Ustası Burada
Ustası Burada

Oto Yıkama

Oto Yıkama

Günlük şehir hayatında araçlarımız bazen yol çalışmaları, bazen hava koşulları yada diğer dış etkenler sebebi ile çok sık kirlenmektedir. İhmal edilen araç dış temizliği zamanla aracınızın boyasına zarar vererek daha büyük hasarlara neden olabilmektedir. Oto iç temizlik ise kendimiz ve ailemizin daha sağlıklı bir yolculuk yapabilmesi, bakteriyel ve alerjiye neden olacak tüm zararlı organizmaların ortadan kaldırılması için uygulanması gerekli bir işlemdir. Sadece kısa bir vakit ayırarak aracınızın dış görünümünü orjinal hale getirebilirsiniz. 

Oto Yıkamacılar 

Her işte olduğu gibi oto yıkama hizmeti alırkende işini severek yapan ve uzmanlaşmış kişi ve servislerden alacağınız bir oto yıkama hizmeti aracınızın dış boya ömrünü uzattığı gibi sürüş esnasında aracınızdan daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Araç temizliğinde kullanılan ekipmanların kalitesi de alacağınız verimi arttırmaktadır. Günümüzde artık daha az su ile daha verimli bir temizlik hizmeti almak mümkündür. Bu hem su verimliliği ve tasarruf açısından katmadeğer sağlarken diğer önemli bir artısı da aracınızın daha hijyenik temizlenmesi için önemlidir. Tabi ki oto temizliğinde en önemli kısım detaylardır. Sadece sizin görebileceğiniz alanların temizliğinin dahi yapılması bundan sonraki oto yıkama servisi aramalarınızda sizi yine aynı adrese yönlendirecektir. Kullanılan mikrofiber bezler, cilalı şampuanlar, yıkama eldivenleri,halı şampuanları gibi tüm ürünlerin kalitesi aracınızın daha uzun süreli temiz kalmasını sağlayacaktır. Oto yıkamacı arayışlarınızda hizmet almadan önce muhakkak kullanılan malzemenin kalitesini ve işçiliğini de göz önünde bulundurmalısınız.

Detaylı Oto Yıkama 

Araba iç dış yıkama hizmeti standart olarak tüm oto kuaförlerinde verilen bir hizmettir. Detaylı oto yıkama hizmeti ise ağırlıklı olan ekipman olarak tam donanımlı, teknik bilgi ve birikim sahibi kalifiye elemanlar ile çalışan, malzeme tercihinde kaliteden dün vermeyen servislerin özenle yaptıkları bir işlemdir. Normal iç dış yıkama hizmetinden farklı olarak maliyet açısından biraz daha farklı bir tarife uygulanmaktadır. Detaylı oto temizlik süreci aşağıdaki alan ve işlemleri kapsar;

Motor Yıkama Temizleme
Tavan Döşeme Temizliği
Taban Halısı Temizleme
Detaylı Oto Koltuk Yıkama Hizmeti
Kapı Döşemeleri Temizliği
Plastik Aksamların Temizliği ve Dezenfektesi
Bagaj Temizliği 
Stepne Temizliği

Bu işlemler normal bir oto yıkama hizmetinden daha fazla vakit alacağından aracınız ile olan programlamanızı doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Her bir detayı hassasiyet ile temizlenen ve dezenfekte edilen araçlarda detaylı temizlik hizmeti almanız durumunda standart iç dış yıkama rutininiz de uzayacak ve size maliyet açısından katkı sağlayacaktır. 

Oto Yıkama Hizmetleri

Oto yıkama hizmeti alırken aracınızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirlemek ve buna yönelik işlemlerde bulunmak oldukça önemlidir. Birçok oto yıkama firması standart olarak aynı hizmetleri verirken bazı oto yıkama firmaları da ek olarak aracınızın dış görünümüyle ilgili daha kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Profesyonel manada hizmet veren bu servislerde uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız kaput ve kaporta uygulamaları da verilmektedir. Genel olarak oto yıkamacılarda verilen hizmetleri sizler için sıraladık.

Oto İç Yıkama
Oto Dış Yıkama

Oto Detaylı Temizlik 
Cam Seramik Kaplama
Pasta Cila
Seramik Kaplama
Boya Koruma Uygulamaları
Demir Tozu Temizliği

Cam Filmi Uygulama
Araç Kaplama
Far Temizleme
Jant Temizleme

Görüldüğü gibi sadece iç dış yıkama hizmetli ile sınırlı olmayan oto yıkama sektörü artık gelişen müşteri beklentilerine cevaplar verecek bir endüstri halini almıştır. Birçok araç sahibi için olmazsa olmaz bu uygulamalar araç sahipleri için de önemlidir.

Self Servis Oto Yıkama

Birçok araç sahibinin en büyük tutkusu kendi aracının temizliğini kendilerinin yapmasıdır. Bu iş için saatlerini ayıran araç sahipleri için son zamanlarda Self Servis Oto Yıkama Merkezlerinin sayısı gitgide artmaktadır. Bu hizmetler dar bir alan kapsayıp sadece iç ve dış yıkama hizmetleri için uygundur. Para kasalarına ödeme yaparak anlık hizmet alabilirsiniz. 

Yerinde Oto Yıkama Hizmeti

Özellikle filo araçları için bir çok firma yerinde oto yıkama hizmeti vermektedir. Taşınabilir oto temizlik malzemeleri sayesinde zamandan tasarrfur ederek yerinde yıkama hizmeti alabilirsiniz. Bazı araç sahiplerinin de tercihi olan yerinde oto yıkama hizmeti sayesinde adresinizde size hizmet sunularak iç ve dış yıkama hizmeti dakikalar içinde tamamlanmaktadır. 

Oto kuaför aramalarınızda adresinize en yakın oto yıkamacıya ulaşmak için ustasiburada.com'da bulunduğunuz ili ve ilçeyi filtreyebilir, ilgili firmanın puanlamalarını inceleyebilir, fotoğraf galerilerinden alacağınız hizmet hakkında ön fikir sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz oto yıkamacıya saniyeler içinde arayabilir; randevu taleplerinizi iletebilirsiniz.