Ustası Burada
Ustası Burada

Oto Döşeme

Oto Döşeme

Otomobilinizin koltuk döşemesi, tavan döşemesi veya taban döşemesi yıprandıysa aracınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak için oto döşeme ve kaplama ustalarının sunduğu döşeme tamiri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Eskimiş oto döşemelerinin yırtık tamiri, sigara yanığı tamiri, leke çıkarma gibi işlemlerini yapan oto döşeme ustaları kumaş, hakiki deri ve suni deri gibi malzemeler kullanarak aracınıza uygun döşeme uygulamalarını büyük bir el yeteneği kullanarak yapmaktadır. 

Oto döşeme ustası olmak için mesleki eğitimler alınarak ustalık belgesine sahip olmak gerekmektedir. Çıraklık kurslarına katılmak için en az ilköğretim okulu mezunu olmak ve 14 yaşını doldurmamış olmak şartı aranmaktadır. Aynı zamanda bir oto döşeme ustasının dükkanında çıraklık sözleşmesi imzalayarak çalışıyor olmak gerekmektedir. Oto döşeme ustaları döşeme işlemini yaparken kumaş, deri, yapay deri, kontrplak, pamuk, kauçuk, sunta, sac, boru, vida, civata, somun ve çeşitli yapıştırıcı malzemeler kullanmaktadır. 

Oto Döşeme Uygulamaları

 Oto dizayn meraklılarının zevklerine uygun çok sayıda alternatif sunan oto döşeme ustaları kullandıkları malzeme ve yapılacak işçiliğe göre fiyat çıkarmaktadır. Ayrıca bazı oto döşemecilerde aracınızın marka ve modeline uygun orjinal paspas takımlarının ve standart koltuk kılıflarının satışı da yapılmaktadır. Araçlarda uygulanan bazı oto döşeme işlemleri aşağıdaki gibidir.

Oto Koltuk Döşeme
Oto Döşeme Kumaş
Oto Deri Döşeme
Oto Tavan Döşeme
Oto Taban Döşeme
Direksiyon Kaplama
Direksiyon Deri Kaplama
Direksiyon Sedef Kaplama
Oto Koltuk Tamiri
Oto Koltuk Kılıfı 
Oto Paspas
Oto Koltuk Sigara Yanığı Tamiri
Araç İçi Döşeme
Araç Koltuk Kaplama
Araç Kapı Döşeme Yenileme
Torpido Deri Kaplama
VİP Araç Döşeme
Suni Deri Oto Döşeme

Bu işlemlerde bölgenize hizmet veren ve servis desteği açısından size en yakın lokasyonda bulunan işletme ve ustalar size zaman açısından da avantaj sağlamaktadır. Ustasiburada.com’da adresinize en yakın profilleri filtreleyerek görüntüleyebilir, sayfa içeriklerini inceleyebilir, hizmet alan kullanıcıların puanlamaları ile güvenilir servis hizmetine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Oto Döşeme Yapılan Araba Marka ve Modelleri

Oto döşeme hizmeti almak için aracınızın iç döşemelerinin yıpranmış olması gerekiyor. Genelde yaş olarak 10 yıl ve üzeri araçlarda zamanla oluşan deforme ve kullanıcı hatasından kaynaklanan sigara yanıkları yada delici alet kullanımı sonrası oluşan hasarlar için işini severek yapan bir usta ihtiyacı hepimizin yaşadığı bir sorundur. Araç sahipleri oto döşemeci aramaları yaparken önceliği kullandıkları araçların marka ve modeline vermektedir. Marka ve model içeren oto döşeme aramaları alacağınız hizmetin daha sağlıklı olması açısından önemlidir. 

Renault Broadway Koltuk Döşeme
Tofaş Deri Döşeme
Mercedes Oto Koltuk Döşeme
Fiat Doblo Koltuk Döşeme
Passat Koltuk Döşeme
Fiat Linea Koltuk Döşeme
Bmw Koltuk Döşeme
Opel Astra Tavan Döşeme
Renault Megane Koltuk Döşeme
Forf Courier Koltuk Döşeme
Renault Clio Koltuk Döşeme
Ford Focus Koltuk Döşeme
Fiat Egea Koltuk Döşeme
Renault 19 Koltuk Döşeme
Tempra Koltuk Döşeme
Hyundai Accent Koltuk Döşeme
Fiat Florino Koltuk Döşeme
Ford Connect Koltuk Döşeme
Fiat Palio Koltuk Döşeme
Volkswagen Golf Koltuk Döşeme
Opel Corsa Koltuk Döşeme
Fiat Albea Koltuk Döşeme
Peugeout 206 Koltuk Döşeme
Tofaş Tavan Döşeme
Citroen C5 Koltuk Döşeme
Citroen C4 Koltuk Döşeme
Honda Civic Koltuk Döşeme
Opel Vectra Koltuk Döşeme
Volkswagen Caddy Koltuk Döşeme
Tofaş Şahin Kapı Döşemesi
Seat Ibiza Koltuk Döşeme
Transporter VİP Araç Döşeme
Toyota Corolla Oto Döşeme
Toyota Auris Oto Döşeme
Ford Fiesta Oto Döşeme
Volvo S40 Koltuk Döşeme
Volkswagen Bora Oto Döşeme
Peugeot 307 Oto Döşeme
Tofas Doğam Slx Koltuk Döşeme
Ford Escort Koltuk Döşeme
Mazda 323 Koltuk Döşeme
Citroen Berlingo Koltuk Döşeme
Hyundai Getz Koltuk Döşeme
Fiat Brava Koltuk Döşeme
Ford Transit Koltuk Döşeme

Oto Döşeme ve Kaplama işinde uzmanlaşmış, şehrinizde hizmet veren oto döşemeci alternatifini ve en fazla içeriği UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada bulabilirsiniz. Oto döşemeciler hakkında yapılan puanlamaları inceleyerek fikir edinebilir, aracılık hizmet bedeli ödemeden ücretsiz çağrı hatlarından ustaları arayarak detaylı bilgi alabilir ve mobil uygulamamız üzerinden yol tarifi alarak aracınızı istediğiniz Oto Döşeme ve Kaplama Ustası'nın atölyesine götürebilirsiniz.