Ustası Burada
Ustası Burada

Anahtar Teslim Tadilat Ustaları

Daha Fazla Göster

Tüm Şehirler / Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat Ustaları Yorumları

Taner Şahin
18.07.2024 - 16:39
Guleryüzü saygısı ve mesleki yeterliliği için Muhammed ustaya çok teşekkür ediyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Servet çınar
10.07.2024 - 18:58
Tek kelime ile muhteşem bir usta, uzun zaman oldu böyle bir kişiyle çalışmayalı. Evimizin tadilatını verdik kendisine sağolsun hiç problem yaşamadan teslim etti. Gönül rahatlığıyla adan zye bütün işlerinizi yaptırabilirsiniz. Teşekkür ediyorum Allah razı olsun 😊
EK
Eyüpcan Katılmaz
10.07.2024 - 13:04
Değerli Davut ustam işini hızlı, düzgün bir şekilde bitirdiği için teşekkür ederim. Ekstra yapmış olduğu işlem süresince ortaya çıkan çöpleri de kendisi toparlayıp temiz bıraktığı için ayrı teşekkür ederim.
ÖÖ
Özgen Özcan Gönül
07.07.2024 - 14:39
Muhammed abicim dar zamanımda hızır gibi yetiştin Allah senden razı olsun eline emeğine sağlık her şey gönlüme göre oldu.. çok teşekkür ederim.İşin gücün kolaylıkla olsun inşallah 🙏🏻
RY
Ramazan Yüksel
03.07.2024 - 12:50
Merhabalar Öncelikle Ercan ustayi bu sayfadan buldum yaptığı işçilik mükemmel ve yaptığı yeri tertemiz bırakıyor elinizi sürmenize gerek yok ben sıfır dan tadilat yaptırdım başında bile durmadım aklınız kalkmadan direk işinizi yaptıra bilirsiniz iyi günler
BA
Beytullah Akpınar
15.06.2024 - 18:11
Hızlı düzenli işini hakkı ile yapan iyi bir adam
Recep Ürer
01.06.2024 - 18:15
Yücel ustaya emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum güler yüzlü ve işinin tam ehli birisi bu devirde böyle ustalar bulmak valla imkansız gibi bir şey artık
MK
Muhammed k
30.05.2024 - 20:26
Eyüp abi işinin hakkını veren naif alçak gönüllü tertemiz ustamız ellerine sağlık abi evi mis gibi boyadın çıktın
DK
Dilek Kılıç
30.05.2024 - 16:14
İnternet kablo değişimi yaptı ustam çok ilgili güler yüzlü temiz çalışan biri işi gücü rast gelsin.
KK
Kabil Karaca
28.05.2024 - 17:34
Yücel usta, banyoda fayans işlerimi yaptı İşini büyük bir titizlikle yapan, işini takip eden, dürüst bir insan. Kaliteli ve hesaplı işçiliğin adresi, Yücel usta Eline emeğine sağlık ustam.
MB
Muhammed baskın
28.05.2024 - 17:21
Ustamız gerçekten çok güler yüzlü ve ilgiliydi.sorunumuda isteğim şekilde çözdü.bir daha olsa yine onu çağıırırm.
A
Aynur
19.05.2024 - 13:23
10 numara usta. Titiz çalışan, efendi. Daha önce mağdur kaldım, sonra bu ustayi iyki buldum. Güvenilir işi bilen ekibi de efendi iyi çocuklar.

Anahtar Teslim Dekorasyon Firmaları

Anahtar teslim dekorasyon firmaları yapıların kullanıcının istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlayarak yeniden dizayn edilmesi işlemini yaparlar Gözle görülen açık alanlardan duvar içine yerleştirilmiş tesisatlara, bodrumdan çatıya kadar tüm alanlarda organize olarak yapılan anahtar teslim dekorasyon işlemleri sayesinde yapılar farklı bir görünüm kazanabildiği gibi işlevsellik olarak hayat standartlarını da yükselten uygulamalardır. Özellikle son yıllarda artan konut fiyatları sebebiyle birçok ev sahibi yapılarında anahtar teslim tadilat hizmetlerine yönelmiştir.

Bu işlemler komple tüm konutu kapsadığı gibi sadece mutfak, banyo, wc yada salon yatak odası ve diğer odaları da kapsamaktadır. Bu alanlarda yapılan işlemlerde önemli olan işlemi yapacak anahtar teslim tadilat firmasının tüm işlemleri tek elde tamamlayıp konut sahibine teslim etmesidir. Anahtar teslim tadilat hizmetlerinde hizmet alınan firmanın müşterisinin bütçesini doğru yönetmesi ve konut sahibini doğru yönlendirmesi ayrıca önemli bir husustur. Bu sayede mümkün olan en uygun bütçeyle ve kaliteli malzemeyle daha sağlıklı bir hizmet alınmış olacaktır. 

Anahtar Teslim Tadilat İşlemleri Nelerdir?
Anahtar teslim tadilat hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için öncelikle uzman bir ekip tarafından doğru bir keşif işlemi yapılması gerekmektedir. Kendi alanında yetkin bir ustanın yapının durumu ve bütçe aralığına göre konut sahibine sunacağı seçenekler ve zaman aralığı iş kalitesi ve teslimi konusunda aydınlatıcı olacaktır. Keşif işlemi esnasında yapının mevcut durumu fotoğraflanarak ve ölçüleri doğru alınarak elde edilen bilgiler 3D modelleme sistemine aktarılmalı ve müşteriye görsel olarak elde edilecek sonuç hakkında daha sağlıklı bir hizmet verilmelidir.

Anahtar teslim dekorasyon firmaları hizmetleri kapsamında aşağıdaki hizmetleri sunarlar;

Elektrik tesisatı, su tesisatı ve doğalgaz tesisatlarının yıpranan kısımlarının değişimi ve projeye uygun hale getirilmesi 
Doğalgaz tesisat projesinin tekrar çizilerek uygunluk onayının alınması
Petek ve ısıtma tesisatlarının bakım ve yenilenmesi
Vitrifiye ürünlerinin değişimi 
Elektrik priz ve anahtarlarının değişimi
Mutfak ve banyo gibi ıslak zeminlerin yalıtım işlemlerinin yapılması
İç kapı değişimleri
Pvc kapı ve pencerelerin tamiri yada tamiri mümkün olmayan pvc ürünlerinin değişimi 
Mutfak dolaplarının yenilenmesi
Mutfak tezgahının yenilenmesi 
Boya, badana uygulamaları
Duvar Kağıdı uygulamaları
Alçı, Alçıpan, Asma Tavan, Gergi Tavan, Işık Bandı uygulamaları
Fayans ve seramik uygulamaları
Portmanto, vestiyer, Tv Ünitesi, Kiiler Dolabı, Ayakkabılık, Yüklük gibi tüm ahşap mobilya işleri
Cam balkon uygulamaları
Duşakabin Uygulamaları
Parke Döşemelerinin yenilenmesi 
Çatı aktarma, çatı tadilat ve onarım işlemleri 
Balkon ve teras kapatma işlemleri 
Mantolama ve ısı yalıtım çözümleri

Tüm bu işlemer görüldüğü gibi oldukça detaylı bir planlama sonrasında hayata geçirilmeli ve öncelik sırasına göre işleme alınmalıdır. Bu büyük organizsyonun sağlıklı ilerleyebilmesi için kendi bünyesindeki ustalar ile hizmet veren ve yapılacak sözleşmedeki iş bitim tarihine sadık kalan, referansları olan ve tecrübeli bir anahtar teslim tadilat firması ile çalışmanızı önermekteyiz. 

Anahtar Teslim Mutfak Yenileme

Özellikle ev hanımlarının günlerinin büyük çoğunluğunu geçirdikleri mutfaklar neredeyse bir evin tüm yükünü taşımaktadırlar. Ailenin ortak buluşma noktaları olmaları da mutfakların daha kullanışlı olması için önemli bir etkendir. Bu sebeplerle bir çok ev sahibi mutfaklarında köklü değişimlere gitmekte ve bitçelerine göre mutfaklarını yenilemek istemektedir. Mobilya, fayans, tesisat, boya badana, alçı ve alçıpan, duvar kırım, aydınlatma gibi bir çok kategorinin ortak bir çalışma ile uygulanmasıyla oluşan mutfaklarda özellikle ince işçilik ve tercih edilen malzemelerin kalitesi önem arzetmektedir. Komple mutfak tadilatında mevcut alanlar en ekonomik şekilde kullanılabildği gibi bazı mutfaklarda alan genişletme çalışmaları da yapılmaktadır. Bu işlem için genelde balkon kısımlarının mutfağa dahil edilmesi yada başka bir odanın aradaki duvar kırılarak mutfakla birleştirilmesi sağlanmaktadır. 

Modası geçmiş mutfa dolapları, eskimiş tesisatlar, yıpranmış tezgahlar, kullanışsız mutfak mobilyaları, mutfak araç ve gereçleri için yetersiz çekmeceler ve daha birçok nedenle komple mutfak tadilatları artık günümüz de zorunluluk halini almıştır. İşinde uzman bir anahtar teslim tadilat firması özellikle mutfaklarda sıklıkla bulunan ölü alanları en doğru şekilde kullanımınıza sunmaktadır. Bu sayede yaşam alanlarında gözle görülür değişimler meydana gelmektedir. 

Anahtar teslim mutfak yenileme işleminden önce anahtar teslim tadilat firmaları sırasıyla bazı işlemleri uygulamaktadır. Ücretsiz keşif çalışması, Mutfak konseptinin belirlenmesi, Proje çizimi, Mobilya ve zemin renklerinin tercihi, tesisatların mevcut durumu, vitrifiye, mutfak dolapları, tezgah seçimleri ve iş teslim tarihi konut sahibi ile ortak kararlar alınarak belirlenir. 

Mutfak tiplerinin belirlenmesi yapılacak tüm  bu çalışmaların yol haritasını belirlemede en önemli husustur. 

Duvar tipi mutfak
Ada Mutfak 
Yarım Ada Tipi Mutfak
Çift Taraflı Mutfak
L Tipi Mutfak
U Tipi Mutfak

En sık tercih edilen bu mutfak modelleri, mutfak yenileme işleminde kullanılacak malzeme miktarı, işçilik süresi ve maliyet gibi unsurları belirlemede en hassas konuların başında gelmektedir. Özellikle günümüzde artan maliyetleri dikkate alacak olursak doğru bir anahtar teslim tadilat dekorasyon firması müşterilerini en sağlıklı bir şekilde yönlendirecek ve maliyetler konusunda büyük artılar sağlayacaktır. 

Anahtar Teslim Banyo ve Tuvalet Yenileme

Evlerimizin ortak kullanıma açık olan alanları banyolar ve tuvaletlerde zamanla değişime ihtiyaç duyarlar. Tesisatların en sık kullanıldığı ve suya en sık maruz kalan alanlar olması sebebiyle zamanla yıpranan fayanslar, zemin ve yüzeyler, banyo mobilyaları, vitrifye ürünleri, duş takımları gibi bölümler de tekil değişimlerdense komple banyo tadilatı yada komple tuvalet tadilatı tercih edilmektedir. Banyo ve tuvaletlerin m2 alanı belirlenerek keşif sırasında konut sahibi için kolaylıkla bir bütçe oluşturulabilir. Tabi ki burada tercih edilecek malzemenin kalitesi ve banyonuzun alan genişliği bütçenizi belirlemede en önemli kısımlardır. Alan olarak diğer odalara göre daha küçük bölümler olsalarda bu küçük alanlarda işçilik yapmak hem daha zordur hem de beklenenden daha çok iş yükü çıkmasını sebep olmaktadır. Özellikle fayans ve seramiklerin değişimi sırasında uygulanan işlemlerde banyonuzun bir daha kullanılamayacak hale geldiğini düşünebilirsiniz. Ancak alanında uzman ustaların bünyesinde bulunduğu anahtar teslim tadilat firmaları banyo ve tuvaletlerinizde hayallerinizin ötesinde tasarım ve uygulamalara imza atabilirler.Banyo tadilatlarınız sırasında alt komşunuzun daha sonradan sorun yaşamaması adına fayanslar ve duşakabin zemin alanının alt kısımlarında yapılacak izolasyon çalışmalarının da ihmal edilmemesi gerekmektedir.  

Anahtar teslim banyo ve tuvalet yenileme işlemleri aşağıdaki işlemler surasıyle uygulanmaktadır. 

Ücretsiz keşif
Banyo ve tuvaletler için konsep seçimi
Proje çizimi
Fayans tavan boya seçimleri
Duşakabin yada küvet seçimi 
Klozet yada taş tercihi 
Vitrifiye ürünleri seçimi
Tesisat bakımı ve yenileme işlemleri
Aydınlatma ihtiyaçları
Banyo mobilyaları seçimi
Ayna Tercihleri 

Görüldüğü gibi oldukça dar bir alanda birçok işlemin uygun bir şekilde yapılması ve bu işlemlerin kısa bir sürede tamamlanması tüm branşalardaki ustaların tam bir uyum içinde çalışmasına bağlıdır. Fayans ustasının tesisat ustasının yönlendirmeleri neticesinde işlerini yürütmesi yada duşakabin ustasının mobilya ustası ile iletişim halinde olması banyolardan alınacak verimin artması konusunda konut sahipleri için kolaylık sağlamaktadır. Anahtar teslim banyo tadilatları için adresinize en yakın lokasyonda bulunan bir tadilat firması tercihi işlemlerin daha hızlı ve kolay ilerlemesi içinde önemli bir detaydır. 

Anahtar Teslim İşyeri Tadilat

Anahtar teslim işyeri tadilatı, bir işletme sahibinin veya yöneticisinin, mevcut işyerini veya yeni bir işyerini tamamen yeniden düzenlemek ve işletmeye hazır hale getirmek amacıyla bir inşaat firması veya tadilat uzmanı tarafından sunulan bir hizmettir.

Neden Anahtar Teslim İşyeri Tadilatı Yapılır?

Yeni İşyeri Açma: İşletme sahipleri yeni bir işyeri açarken, mevcut alanı ihtiyaçlarına uygun hale getirmek için tadilat yapabilirler.

Mevcut İşyerini Yenileme: Mevcut bir işyeri, estetik veya işlevsellik açısından yenilenmeye ihtiyaç duyabilir.

Marka Kimliği ve Müşteri Çekme: İşyeri tadilatları, işletmelerin marka kimliğini güçlendirebilir ve daha fazla müşteri çekmek için çekici bir atmosfer yaratabilir.

Operasyonel İhtiyaçlar: İşletmeler, operasyonel ihtiyaçlarına uygun hale getirmek için işyeri düzenlemeleri yapabilirler.

Anahtar Teslim İşyeri Tadilatının Adımları:

İşyeri tadilatı projesi, işletmenin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun olarak planlanır. Tasarım, işyerinin işlevselliği, estetiği ve kullanılabilirliği açısından dikkate alınır.

Tadilat projenizin yasal gereksinimlere uygun olması için gerekli izinler ve ruhsatlar alınır.
Mevcut yapı, tadilat için hazırlanır. Bu aşamada söküm işlemleri gerçekleştirilir.
Ana tadilat işleri bu aşamada başlar. Duvarlar, zeminler, tavanlar, elektrik ve tesisat gibi bileşenler yeniden düzenlenir veya inşa edilir.
İşyerinin iç dekorasyonu, mobilyaların seçimi ve işletmenin kimliği göz önünde bulundurularak tasarlanır.
İşyerine uygun ekipman ve mobilyaların montajı yapılır.
Tadilat tamamlandığında, işyeri temizlenir ve son kontroller yapılır.
İşyeri, işletmeye hazır hale getirilir ve sahibine teslim edilir.

Anahtar teslim işyeri tadilatı, işletme sahiplerine işyerlerini daha işlevsel, estetik ve müşteri dostu hale getirme fırsatı sunar. Ayrıca, işyerinin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun olarak özelleştirilebilir.

Anahtar Teslim İnşaat Taahhüt

Anahtar teslim inşaat taahhüt, bir inşaat projesinin başlangıcından tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerin tek bir taahhüt altında bir inşaat firması veya yüklenici tarafından üstlenildiği bir hizmet türünü ifade eder. Bu hizmet, müşteri veya proje sahibi için oldukça rahatlatıcı bir yaklaşım sunar çünkü inşaatın tüm aşamaları, tasarım ve planlamadan başlayarak anahtar teslimi teslimata kadar, tek bir kaynaktan sorunsuz bir şekilde yönetilir.

Anahtar teslim inşaat taahhütünün temel özellikleri şunlardır:

Planlama ve Tasarım: İlk aşamada, müşteri ile işbirliği yaparak proje ihtiyaçları ve beklentileri belirlenir. Ardından, proje için gerekli olan tasarım ve planlama süreçleri başlatılır.

Ruhsat ve İzinler: İnşaat projesinin yasal gereksinimlere uygun olması için gerekli olan izinler ve ruhsatlar alınır. Bu süreç yüklenici tarafından yönetilir.

İnşaat ve Uygulama: Anahtar teslim inşaat taahhütü kapsamında, bina veya tesis inşaatı başlatılır. Bu aşama, tüm inşaat işleri, malzeme tedariki, işçilik ve süreçlerin koordinasyonunu içerir.

Tesis ve Ekipman Montajı: Proje gereksinimlerine göre tesis ve ekipmanların montajı yapılır. Bu, elektrik, su tesisatı, havalandırma sistemleri, asansörler gibi bileşenleri içerebilir.

Dekorasyon ve Bitirme: İnşaatın son aşamasında iç dekorasyon ve bitirme işlemleri gerçekleştirilir. Bu, duvar kaplamaları, zemin döşemeleri, boyama, mobilya montajı ve diğer estetik iyileştirmeleri içerir.

Test ve Deneme: İnşaat tamamlandığında, tüm sistemlerin ve ekipmanların doğru çalıştığından emin olmak için testler ve denemeler yapılır.

Temizlik ve Teslimat: İşyeri veya yapının temizlenmesi ve son kontrollerin yapılmasıyla birlikte teslimat aşamasına geçilir.

Anahtar Teslim Teslimat: Proje sahibine, işyeri veya yapının kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir. Bu aşama, anahtarların teslim edilmesi ve gerekirse eğitim veya bakım hizmetlerini içerebilir.

Anahtar teslim inşaat taahhüt, müşterilere inşaat projelerini tek bir elden yönetme avantajı sunar ve projenin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlar. Bu nedenle, özellikle büyük ölçekli inşaat projelerinde tercih edilen bir yaklaşımdır.

Anahtar Teslim Bina Tadilat

Anahtar teslim bina tadilat, mevcut bir binanın yeniden düzenlenmesi, iyileştirilmesi veya modernize edilmesi gerektiğinde uygulanan bir hizmet türüdür. Bu tür tadilat projeleri genellikle bina sahipleri, işletmecileri veya kiracıları tarafından gerçekleştirilir ve binanın fonksiyonel, estetik veya teknik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapılır. Anahtar teslim bina tadilatı aşağıdaki işlemleri kapsayabilir:

Tasarım ve Planlama: İlk adım, bina sahibi veya müşteri ile işbirliği yaparak tadilatın amacını ve hedeflerini belirlemek, tasarım ve planlama süreçlerini başlatmaktır. Bu aşamada, mevcut bina yapısı incelenir ve tadilatın kapsamı çizimler ve tasarım önerileriyle belirlenir.

Ruhsat ve İzinler: Tadilat projesi için gerekli olan izinler ve ruhsatlar alınır. Yerel yönetmeliklere ve inşaat kodlarına uygunluk sağlanır.

Yıkım İşleri: Tadilatın bir parçası olarak mevcut yapıda değişiklikler yapılması gerektiğinde, yıkım işleri gerçekleştirilir. Eski duvarlar, zeminler veya yapısal unsurlar sökülerek yeni düzenlemelere yer açılır.

İnşaat ve Yapısal İyileştirmeler: Bina içinde veya dışında yapısal iyileştirmeler yapılabilir. Örneğin, taşıyıcı duvarların güçlendirilmesi, temel düzenlemeleri veya çatı yenilemeleri gerçekleştirilebilir.

Su Tesisatı ve Elektrik İşleri: Su tesisatı ve elektrik tesisatı gibi altyapı işleri, bina fonksiyonlarına uygun olarak güncellenir veya yeniden düzenlenir.

İç Dekorasyon ve Estetik İyileştirmeler: İç mekanlarda yeni dekorasyon öğeleri eklenir veya mevcut dekorasyon iyileştirilir. Boyama, zemin döşeme, tavan tasarımı, aydınlatma ve mobilya seçimi gibi işlemler içerir.

Mekanik ve Elektrik Sistemlerin Yenilenmesi: HVAC (Isıtma, Havalandırma ve Klima) sistemleri, aydınlatma, yangın güvenliği ve güvenlik sistemleri gibi mekanik ve elektriksel sistemler yeniden gözden geçirilir veya yükseltilir.

Enerji Verimliliği İyileştirmeleri: Tadilat sırasında enerji verimliliği önlemleri alınabilir. İzolasyon, enerji tasarruflu aydınlatma ve enerji verimli cihazların kullanımı gibi adımlar atılabilir.

Dış Cephe İyileştirmeleri: Binanın dış cephesi yenilenebilir, yalıtım işlemleri yapılabilir veya estetik düzenlemeler gerçekleştirilebilir.

Son Temizlik ve Bakım: Tadilat tamamlandığında, bina temizlenir ve son kontroller yapılır. Müşteriye teslimat öncesi bir kontrol süreci sunulur.

Anahtar Teslim Teslimat: Proje, müşteriye veya kullanıcıya anahtar teslimi olarak teslim edilir. Binanın kullanıma hazır hale geldiği bu aşamada, yeni düzenlemelerin ve iyileştirmelerin keyfini çıkarmak mümkün olur.

Anahtar teslim bina tadilat, mevcut bir binayı modernize etmek, işlevselliği artırmak veya yeni bir kullanım amacına uyarlamak isteyen kişiler veya kuruluşlar için ideal bir çözümdür. Tadilat projeleri, profesyonel bir inşaat firması veya yüklenici tarafından yönetilir ve genellikle anahtar teslim sözleşmelerle gerçekleştirilir.