memnun kaldık
FD
Feridun değirmen
01.09.2023 - 10:29
En kısa zamanda işimizi hallettiler teşekkürler
UA
Umut atacan
05.08.2023 - 01:50
Teşekkürler
TT
Turgay Tüfekçioğlu
03.08.2023 - 19:22
Dört dörtlük insan , işini baştan sağma yapmıyor , aldığı parayı sonuna kadar hakediyor
BK
Barış Karalı
03.08.2023 - 19:20
On numara işçilliği var herkese tavsiye ederim ustam ellerinize sağlık
ÜÇ
Ümit Çadırcı
13.10.2022 - 00:51
Çok güzel işçilikleri var fiyatta uygun tavsiye ederim ellerinize sağlık
VG
Vefa girgin
10.10.2022 - 12:04
Selamlar aracımın kaybolan anahtarını yaptırdım yolda kalmaktan kurtardığınız için teşekkür ediyorum uzman anahtar ekibine teşekkür ediyorum
ÖA
Özcan Almış
18.09.2022 - 21:01
İşinin ehli ustalar Çok hızlı geldiler işlerini pratik bir şekilde hallettiler ellerine kollarına sağlık İşi gücü rast gelsin

Oto Tamir

Oto tamir hizmetleri araçlarınızda yaşadığınız mekanik, elektrik, elektronik, kaporta aksamların arızalanması sonucu verilen hizmetleri kapsamaktadır. Ayrıca oto lastik, oto aksesuar, lpg sistemleri gibi araşta bulunan yada sonradan eklenen tüm ekipmanlar için de montaj ve tamir hizmetleri oto tamirhaneleri tarafından verilmektedir. Meslek grubu olarak teknik bigi ve birikime sahip, uzun yıllar aynı iş kolunda çırak ve kalfalık görevlerinde bulunmuş, ustalık sahibi ve iş yeri açma ruhsatı bulunan ustalar tarafından verilen oto tamir hizmetleri ülke geneline yayılmış, tüm sanayi siteleri ayrıca semt, mahalle ve caddelerde bulunmaktadır. Araçlarınızın ilk günkü performansı ve görünümüne kavuşması için alacağınızın hizmetin kalitesi de önemlidir. Özenli işçilik hizmetleri sunan, orjinal yedek parça temin eden, müşterisine verdiği tarihte aracını teslim eden ve fiyat politikası olarak araç sahibini mağdur etmeyen bir oto tamir servisi hepimizin ihtiyacıdır. 

ustasiburada.com'da oto grubunun tüm sektörlerinde hizmet veren oto tamirhanelerini adresinize en yakın konumda bulabilirsiniz. Dilediğiniz usta ve servise saniyeler içinde ulaşabilir, servis randevularınız için ustalar yada servis çalışanları ile birebir görüşebilirsiniz. Zamanın oldukça önemli olduğu günümüzde özellikle acil oto servis talepleriniz için ücretsiz çağrı hatları üzerinden servisler ile iletişime geçebilirsiniz. ustasiburada.com üzerinde 18 ayrı kategoride yer alan oto ve vasıta servis hizmetleri hakkında kısaca bilgi verecek olursak;

Deniz araçları servisi üç tarafı denizlerle çevrili ve marmara denizi gibi krtik bir konumda bulunan ülkemizde ayrıca turizm ve balıkçılık faaaliyetlerinin yürütüldüğü çok sayıda büyük göl ve akarsu bulunmaktadır. Bu bölgelerde yaşamlarını sürdüren deniz araçları sahiplerinin servis ihtiyaçları için ustasiburada.com deniz araçları sayfasını inceleyebilirsiniz. Fiber tekne tamiri, Deniz motoru tamiri, Polyester tekne tamiri, Yat bakım onarım, Dıştan takma motor tamiri, Tekne motoru tamiri, Jetski motoru tamiri, Tekne boyama, Tekne şanzıman tamiri, Yat hidrolik tamiri, Gemi hidrolik tamiri, Şişme bot tamiri, Zodiac bot tamiri, Tekne yelken tamiri, Tekne Transfer Hizmeti , Güverte tamiri, Tekne elektrik tesisatı, Yat elektrik tesisatı gibi tüm hizmetlerde konumunuzu belirterek hizmet veren servislere ulaşabilirsiniz. 

Oto Egzoz servisi araçların sağlıklı bir şekilde yollarına devam edebilmeleri için sağlıklı çalışmaları gerekiren oto donanımlarıdır. Devlet tarafından sıkı denetimlere tabi tutulan ve belirli aralıklar ile kontrollerinin yapılması gereken egzoz sistemlerinde yaşayacağınız tüm arızalar ve emisyon ölçümleri için ustasiburada.com oto egzoz sayfasını inceleyebilirsiniz. Oto egzoz servislerinde alabileceğiniz başlıca hizmetler; Egzoz Çatlak Tamiri, Egzoz Tamiri, Egzoz Susturucu Montajı, Abart Egzoz Montajı, Egzoz Temizleme, Egzoz Manifolt, Egzoz Emisyon Ölçümü, Egzoz Muayene, Egzoz Hortum Tamir ve Değişimi, Katalizatör Temizleme, Katalitik Konvektör Tamiri
Partikül Filtre Temizleme, Partikül Filtre İptali, Dizel Partikül Filtre Temizliği, Performans Egzoz Sistemleri, Egzoz Sprilai Arızası, Patlak Egzoz Tamiri, Egzoz Değişimi, Motosiklet Egzoz Tamiri işlemlerini kapsamaktadır. Birçok oto egzoz servisi bu alanda hizmet veren yerli veya yabancı egzoz markasının yetkili servis ve bayilik hizmetlerini de sürdürmektedir. 

Oto Lastikçi hizmetleri acil durumlar yada mevsim geçişlerinde gerekli lastik teminleri veya yıl içinde gerekli olduğu durumlarda oto lastik satışlarının yapıldığı işlemleri kapsamaktadır. Yerli üretim yada ithal birçok lastik markasının bayilikleri ve yetkili servislerinin bulunduğu ülkemizde Lastik Tamiri, Lastik Yol Yardım, Lastik Değişimi, Lastik Kaplama, Balans Ayarı, Rot Ayarı, Rot Balans, Lastik Rotasyonu, Jant Düzeltme, Lastik Oteli, Lastik Hava Basıncı, Lastik Sibop Değişimi gibi hizmetler oto lastikçileri tarafından verilmektedir. 

Lpg Otogaz Servisi fabrika çıkışları benzinli yada dizel olan araçlarda yakıt tasarrufu sağlamak için tercih edilen otogaz sistemleri lpg servisleri tarafından uygulanan işlemlerdir. Çok sıkı denetimlerin bulunduğu lpg otogaz servisleri, iş yerlerinde gerekli tüm resmi evrak, eğitim sertifikaları ayrıca ilgili markaların yetkili servis bayilik belgelerini bulundurmak zorundadır. Araçlarına lpg otogaz sistemleri taktıracak araç sahiplerinin korsan lpg servislerinden uzak durmalarını öneririz. ustasiburada.com lpg oto gaz servisi sayfasında LPG Montaj, Sıralı Sistem LPG, LPG Dönüşüm, LPG Gaz Ayarı, LPG Tamiri üzerine adresinize en yakın konumda bulunan lpg otogaz servislerinden hizmet alabilirsiniz. 

Bisikletçi servisleri günümüzde kullanımı yaygınlaşan bisikletler için yerinde yada kendi iş yerlerinde servis, kurulum, satış desteği veren işletmelerdir. Bisiklet üzerine uzmanlaşmış ve uzun yıllardır aynı işi yapan bir bisiklet ustası daha güvenli ve sağlıklı yolculuklar için bisiklerinizde gerekli tüm işlemleri hassasiyet ile yapmaktadır. Bisiklet Lastik Tamiri, Akülü Araba Tamiri, Bisiklet Jant Tamiri ve Değişimi, Bisiklet Gidon Tamiri, Bisiklet Vites Tamiri, Bisiklet Fren Tamiri, Bisiklet Zincir Dişi Tamir ve Yağ Değişimi, Bisiklet Amortisör Tamiri, Bisiklet Rotor Değişimi, Bisiklet Ruble Değişimi, Bisiklet Furj Değişimi, Bisiklet Gidon Bandı Değişimi, Kondisyon Bisikleti Tamiri, Bisiklet Pedal Tamir ve Değişimi, Bebek Arabası Tamiri, Bisiklet Koltuğu Tamiri aramalarınızda adresinize en yakın konumda bulunan bisiklet tamircilerine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Motor Tamircisi diğer bir ismiyle motosiklet servisleri özgürlüklerine düşkün sürücüler için vazgçeçilmez olan motosikletleri için servis desteği hizmeti vermektedirler. Motosiklet ürünleri de zamanla çeşitlenmiş ve genç, yaşlı, bay, bayan ehlliyet sahibi her sürücü için uygun modellerde piyasaya sürülmüştür. Bakım işlemlerinin düzenli yapılmaması, meydana gelen kazalar, yada periyodik işlemler sebebiyle zaman zaman servis ihtiyacı kaçınılmaz olmuştur. Motosiklet Lastik Tamiri, Motosiklet Yağ Kaçağı Tamiri, Motosiklet Grenaj Tamiri, Motosiklet Egzoz Tamiri, Motosiklet Kontak Tamiri, Motosiklet Far Tamiri, Motosiklet Filtre Değişimi, Motosiklet Akü Değişimi, Motosiklet Yol Yardım , Scooter Tamiri, Atv Tamiri, Motosiklet Yağ Değişimi, Motosiklet Karbüratör Tamiri, Motosiklet Yağ Kaçağı Tamiri, Motosiklet Amortisör Tamiri, Motosiklet Beyin Tamiri, Motosiklet Buji Değişimi, Motosiklet Ayak Marşı Tamiri, Motosiklet Dijital Gösterge Tamiri, Motosiklet Konjektör Tamiri gibi tüm işlemler için ustasiburada.com motor tamircisi sayfasını inceleyebiirsiniz. 

Araba Modifiye hizmetleri araç tutkunu ve modifiye sevdalıların en uğrak mekanlarıdır. Oto aksesuar sektöründeki gelişmeleri en az modifiye ustaları kadar iyi bilen araç sahipleri için aynı dili konuştukları ve tutkuları aynı olan bir araba modifiye ustası oldukça önemlidir. Oto Aksesuar, Xenon Far, Oto Ses Sistemleri, Body Kit, Oto Tunning, Görüntülü Teyp, Ekran Oto Teyp, Araç Multimedya, Modifiye Tampon, Park Sensörü, Yuvarlak Sis Farı ve daha birçok oto aksesuar ürünü için ustasiburada.com araba modifiye ilanlarına göz atabilir; dilediğiniz usta yada firmaya saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Oto Cam Servisi araçlarınızda hayati öneme sahip cam sistemlerinizde yaşadığınız tüm arızlaar, çatlak ve kırıklar ayrıca sigortalı ve kaskolu işlemler için hizmet vermektedir. Oto Cam Tamiri, Oto Cam Değişimi, Oto Cam Filmi Uygulama, Ön Cam Çatlak Tamiri, Arka Cam Çatlak Tamiri, Oto Cam Çizik Giderme, Oto Ayna Tamiri, Dikiz Aynası Tamiri ve Değişimi, Araba Güneşlik, Araba Ön Cam Güneşlik, Araba Yan Cam Güneşliği, Araba Cam Fitili, Kaskolu Oto Cam Değişimi, Sigortalı Oto Cam Değişimi, Çıkma Oto Cam, İş Makinesi Cam Değişimi, Kamyonet Camı Değişimi, Kamyon Camı Değişimi, Oto Cam Yol Yardım hizmetlerinden sadece birkaçını oluşturmaktadır. 

Oto Döşemeci, araçlarınızdada yenilik istediğinizde yada zamanla deforme olmuş döşemelerinizin değişimi yada tamiri işlemlerinde sınırsız renk ve kumaş seçenekleri ile hizmet veren firmalardır. Döşeme işlemleri yanısıra birçok ürün ve aksesuar satışı ayrıca direksiyon ve diğer aksamlar ile ilgili birçok işlemde oto döşemecilerde yapılmaktadır. Oto Koltuk Döşeme, Oto Döşeme Kumaş, Oto Deri Döşeme, Oto Tavan Döşeme, Oto Taban Döşeme, Direksiyon Kaplama, Direksiyon Deri Kaplama, Direksiyon Sedef Kaplama, Oto Koltuk Tamiri, Oto Koltuk Kılıfı, Oto Paspas ürün ve hizmetleri için adresinize en yakın konumda bulunan oto döşemeciye ustasiburada.com üzerinden saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Oto Elektrik Servis hizmetleri araçlarınızın çalışmasını sağlayan akü, dinamo gibi parçalar ve aydınlatma sistemlerini kapsayan hizmetlerdir. Sağlıklı bir araç elektriği sürüşünüz de aynı derecede sağlıklı olmasını sağlayacatır. Bazı oto elektrik servisleri 7/24 yol yardım desteği de sunarken bazı servisler sadece akü üzerine uzmanlaşmışlar bir diğer grup ise mesai saatleri içinde tamirhanelerinde gelen müşterilerine yardımcı olmaktadırlar. Far Ayarı, Far Tamiri, Far Ampülü, Akü Değişimi, Araba Aküsü, Buji Değişimi, Oto Elektrik Yol Yardım, Akü Yol Yardım, Akü Takviye,Akü Şarj Etme, Şarj Dinamosu Tamiri gibi işlemler için ustasiburada.com oto elekttrik servisi sayfanısı inceleyebilirsiniz. 

Oto Elektronik servisleri özellikle yeni nesil araçların donanımlarında bulunan elektronik aksamların sağlıklı çalışması ve arızlanan ekipmanların tamir hizmetlerini kapsayan işlemler ile ilgilenirler. ABS Beyin Tamiri, Abs Beyni Tamiri, Airbag Beyin Arızası, Airbag Beyin Tamiri, Airbag Reset, BSI Tamiri, Chip Tuning, Dijital Gösterge Tamiri, Ecu Tamiri, Hız Limiti İptali, MTA Şanzıman Tamiri, Oto Beyinci, Şanzıman Beyin Tamiri, Motor Beyin (ECU) Tamiri, Araç Kilometre Saat Tamiri, Araç Gösterge Tamiri, Araç Beyni Proglamlama gibi işlemlerin gerekli tekonolik cihazlarla uzman personeller tarafından yapılması süreçlerini içerir. 

Kaportacılar istenmeyen küçük yada büyük çaplı trafik kazalarının sonrasında araçlarımızı emanet ettiğimiz servis noktalarıdır. Mini park kazalarından parça değişimli kazalara kadar araçların ilk günkü görünümlerine kavuşmaları için gerekli işlemlerin yapıldığı kaporta servislerinde ayrıca Pasta Cila, Boyasız Göçük Düzeltme, Kaporta Boya, Oto Çizik Giderme, Tampon Boyama, Tampon Tamiri, Oto Astar Boya, Oto Boya, Kaporta Düzeltme, Kaporta Çektirme, Araç Göçük Düzeltme, Vakumlu Kaporta Düzeltme, Tavan Dolu Göçük Düzeltme, Çamurluk Göçük Düzeltme, Kaput Düzeltme, Bagaj Kapağı Göçük Düzeltme, Göçük Düzeltici, Plastik Tampon Tamiri, Kırık Tampon Tamiri, Fiber Tampon Tamiri, Tampon Çatlak Tamiri gibi birçok işlem özenle yapılmaktadır. Bazı kaporta servisleri sigrota şirketleri ile anlaşmaları sayesinde tüm süreçlerde araç sahiplerine yardımcı olmaktadır. 

Oto Klima Servisleri araçlarınızda sağlıklı bir hava akışının sağlanması kış aylarında daha sıcak ve yaz aylarında daha serin bir yolculuk yapabilmeniz için hizmet veren oto servisleridir. Hava koşulları ve bakımlarının ihmal edilmesi sonucunda birçok araç sahibi oto klima servislerinden hizmet almaktadır. Polen Filtresi Değişimi, Araç Klima Gazı Dolumu, Araç Klima Temizleme, Karavan Kliması Tamiri, Oto Klima Kompresör Tamiri, Oto Klima, Kaçak Ölçümü, Kondanser Tamiri, Oto Petek Temizleme, Oto Radyatör Antifriz Değişimi, Oto Radyatör Fan Tamiri, Oto Kalorifer Tamiri gibi tüm işlemler için ustasiburada.com oto klima sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Oto Çekici Hizmetleri 7/24 hizmet esasına göre çalışan mobil ekiplerdir. Kaza yada arıza sonucu yola devam edemeyecek araçlar için oto çekici hizmetleri oldukça önemli bir hizmet sunmaktadır. Oto Çekici, Oto Kurtarma, Şehirlerarası Çekici, Motosiklet Çekici, Araba Nakliye hizmetleri kapsamında şehir içi ve şehirler arası yollarda günün her saati hizmet veren oto kurtarma hizmetlerine ustasiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Oto Tamir işlemleri genelde araçların mekanik aksamlarında yaşanan sorunları yada periyodik bakım işlemlerini kapsamaktadır. Ön takım diye tabir edilen fren, balata debriyaj gibi ekipmanlar ile filtrelerin değişimleri oto tamirhanelerinde yapılan ana işlerdir. Otomobil Servisi, Otomobil Bakımı, Araç Periyodik Bakım, Baskı Balata Değişimi, Mazot Filtre Değişimi, Yağ Filtre Değişimi, Benzin Filtresi Değişimi, Fren Balata Değişimi, Motor Rektefiye, Şanzıman Yağı Değişimi, Motor Yağı Değişimi, Otomatik Şanzıman Tamiri, Triger Kayışı Değişimi, Radyatör Tamiri, Manuel Şanzıman Tamiri, Aks Değişimi, Araba Motoru Tamiri gibi tüm hizmetler iin ustasiburada.com oto tamir sayfasına göz atabilirsiniz. 

Oto Yıkama artık gelişen teknoloji ve temizlik ürünlerindeki çeşitlilik sayesinde bambaşka bir boyut kazanmıştır. Klasik oto yıkamacıların yerini araçları için daha geniş kapsamlı hizmetler veren oto kuaförleri almş ve araçların daha uzun süre temiz kalması sağlanarak sürücülerin daha hijyenik bir ortamda seyahat etmeleri sağlanmıştır. Oto Kuaför, Araç Koltuk Yıkama, Araç Koltuk Temizleme, Araç Seramik Kaplama, Araç Detaylı Temizlik, Motor Yıkama, Araba Farı Temizleme, Self Servis Oto Yıkama, Araç Dezenfeksiyonu gibi işlemler ustasiburada.com oto yıkama sayfasında en çok aranan hizmet sonuçları olarak karşımıza çıkmaktadır. 

İş Makinesi Tamiri yapı ve endstriyel sektörlerde kullanılan iş makinelerinin kullanım hataları yada yaşanan kazalar sebebiyle onarım ve parça değişim işlemlerini kapsamaktadır. İş Makinesi Hidrolik Tamiri, İş Makinesi Hidrolik Silindir Tamiri, İş Makinesi Hidrolik Piston Tamiri, İş Makinesi Piston Keçesi Değişimi, Forklift Tamiri, Transpalet Tamiri, İş MakinesiYürüyüş Aksam Tamiri, Kepçe Tamiri, İş Makinesi Periyodik Bakım İşlemleri
İş Makinesi Tırnak ve Bıçak Aşınma Tamiri, İş Makinesi Radyatör ve Soğutucu Tamiri, İş Makinesi Şanzıman Tamiri, İş Makinesi Elektrik Tamiri, İş Makinesi Motor Revizyonu, İş Makinesi Cer Revizyonu, İş Makinesi, Motor Kayış Değişimi, Porya Rulman, İş Makinesi Beyin Tamiri , İş Makinesi Gösterge Tamiri gibi tüm işlemler alanında uzman servisler ve ustalar tarafından yapılmaktadır. 

Karavan imalatı ve karavan servis hizmetleri son yıllarda özellikle pandemi sonrasında popüleritesi artan bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bireysel olarak karavan sahibi olma sayısındaki artış kadar ticari bir çok işletme de karavan kiralama hizmetleri ile müşterilerine farklı alternatifler sunmaktadır. Servis anlamında ustasiburada.com karavan sayfasında en çok yapılan arama sonuçları Karavan Tamiri, Karavan Tv ve Anten Montajı, Karavan Aydınlatma Sistemleri Montajı ve Tamiri, Karavan Fan Montajı ve Karavan Fan Tamiri, Karavan Güneş Paneli Montajı ve Tamiri, Karavan Jeneratör Montajı , Karavan Akü Montajı, Karavan Termosifon Tamir ve Montajı, Karavan Boiler Montajı ve Tamiri, Karavan Buzdolabı Tamiri, Karavan Webasto Montajı ve Tamiri, Karavan Havalandırma Montajı ve Tamiri, Karavan Alarm Sistemleri Kurulumu, Karavan Elektrik Tesisatı Tamiri ve Kurulumu, Çekme Karavan Tamiri, Karavan Boya Ustası, Karavan Çeki Demiri Montajı ve Tamiri, Karavan Fren Tamiri, Karavan Lastik Değişimi , Karavan Basamak Montajı ve Tamiri şeklindedir. 

Bulunduğunuz bölgede adresinize en yakın usta ve servisler için ustasiburada.com mobil uygulamalarımız Apple Store ve Google Play'de. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir; aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan servislere ulaşım imkanı ile hizmet alabilirsiniz.