Ustası Burada
Ustası Burada
Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetler İşlerinde Ustası Burada

İhtiyacınız olan hizmet için en yakın ustayı hemen bul, hemen ara

Diğer Hizmetler Öne Çıkan Hizmetler

Web Yazılım
Web Yazılım
Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama
Terzi / Dikimevi
Terzi / Dikimevi
Abiye Dikimi
Abiye Dikimi
Kuru Temizleme
Kuru Temizleme
Grafik Tasarım
Grafik Tasarım
Özel Ders
Özel Ders
Matbaa ve Dijital Baskı
Matbaa ve Dijital Baskı
Bıçak Bileme
Bıçak Bileme
Saat Tamiri / Saatçi
Saat Tamiri / Saatçi

Diğer Hizmetler Tüm Hizmetler

Önerilen Diğer Hizmetler Usta Profilleri

Diğer Hizmetler Ustaları Yorumları

FD
Feridun değirmen
01.09.2023 - 10:29
En kısa zamanda işimizi hallettiler teşekkürler
UA
Umut atacan
05.08.2023 - 01:50
Teşekkürler
TT
Turgay Tüfekçioğlu
03.08.2023 - 19:22
Dört dörtlük insan , işini baştan sağma yapmıyor , aldığı parayı sonuna kadar hakediyor
BK
Barış Karalı
03.08.2023 - 19:20
On numara işçilliği var herkese tavsiye ederim ustam ellerinize sağlık
ÜÇ
Ümit Çadırcı
13.10.2022 - 00:51
Çok güzel işçilikleri var fiyatta uygun tavsiye ederim ellerinize sağlık
OK
Onur Kükürt
27.10.2021 - 14:10
Güvenerek iş yapacağınız bir usta. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Cengiz Usta emeğininin karşılığı ile çalışan fazlasını istemeyen işini çok özenle yapan bir usta. Teşekkür ederiz
GU
Gamze Uzun
12.08.2021 - 17:34
Gerçekten çok ilgilendi bizimle ve düşündüğümüzden daha kısa sürede elimize ulaştı kıyafetlerimiz. Çekinmeden gidebilirsiniz❤️
ZT
Zehra Tepe
12.08.2021 - 17:32
Zamanında teslimat, çok özenli çalışıyor, çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum
GA
Gökhan Aytekin
15.07.2021 - 16:43
Ustamız işine hakim, fazlasını değil sadece emeğinin karşılığını isteyen, özverili çalışan biri. Teşekkür ederiz...
NG
Nazım Gültekin
26.05.2021 - 22:40
Gömlekte şıklık ve kaliteyi bir arada bulacağınız tek adres diyebilirim. Mutlaka denemelisiniz. Elli yıllık deneyim
NS
Nimet Sarıkaya
05.03.2021 - 18:33
Mekappa fırınımın alt ısıtıcısı bozulmuştu usta ararken bu sayfadan yorumları okudum yapılan yorumlardan dolayı bu abimi aradım bir kaç saat içinde geldi marka olarak biraz sıkıntı yaşarım diye düşündüm ama ustam bir kaç gün içinde sorunumu çözdü samimi ve güven vermesi de ayrı Allah razı olsun artık ailemizin ustası ☺️
SC
Sedat Coşan
04.01.2021 - 18:38
Cengiz usta zamane ustalarından farklı olarak müşteri lehine düşünen çabalayan ve uygulayan bir usta. Hiç düşünmeden çağırabilirsiniz.

Hizmet Sektörü

Ülkemizde son yıllarda çok fazla talep gören hizmet sektörü ekonomik değeri, istihdam genişliği ve üretim sektörüne sağladığı destekler ile büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu hizmet sektöründe taşıma, eğitim, temizlik sekötürü gibi insan gücüne ve birikime dayanan alanlar olduğu gibi bir mal yada ürün için verilen hizmetlerde bu kategoride değerlendirilebilir. Üçüncül sektör olarak litaratüre giren hizmet sektöründe ürün yerine hizmet üretimi söz konusudur. Elinizde bulunan bir ürünün yenilenmesi bir hizmet olabildiği gibi, dinlenmek için gittiğiniz bir otel de hizmet sektörü kapsamında faaliyetlerine devam etmektedir. Birçok iş kolunda alanında eğitimli ve tecrübeli çalışanların müşterilerine ihtiyaç duydukları alanlarda sundukları hizmetler kapsamında bazı iş kolları zanaatkarlar tarafından yerine getirilirken. bazı sektörlerde herhangi bir uzmanlık yada eğitim gerekmemektedir. Örneğin Temizlik hizmeti için bir diploma gereği olmadığı gibi temizlik hizmetini verecek kişiden bir bilgi ve deneyim sahibi olması da istenmez. Ancak terzi, saatçi, kalaycı yada bir müzisyenin alanında uzmanlaşmış olması gerekmektedir. 

ustasiburada.com hizmet sektöründe faaliyet gösteren 17 ayrı iş kolu ve bu iş kollarının alt birimlerinde çalışan ustalar ve hizmet sahipleri için kurulduğu günden bu yana destek olmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet yürüten işletme ve zanaatkarlar için daha geniş kitlelere ulaşabilmeleri, sadece kendi lokasyonlarından değil talep etmeleri durumunda ülkenin her noktasına hizmetlerini ulaştırabilmeleri, kazançlarını attırmaları ve yeni istihdam sahaları oluşturabilmeleri için her bir ilana ayrı bir önem vererek komisyonsuz çalışma sistemini benimsemiştir. 

Hizmetler

ustasiburada.com üzerinde geniş kitlelere daha kolay ulaşabilmek ve müşteriler ile daha sağlıklı bir diyalog kurabilmek için teklifsiz, zahmetsiz ve hızlı bir sistem geliştirilmiştir. Ücretsiz çağrı hatları üzerinden dilediğiniz usta yada hizmet sahibine saniyeler içinde herhangi bir aracı ve operatör bağlantısı olmadan doğrudan ulaşabilirsiniz. Bu arama hizmeti için müşteriler ekstra bir hizmet ücreti ödemediği gibi, ilan yayınlayan hizmet sahipleri de çağrı başına yada iş başına ücretlendirilmemektedir. Bu sayede müşteri ve usta arasındaki diyalog en hızlı ve ücretsiz şekilde sağlanmakta öncelik her zaman işin akışına verilmektedir. ustasiburada.com üzerinde yer verdiğimiz hizmetler kategorisindeki iş kolları hakkında kısa bilgi verecek olursak;

Deri Ürünleri Tamiri hizmetleri ile hammadesi deri olan ağırlıklı olarak giyim ve aksesuar ürünleri için tamir ve bakım hizmetleri veren ustalara ulaşabilirsiniz. ustasiburada.com deri ürünleri tamiri sayfasını ziyaret edebilir. deri montlarınız, deri ayakkabılarınız, deri çanta ve aksesuarlarınız için adresinize en yakın lokasyonda bulunan usta ve firmalardan hizmet alabilirsiniz. 

Su Arıtma Cihazı bugün artık birçok ev ve iş yerinde tercih edilen bir ürün grubudur. Her bütçeye göre çok sayıda çeşidi bulunan su arıtma cihazları için satış, kurulum, satış sonrası teknik destek hizmetleri kapsamında hizmetler verilmekte ayrıca garanti süresi sona ermiş cihazlarınız için özel su arıtma cihazı tamircileri tarafından filtre değişim ve aparat temini gibi hizmetler de sunulmaktadır. 

Saat tamiri erkek yada bayanların en sık kullandığı bir aksesuar olarak çoğu zaman teknik servis desteğine ihtiyaç duymaktadır. Pil değişimleri, kadran tamiri, akıllı saat tamiri, duvar saati tamiri, kordon tamiri gibi hizmetlerin verildiği saatçilerde her marka ve model için hizmet alabilirsiniz. 

Ayakkabı tamiri ve lostra salonları da özellikle artan fiyatlar sonrasında birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanmış olduğunuz ayakkabılarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için ayakakbı tamiri, ayakkabı boyama, bot tamiri, çizme tamiri gibi hizmetler sunulmakta ve ayakkabılarınızın ilk günkü görünüm ve sağlamlığa kavuşması sağlanmaktadır. 

Müzik aletleri / Enstrüman tamiri hizmetleri kapsamında amatör yada profesyonel müzisyenler için bağlama tamiri, saz tamiri, org tamiri, piyano tamiri, keman tamiri, klarnet tamiri, gitar tamiri gibi ürün gruplarında teknik servis destekleri yanısıra sıfır ve ikinci el müzik aletleri satışı hizmetleri de tüm marka ve modeller için verilebilmektedir. 

Kuru temizleme hizmeti kapsamında gelinlik kuru temizleme, abiye kuru temizleme, takım elbise kuru temizleme, mont kuru temizleme, ceket kuru temizleme, elbise kuru temizleme, yorgan kuru temizleme, battaniye kuru temizleme, halı kuru temizleme gibi hizmetler verilmekte ve kullanmış olduğunuz eşyalarınızın en hijyenik bir şekilde size ulaşmaları sağlanmaktadır. 

Grafik tasarım hizmetleri ise konu hakkında özel eğitimli kişiler tarafından verilen, firmaların markalarının değerini arttırmaya yönelik çalışmaların içinde olduğu bir hizmet alanıdır. Logo tasarım, kartvizit tasarım, katalog tasarımi kurumsal kimlik tasarımı, banner tasarımı, bilboard tasarımı gibi çeşitli programlarda hazırlanarak müşterinin beğenisine sunulmuş çalışmaları kapsamaktadır. 

Matbaa ve dijital baskı sektörü gelişen tekonoloji ile birlite çok fonksiyonlu makinelerin hazırladığı matbaa, dijital baskı, tabela, led tabela, ışıklı tabela, araç giydirme, reklam panosu, cnc lazer kesim, vinil baskı, roll up, katalog baskı, kartvizt baskıi davetiye baskı gibi hizmetlerin bir arada yada ayrı ayrı verildiği işletmelerdir. 

İnternet ve bilişim hizmetleri özellikle günümüz dünyasında birçok işletme ve markanın değer ve önem verdiği bir alan olarak dikkat çekmektedir. Web yazılım, web tasarım, dijital pazarlama, sosyal mediya yönetimi, ver kurtarma, harddisk kurtarma, web proglamlama, hosting, sunucu, alan adı, seo çalışmaları, google reklamları, sosyal medya reklamları gibi hizmetlerin bir arada verildiği ajansların bulunduğu sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Evden eve nakliyat sektörü her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve gerekli yasal prosedürleri uygulayan işletmeler tarafından özenle verilen bir hizmet alanıdır. Şehirler arası evden eve nakliye, şehir içi evden eve nakliye, asansörlü evden eve nakliye, sigortalı evden eve nakliye gibi hizmetlerin içinde bulundu evden eve nakliyat sektöründe her şehir ve ilçede hizmet veren en az bir firma muhakkak bulunmaktadır. 

Fotoğrafçılık hizmeti birçok sektör tarafından özellikle tercih edilmekte ayrıca bireysel müşteriler tarafından da sosyal medyanın günümüzde öneminin artması ile daha popüler bir meslek olarak anılmaya başlanmıştır. İşletmeler için moda fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı, araba fotoğrafçılığı, yemek fotoğrafçılığı, stok fotoğrafçılığı, mimari fotoğrafçılık bireyler için doğrum günü fotoğrafçılığı, dış çekim fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, çocuk fotoğrafçılığı gibi bölümlere ayrılmaktadır. 

Halı yıkama sektörü müşterilerden gelen talep yoğunluğu doğrultusunda son yıllarda daha sık kullanılan bir hizmet alanı haline gelmiştir. Halı yıkama hizmeti veren firmalar ayrıca koltuk yıkama, halıfleks yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama, perde yıkama, store perde yıkama, cami halısı yıkama, kreş halısı yıkama gibi hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır. 

Böcek ilaçlama hizmeti kapsamında birçok iş yeri ve bahçe sahibi ayrıca konutlarda oturan mülk sahipleri yada site/apartman yönetimleri haşere ilaçlama hizmeti almaktadır. Gümüş böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, karınca ilaçlama, güve ilaçlama, pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama gibi tüm kemirgen, sürüngen ve haşereler için imha işlemleri Sağlık Bakanlığı onaylı işletmeler tarafından özel ürünler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. 

Terzilik mesleği tarihsel gelişimini hala devam ettiren bir hizmet alanıdır. Alanında uzmanlaşmış terziler ve moda evleri tarafından bay, bayan ve çocuk kategorilerinde birçok ürün grubunda ısmarlama dikim yada tadilat hizmetleri verilmektedir. Abiye elbise dikimi, gelinlik dikimi, nişanlık dikimi, kına elbisesi dikimi, kaftan dikimi, bindallı dikimi, ceket dikimi, pantolon dikimi, bluz dikimi, çocuk kostümleri dikimi, takım elbise dikimi ve bu ürünlerin tüm tamir tadilat işlemleri terziler ve moda evleri tarafından müşterilere sunulmaktadır. 

Temizlik hizmetleri oldukça kapsamlı olup yaşamın olduğu her noktada ihtiyaç duyulan bir hizmet alanıdır. Ev temizliği, ofis temizliği, kaba inşaat temizliği, inşaat sonrası temizlik, apartman temizliği, merdiven temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, endüsrtiyel temizlik ve dezenfeksiyon hizmetleri bireysel olarak hizmet veren yada bir işyerine sahip işletmeler tarafından personel temin edilerek verilen hizmetlerdir. 

Endüstriyel ekipmanlar sanayi ve üretim sektöründe kullanılan birçok makine ve bu makinelerin parçalarının bulunduğu hizmet kategorisidir. Endüstriyel mutfak ekipmanları, cnc tezgah, torna, brulör, konveyör gibi işletmelerin üretimlerinde sıklıkla tercih ettiği birçok endüstriyel ekipman temin ve tamir işlemleri bu kategori içinde müşterilere sunulmaktadır. 

Esnaf hizmetleri kapsamında aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde sabiti iş yeri sahibi işletmeler yer almaktadır. Baharatçılar, catering şirketleri, çiçekçiler, kalaycılar, çanta, valiz, bavul tamircileri, organizasyon firmaları, kasaplar, kuaförler, eğitim hizmetleri, eğitmenler, zirai aletler sektörü gibi birçok alanda hizmet veren esnaflar için ustasiburada.com üzerinden iletişim imkanı bulabilirsiniz. 

Bulunduğunuz bölgede adresinize en yakın usta ve servisler için ustasiburada.com mobil uygulamalarımız Apple Store ve Google Play'de. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir; aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan servislere ulaşım imkanı ile hizmet alabilirsiniz.