Ustası Burada
Ustası Burada

Klima Servisi

Daha Fazla Göster

Klima Tamiri

Klimalarınızın bakım ve tamiratı için size en yakın klima servisine ustasiburada.com’da saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Konutlar, işletmeler, kamu kurumları ve yaşamın olduğu tüm kapalı alanlarda sağlıklı hava akışının sağlanabilmesi için klimalarınızın bakım ve kurulumlarının doğru yapılmış olması, tamir ve arıza işlemlerinde doğru tespit ve müdahale ile teknik servis sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Servis işlemleri sırasında yapılan yanlış işlemler küçük sorunlarınızı büyütebilir. Klimalarınızın ömrünün daha uzun olması ve sağlıklı verim alabilmeniz için periyodik bakım işlemlerini ihmal etmeden yaptırmanız gerekmektedir. 

Klima Arızaları

Klimanız çalışmıyorsa, klimanız az hava veriyorsa, klimanızda su damlatma problemi yaşıyorsanız, klimanız çalıştıktan sonra duruyor ve tekrar çalışıp tekrar duruyorsa, yaz aylarında klimanız soğutmuyorsa, kış aylarında klimanızdan sıcak hava alamıyorsanız, klimanızdan kötü kokular geliyorsa, klimanız çok gürültülü çalışıyorsa Ustasiburada.com’da adresinize en yakın klima servisini bulabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Klima Parça Değişimleri

Her elektronik cihazda olduğu gibi klimalarda da özellikle yaz aylarında sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Bu sorunların giderilmesinde uzman bir teknik servisden alacağınız hizmet klimanızdan alacağınız verimi de maksimum seviyeye çıkaracaktır. Teknik servislerin klimanızda karşılaştığı sorunlar ve çözüm yollarını sizler için derledik. 

Kllima Komprasör Tamiri
Klima Motoru Tamiri
Klima Montajı
Klima Bakımı
Klima Gazı Dolumu
Klima Kartı Tamiri
Klima Hortum Tamir ve Değişimi
Ev Klima Borusu Tamiri
Klima Filtre Değişimi
Klima Rezistans Değişim ve Tamiri

Bu işlemlerde bölgenize hizmet veren ve servis desteği açısından size en yakın lokasyonda bulunan işletme ve ustalar size zaman açısından da avantaj sağlamaktadır. Ustasiburada.com’da adresinize en yakın profilleri filtreleyerek görüntüleyebilir, sayfa içeriklerini inceleyebilir, hizmet alan kullanıcıların puanlamaları ile güvenilir servis hizmetine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Klima Çeşitleri

Günlük hayatta tüm yaşam alanlarına uygun klima tipleri ile karşılaşmanız olasıdır. Mekanın büyüklük ve yapısına göre farklılık gösteren klima seçeneklerinden sıklıkla kullanılanı duvar tipi klimalardır. Daha çok konut, ofis ve iş yerleri gibi mekanlarda tercih edilen duvar tipi klimalar alanın büyüklüğüne göre motor gücüne sahiptir. Salon tipi klimalar insan trafiğinin fazla olduğu hastane, otel, yurt gibi alanlar da tercih edilirken; Yer ve tavan split klimalar daha çok camsız mekanlarda kullanılmaktadır. İç ünitein tavan boşluğuna monte edildiği kaset tipi klimalar geniş ofis alanları, mağazalar, konfrerans salonları gibi mekanlarda duvar tipi klimalardan sonra en çok tercih edilen ürün gruplarıdır. 

Klima Servis Hizmeti Verilen Markalar

Klima ürünlerinde Birçok marka ve bu markaların farklı seçenekler de birçok modeli müşterilerin tercihine sunulmaktadır. İthal üretim klimaları ağırlık olarak uzak doğu çıkışlı olup ülkemizde de çok sayıda markada klima üretimi yapılmaktadır. Klimalarda çok sayıda seçenek olması servis arayışlarında da kullanıcıların alternatiflerini arttırmaktadır. Sitemiz üzerinde en çok aranan klima markası aramaları şu şekilde sıralanmaktadır. 

Arçelik Klima Tamiri
Beko Klima Tamiri
Bosch Klima Tamiri
Vestel Klima Tamiri
İndesit Klima Tamiri
Ariston Klima Tamiri
Hotpoint Klima Tamiri
Profilo Klima Tamiri
Samsung Klima Tamiri
Hoover Klima Tamiri
LG Klima Tamiri
Altus Klima Tamiri
Siemens Klima Tamiri
Daikin Klima Tamiri 
Toshiba Klima Tamiri
Airfel Klima Tamiri
Mitsubishi Klima Tamiri
Demirdöküm Klima Tamiri
Baymak Klima Tamiri
E.C.A Klima Tamiri
Seg Klima Tamiri
Sigma Klima Tamiri
Copa Klima Tamiri
Aura Klima Tamiri

Bulunduğunuz bölgede adresinize en yakın usta ve servisler için ustasiburada.com mobil uygulamalarımız Apple Store ve Google Play'de. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir; aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan servislere ulaşım imkanı ile hizmet alabilirsiniz.