Ustası Burada
Ustası Burada
Ahmet Menderes Cudal
10

Ahmet Menderes Cudal

Entepe Elektrik

Çakmak Mah. Varan Cad. Bağdat Sokak No:14/3
İstanbul / Ümraniye / Çakmak
Haritada Göster

İstanbul Ümraniye'de merkezimiz olmak üzere tüm İstanbul genelinde elektrikçi olarak hizmet vermekteyiz. Elektrik taahhüt işleri, tesisat yenileme ve tamiri, aydınlatma sistemleri kurulumu, elektrik pano tamiri, diafon sistemleri kurulumu ve tamiri gibi geniş bir hizmet yelpazesiyle müşterilerimizin elektrik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıca anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizle de konut ve iş yerleriniz için sağlıklı ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Elektrik Taahhüt İşleri:
Proje bazlı elektrik taahhüt işlerinde uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Yapılarınızın elektrik tesisatını güvenle ve kaliteli bir şekilde kuruyoruz.

Tesisat Yenileme ve Tamiri:
Eski veya hasar görmüş tesisatlarınızın yenilenmesi ve tamiri konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Güvenli ve verimli bir elektrik tesisatı için bize güvenebilirsiniz.

İç ve Dış Aydınlatma Sistemleri Kurulumu:
Mekânlarınızın iç ve dış aydınlatma sistemlerini kurarak, estetik ve fonksiyonel bir aydınlatma sağlıyoruz. LED ve spot aydınlatmalarla enerji verimliliğini de ön planda tutuyoruz.

Avize Montajı:
Avizelerinizin montajını titizlikle gerçekleştiriyoruz. Hem görsel açıdan şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyoruz hem de doğru montajla güvenliği garanti altına alıyoruz.

Diafon Sistemleri Kurulumu ve Tamiri:
Diafon sistemleriyle iletişimi kolaylaştırıyor ve güvenliği arttırıyoruz. Kurulumundan tamirine kadar tüm diafon sistemleri ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Elektrik Pano Tamiri:
Elektrik panolarınızın tamirini ve bakımını gerçekleştirerek, güvenli bir elektrik dağıtımı sağlıyoruz. Panolarınızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için titizlikle çalışıyoruz.

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri: Yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm dekorasyon hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Anahtar teslim mutfak, banyo, wc, ofis, dükkan, mağaza, cafe, rastaurant ve tüm mekanlarda tadilat işlerimiz ile hesaplı ve kaliteli hizmet sunuyoruz .

Entepe Elektrik olarak, İstanbul genelinde konut ve iş yerleriniz için elektrikçi ihtiyaçlarınızı profesyonelce karşılıyoruz. Sağlıklı, güvenli ve hızlı çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5