Ustası Burada
Ustası Burada

İstanbul Klima Servisi / Klimacı Ustaları

İstanbul Tüm İlçeler Klima Servisi / Klimacı

İstanbul Klima Servisi / Klimacı Ustaları Yorumları

ST
Sevil Tuna
11.07.2018 - 11:36
Personel kadroları gerçekten işini iyi yapan profesyonel ustalardan oluşturulmuş. Her şey için teşekkür ederim, tavsiye ediyorum.
FK
Fırat Köksal
10.07.2018 - 22:07
Ustam teşekkür ederim. Zamanında geldiniz ve sorunu giderdiniz. Söylediğiniz fiyatın üstüne çıkmadan sorunumuzu giderdiniz. Allah yolunuzu açık etsin.

İstanbul Klima Servisi, Klima Montajı, Klima Bakımı ve En Yakın Klimacı Klima Servisi, Klima Montajı, Klima Bakımı ve En Yakın Klimacı

İstanbul bölgesinde, Klima Tamiri ve Servisi ile ilgili her işin ustası burada!

Klima Kompresörü, Klima Motoru, Klima Montajı, Klima Bakımı, Klima Gazı gibi ustalık gerektiren bir çok hizmeti satın alabileceğiniz, işinin erbabı tüm usta ve firmaların meslek profillerini inceleyebilirsiniz. Klima Tamiri ve Servisi kategorisinde yayınlanan usta ve firma profilleri, varsayılan sıralama, yüksek puan ve en yakın olanlar şeklinde sıralanabilir.

En iyi Klima Tamiri ve Servisi hizmetini almak için tercih edeceğiniz usta ya da firmaların meslek profil puanları hizmet verdikleri müşterileri tarafından yapılan değerlendirmelerdir. Klima Tamiri ve Servisi hizmetine ait değerlendirmeler, çağrı yanıtlama ve geri dönüş, müşteri yaklaşımı ve ilgi gösterme, ihtiyacı karşılama ve çözüm üretme, hizmet ve malzeme kalitesi, hızlı hizmet ve zamanında teslim, uygun hizmet bedeli ve ücretlendirme gibi kriterlerden oluşur.

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi olan klimalar ev ve iş yerlerinde ısı ayarı, nem ayarı ve temiz hava sirkülasyonu yaparak yaşam kalitemizi arttıran önemli cihazlardır. Klimalar kapalı mekanları soğutma amaçlı kullanıldığı gibi kış aylarında da ısınma aracı olarak kullanılabilmektedir. Klima montajının yapılacağı ortamın büyüklüğü ve planına göre hangi büyüklükte ve güçte cihaz kullanılacağına iklimlendirme uzmanlarına danışarak karar vermekte fayda bulunmaktadır. Aksi taktirde gereksiz enerji sarfiyatı yapılmakta ve yüksek faturalar ödenmektedir. Öte yandan satın alacağınız klimanın çevre dostu ve doğaya zarar vermeyen cihazlar olmasına özen göstermek gerekmektedir.

Klimanların çok soğuk yada çok sıcak derecede uzun süre çalıştırılmaması, üfleme ayarının gerektiğinden yüksek seviyede tutularak cihazın fazla zorlanmaması, klima çalışıyorken kapı ve pencerelerin kapalı tutulması, hava çok sıcak değilse, sadece çok nemli ise cihazın nem alma modunda çalıştırılması, çok sıcak havalarda perde, panjur, jaluzi gibi güneş ısısını kesecek sistemlerin kapalı tutulması, klima filtrelerinin düzenli olarak temizletilmesi ve klimanın önüne perde ve mobilya gibi hava çıkışını engelleyecek eşyalar konulmaması klimaları kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan bazılarıdır.

Salon tipi klima, duvar tipi klima, kaset tipi klima, konsol tipi klima, kanal tipi klima ve tavan tipi klima olmak üzere klimaların farklı marka ve modelde üretilmiş çeşitleri vardır. En çok tercih edilenleri Baymak, Samsung, Vestel, Toshiba, Electrolux, Mitsubishi Heavy, Airfel, Demirdöküm, Vestfrost, Altus, LG, Arçelik ve ECA gibi en bilinen klima markalarıdır. Her marka Klimanın yedek parça temini, bakım, onarım ve arıza süreçleri farklılık göstermektedir.

Klima Tamiri ve Servisi hizmeti veren usta ve firmalar;

Klimaların doğru kullanılmasının yanında yılda 2 kez düzenli olarak bakımdan geçirilmesi uzun ömürlü olmalarını sağlamaktadır. Bakım işlemlerinin ise yetkili klima servis firmaları tarafından yapılması, orjinal parçaların zarar görmemesi ve verimli kullanım açısından önemlidir. Alanında deneyimli servis elemanlarının müdahelesi klimalarınızdan maksimum performans elde ederek sizi serinletmeye devam edebilecektir.

Klima Tamiri ve Servisi işinde Klima teknik servis ve tamircilerinin sahip oldukları mesleki bilgi birikimi ile arızanın yazılımsal mı yoksa teknik mi olduğunu tespit etmeleri önemli bir husustur. Arıza tespiti yapıldıktan sonra doğru müdahelenin yapılması klimanızın ömrünü uzatmaktadır. Bu nedenle yetki belgeli beyaz eşya servislerden hizmet almak ekonomik zarara uğramamanız için dikkat etmeniz gereken önemli bir konudur. Garanti kapsamında bulunan ürünleriniz için yetkili servisler ile iletişime geçmenizi garanti koşullarının devamı için ayrıca öneririz.

Ustası Burada’nın akıllı arama motoru ile İstanbul ilinin Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Esenyurt, Fatih, Kadıköy, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şile, Şişli, Sultangazi, Tuzla, Üsküdar ilçerindeki en iyi Klima Tamiri ve Servisi, en uygun fiyatlı Klima Tamiri ve Servisi ve en yakın Klima Tamiri ve Servisi hizmetini hızlı ve kolay adımlarla hemen bulabilir, teklif süreci ile zaman kaybetmeden hemen arayabilirsiniz. Meslek profili yayınlanan ustalar, firmalar ve hizmet alan müşterileri Ustası Burada’ya komisyon hizmet bedeli ödemez, bu sayede ustalık hizmeti almak isteyenler en uygun fiyatlı Klima Tamiri ve Servisi hizmetine Türkiye’nin en iyi usta bulma sitesi olan ustasiburada.com ile ulaşabilirler.

Klima Tamiri ve Servisi hizmeti almak için Apple Store ve Google Play'de yayınlanan Ustası Burada mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir, aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan usta ve firmaları arayarak Klima Tamiri ve Servisi hizmeti alabilirsiniz.