Ustası Burada
Ustası Burada

Küçük Ev Aletleri Tamir Servisleri

Küçük Ev Aletleri

Genellikle mutfakta yardımcı olarak kullandığımız küçük ev aletleri; mutfak robotları, blenderler, mikserler, süpürgeler, çay ve kahve makineleri, saç kurutma makineleri gibi cihazlardan oluşmaktadır. Bu cihazlar elektrikle çalışmakta ve genellikle elektriksel arızalar vermektedirler. Küçük ev aletleri günlük olarak ihtiyaç duyduğumuz aletler olduğu için arızaları hızlıca giderecek bir elektrikli eşya tamircisi bulmak gerekmektedir. Küçük ev aletleri diğer eşyalara kıyasla garantisi süresi daha kısa olan cihazlardır. Bu sebeple garanti süresi dolmuş tüm elektrikli küçük ev aletlerinizi hangi marka olursa olsun, özel servis hizmeti veren küçük ev aletleri tamircilerine götürmeniz gerekmektedir. Bu aletler çok sık kullanıldıkları için sürekli prize takıp çıkarılmakta, açma kapama tuşu bozulmakta ve özenli kullanılmadığı zaman kabloları zarar görmektedir.

Küçük Ev Aletleri Tamiri

Küçük ev aletlerinde yaşanılan arızalar özellikle günün büyük bir bölümünü evlerinde geçiren ev hanımlarının kabusudur. Bozulan bir mutfak gereci sizin bütün planlarınızı iptal edebilirken, temizlik esnasında arızalanan elektrik süpürgesi oldukça can sıkıcı olabilmektedir.  Böyle durumlarda adresinize en yakın bir servisten teknik destek almak hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak hem de cihazınızın teslim aşamasında daha az zahmete girmenize neden olacaktır. Ürün gurubu olarak oldukça fazla çeşide sahip olan küçük ev aletleri kategorisinde kullanıcıların yaşadığı bazı arızalar aşağıdali gibidir.

Tost Makinesi Tamiri
Elektrikli Süpürge Tamiri
Robot Süpürge Tamiri 
Mikser Tamiri
Ütü Tamiri
Fön Makinesi Tamiri
Traş Makinesi Tamiri
Mutfak Robotu Tamiri
Vantilatör Tamiri
Elektrikli Isıtıcı Tamiri

Mini Fırın Tamirii
Blender Tamiri
Kettle Tamiri
Kahve Makinesi Tamiri
Saç Düzleştirici Tamiri
Katı Meyve Sıkacağı Tamiri
Dikiş Makinesi Tamiri
Epilasyon Cihazı Tamiri
Elektrikli Izgara Tamiri

Davul Fırın Tamiri
Set Üstü Ocak Tamiri
Çay Makinesi Tamiri
Ekmek Yapma Makinesi Tamiri
Fritöz Tamiri
Yoğurt Makinesi Tamiri

Saç Kurutma Makinesi Tamiri

Bu işlemlerde bölgenize hizmet veren ve servis desteği açısından size en yakın lokasyonda bulunan işletme ve ustalar size zaman açısından da avantaj sağlayacaktır. Ustasiburada.com’da adresinize en yakın profilleri filtreleyerek görüntüleyebilir, sayfa içeriklerini inceleyebilir, hizmet alan kullanıcıların puanlamaları ile güvenilir servis hizmetine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

En Çok Kullanılan Küçük Ev Aletleri Markaları

Bosch, Arzum, Siemens, Gaggenau, Amana, Miele, Franke, Arçelik, Beko, Vestel, Tefal, Altus, Luxell, Ufo, Goldmaster, Fakir, Arnica, Philips, Samsung, LG, Panasonic, Toshiba, Telefunken, Hoover, Sinbo, Aeg, BlueHouse, Delonghi, Braun, Kenwood, Morphy, Richards, Black&Decker, Conti, Rowenta, Opex, Mehtap, Simfer, Berussa, Esco, Fantom, SunFire, Hoşseven, ICF, Simtaş, Mira, Silter Ütü, İhlas, Simtel, Singer, Esse, Şenocak, Skytech, Brother, Juki, Zetina, Yuki, Toyota, Artes, Rowell, King, Stilevs, Korkmaz, Bexel, Aksu, Retraflex, Exsweep, Moulinex

Olukça fazla marka ve ürün grubunun bulunduğu küçük ev aletleri teknik servis sektöründe önceliğiniz her zaman yetkili servisler olmalıdır. Ancak uzun yıllar aynı sektörde hizmet vermiş bir çok servis de maliyet ve zaman açısından sizlere avantaj sağlayacak özel servis hizmeti sunmaktadır. 

Küçük Ev Aletleri Kullanımında Nelere Dikkat Etmeliyiz

Oldukça hassas bir yapıda çalışan küçük ev aletleri orta şiddetli düşürme yada çarpma anında diğer eşya gruplarına göre daha kolay arızalanabilmektedir. Genelde elde yada tezgah üzerinde kullanılan küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri kullanıcı hatası sebebi ile daha sık arızalabilmektedir. Hatalı kullanımın yanı sıra bezen mekanik sorunlarda arızalara neden olmaktadır. Yapılarınızdaki elektrik tesisatın da meydana gelecek ani dalgalanmaların dahi küçük ev aletlerinize zarar vereceğini bilmelisiniz. Birçok küçük ev aletleri eşyası kablolu olduğundan sorunların ilk kaynağı genelde kablo problemlerinden oluşmaktadır. Dolaşan, düğüm olan, prizde unutulan kabloların kopması yada gergin olması sebebi ile cihazınız çalışmayacaktır. 

Küçük Ev Aletleri Tamir ve Bakım Servislerine ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada’da. Elektrikli süpürgeden, tost makinesine tüm küçük eşyalarınızın tamiri için servisleri bu sayfadan listeleyebilir, mobil uygulama üzerinden yol tarifi alarak seçtiğiniz ustanın dükkânına hemen götürebilirsiniz.