Ustası Burada
Ustası Burada

Tv Tamircileri

Daha Fazla Göster

Tv Kullanımı

Televizyon üretildiği günden bugüne hızla yaygınlaşarak her evde bulunan bir iletişim aracıdır. Araştırmalar sonucunda insanların %75’inin yaklaşık olarak günde altı saat televizyon izlediği hesaplanmıştır. Televizyonlar sayesinde ülkemizde veya dünyada yaşanan tüm olaylardan haberdar olabilmekteyiz. Televizyon olayları yakından takip etmek ve olan biteni anlamaya yardımcı olmaktadır. Televizyonlar günlük olarak haber, dizi, magazin, film, müzik ve güncel bilgilere ulaşılabilirliği kolaylaştırmaktadır. Uydu üzerinden gönderilen sinyaller uydu alıcılar tarafından alınarak televizyon ekranına görüntüyü yansıtmaktadır. Teknoloji geliştikçe sürekli yeni modelleri çıkan televizyonlarda görüntü ve ses kalitesi giderek artmakta, LED TV, LCD TV, HD TV gibi çeşitler üretilmektedir. Eskiden siyah beyaz görüntü veren tüplü televizyonlar zaman içerisinde yerlerini renkli televizyonlara bırakmıştır.

Tv Tamiri

Elektronik alanının en çok uzmanlık gerektiren ürünlerinden olan Televizyon teknik servis işlemleri arayışlarınızda, alanında uzman, gerekli eğitim ve seminerlerden geçmiş, sabit bir ikematgah adresinde servis işlemlerini yürüten bir servis olması ilk arayacağınız kriter arasında olmalıdır. Gerekli ustalık belgesi, iş yeri açma ruhsatı ve ilgili markaların eğitim sertifikaları sahibi ustalardan alacağınız servis hizmeti ürünlerinizden tekrar ilk günkü performansı alabilmeniz açısından çok önemlidir. Aşağıda sıraladığımız sorunların bir yada bir kaçı sizin de televizyonunuzda varsa gecikmeden adresinize en yakın servisi ustasiburada.com üzerinden dakikalar içinde bulabilirsiniz.

Televizyonunuz manuel yada kumanda ile hiç bir şekilde açılmıyorsa
Televizyonunuzda Ses var ancak görüntü yoksa
Televizyonunuzun ekranında düşme yada çarpma etkisi ile kırık yada çatlaklar oluşmuşsa
Televizyonunuzun ekranında dikey yada yatay çizgiler mevcutsa
Televizyonunuzun açılması normalden daha uzun sürüyorsa
Televizyonunuzun yarısında görüntü var diğer yarısı karanlık ise
Televizyonunuz bir süre çalıştıktan sonra kapanıyorsa
Televizyonunuz çalışırken aşırı ısınıyorsa
Televizyonunuzdan cızırtı sesleri geliyorsa
Televizyonunuzdan yanık kokusu geliyorsa

Bu işlemlerde bölgenize hizmet veren ve servis desteği açısından size en yakın lokasyonda bulunan işletme ve ustalar size zaman açısından da avantaj sağlayacaktır. Ustasiburada.com’da adresinize en yakın profilleri filtreleyerek görüntüleyebilir, sayfa içeriklerini inceleyebilir, hizmet alan kullanıcıların puanlamaları ile güvenilir servis hizmetine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Tv Parça Değişim İşlemleri

Tv parça değişimleri maliyet ve işçllik anlamında standart servis işlemlerinden daha maliyetli olabilir. Özellikle panel ve ekran değişimlerinde parçaların ebat ve içerikleri maliyeti arttıran unsurlar olup buna işçilik hizmeti de eklendiğinde beklediğinizden daha yüksek rakamlarla karşılabilirsiniz. Bu sebeple servis seçimlerinizi doğru yapmanız ve sonrasında televizyonunuzdan maksimum verim almanız için kaçınılmazdır. Kullanıcılar tarafından en çok aranan tv tamir işlemleri ve parça değişim aramalarını sizler için derledik 

Led Tv Tamiri
LCD Tv Tamiri
Plazma Tv Tamiri
Tv Ekran Tamiri
Tv Panel Tamiri
Tv Panel Değişimi
Tv Ekran Değişimi 
Tv Anakart Değişimi
Tv Led Bar Değişimi
Tv Piksel Tamiri
Smart Tv Kumanda Tamiri 
Lcd Tv Kumanda Tamiri
Led Tv Kumanda Tamiri
Akıllı Tv Kumanda Tamiri
Android Tv Tamiri

Tv Tamir Hizmeti Verilen Markalar

Tv üretiminde ülkemiz her geçen yıl gelişme kaydederken bir çok yerli markanın yanı sıra ülkemizde üretimi gerçekteştirilen yabancı markalar da sektörde önemli bir yere sahip olmuştur. Ülkemizde gerçekleşen üretim sayesinde özellikle yedek parça temininde sıkıntı yaşanmazken gereken malzeme ve parçalara daha kolay ulaşma imkanı sağlanmıştır. Kullanıcılar da doğru yedek parça ve hizmete ulaşabilmek için arama sonuçlarında marka tercih etmektedir. 

Samsung Tv Tamiri
Sony Tv Tamiri
Arçelik Tv Tamiri
Beko Tv Tamiri
Vestel Tv Tamiri
Profilo Tv Tamiri
Axen Tv Tamiri
Grundig Tv Tamiri
Philips Tv Tamiri
LG Tv Tamiri
Regal Tv Tamiri
TCL Tv Tamiri
Sharp Tv Tamiri
Awox Tv Tamiri
Telefunken Tv Tamiri
JVC Tv Tamiri
Sunny Tv Tamiri
SEG Tv Tamiri
Premier Tv Tamiri
Saba Tv Tamiri
Panasonic Tv Tamiri

Bulunduğunuz bölgede adresinize en yakın usta ve servisler için ustasiburada.com mobil uygulamalarımız Apple Store ve Google Play'de. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir; aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan servislere ulaşım imkanı ile hizmet alabilirsiniz. 

Tv Tamircileri - Sık Sorulan Sorular