Ustası Burada
Ustası Burada

Tekirdağ TV Tamircisi Ustaları

Tekirdağ Tüm İlçeler TV Tamiri

Tekirdağ TV Tamir Servisi, En Yakın Tv Tamircisi TV Tamir Servisi, En Yakın Tv Tamircisi

S.NoElektronik / Elektrikli Cihazlar Profil Adıİletişim NumarasıPuanı
1Irmak Elektronik Mehmet Akbaş0850 562 47 399,8

Tekirdağ bölgesinde, tv tamiri ile ilgili her işin ustası burada!

Led TV Tamiri, LCD TV Tamiri, Plazma TV Tamiri, TV Ekran Tamiri, TV Panel Tamiri, TV Panel Değişimi, TV Ekran Değişimi gibi ustalık gerektiren bir çok hizmeti satın alabileceğiniz, işinin erbabı tüm usta ve firmaların meslek profillerini inceleyebilirsiniz. TV tamiri kategorisinde yayınlanan usta ve firma profilleri, varsayılan sıralama, yüksek puan ve en yakın olanlar şeklinde sıralanabilir.

En iyi TV tamiri hizmetini almak için tercih edeceğiniz usta ya da firmaların meslek profil puanları hizmet verdikleri müşterileri tarafından yapılan değerlendirmelerdir. TV tamir hizmetine ait değerlendirmeler, çağrı yanıtlama ve geri dönüş, müşteri yaklaşımı ve ilgi gösterme, ihtiyacı karşılama ve çözüm üretme, hizmet ve malzeme kalitesi, hızlı hizmet ve zamanında teslim, uygun hizmet bedeli ve ücretlendirme gibi kriterlerden oluşur.

Tv tamiri son yıllarda sıkça üretilen ve artık piyasaya hakim olan led ve lcd televizyonlar için verilen hizmetleri kapsamaktadır. Ancak bazı TV tamir hizmeti veren usta ve firmalar eski model tüplü televizyonlar için de servis imkanı sunabilmektedir. Çoğu zaman dış etkenlerin cihaza zarar vermesi sonucu oluşan servis ihtiyaçları bazen de fabrika üretim hatası sebebiyle gerçekleşmektedir. Her iki durumda adresinize en yakın TV tamiri hizmetine ve en iyi fiyatlı TV tamiri hizmetine ustasiburada.com’dan ulaşabilirsiniz.

TV tamiri hizmeti veren usta ve firmalar;

Bir markanın ya da markaların gerekli eğitimlerinden geçmiş, yetkili servis belgeli, markanın genel merkezine bağlı olarak hizmet verenler ya da tüm markalara özel hizmet sunan bağımsız TV tamiri hizmeti veren usta ve firmalardır. Garanti kapsamında bulunan ürünleriniz için yetkili servisler ile iletişime geçmenizi garanti koşullarının devamı için ayrıca öneririz.

Ustası Burada’nın akıllı arama motoru ile Tekirdağ ilinin Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı ilçerindeki en iyi TV Tamiri, en uygun fiyatlı TV Tamiri ve en yakın TV Tamiri hizmetini hızlı ve kolay adımlarla hemen bulabilir, teklif süreci ile zaman kaybetmeden hemen arayabilirsiniz. Meslek profili yayınlanan ustalar, firmalar ve hizmet alan müşterileri Ustası Burada’ya komisyon hizmet bedeli ödemez, bu sayede ustalık hizmeti almak isteyenler en uygun fiyatlı TV tamiri hizmetine Türkiye’nin en iyi usta bulma sitesi olan ustasiburada.com ile ulaşabilirler.

TV tamiri hizmeti almak için Apple Store ve Google Play'de yayınlanan Ustası Burada mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir, aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan usta ve firmaları arayarak TV Tamiri hizmeti alabilirsiniz.