Ustası Burada
Ustası Burada

Güvenlik Kamerası ve Alarm Sistemleri Servisleri

Daha Fazla Göster

Güvenlik Sistemleri

Suç oranlarının hızla arttığı günümüz dünyasında yaşam alanlarımızı, kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için güvenlik tedbirleri almamız gerekiyor. Evlerimizde almamız gereken en önemli güvenlik önlemi hırsızlığa karşı tasarlarmış alarm sistemleri ve güvenlik kameralarından oluşuyor. Alarm sistemleri ev ve işyerlerini hırsızlık, yangın, gasp, doğal felaket gibi tehditler söz konusu olduğunda devreye giren, alarm şirketinin merkezini, mülk sahibini ve bilgi verilmesi istenen diğer kişileri uyaran bir altyapıyla çalışıyor. Alarm ve güvenlik sistemlerinin tüm tehditleri algılayabilmesi için güvenliği sağlanacak olan ortama hareket sensörleri, gaz, duman, yangın ve ısı sensörleri, panik butonları gibi tamamlayıcı unsurlar yerleştirilmektedir. 

Güvenlik Sistemleri Kullanım Alanları

Akıllı ev sistemleri ve ev güvenlik kameraları çocuğunu evde bakıcıyla bırakan annelere cep telefonları üzerinden istedikleri an evin içini görebilme, çocuklarını yemek yerken, uyurken ve oyun oynarken seyredebilme imkanı sağlamaktadır. Bakıcı kameraları, 4 kamera güvenlik sistemleri, 5 kamera güvenlik sistemleri, 6 kamera güvenlik sistemleri, görüntülü diafon sistemleri, sesli diafon sistemleri, bina otomasyon sistemleri müstakil evlerde, apartmanlarda ve sitelerde en yaygın kullanılan güvenlik tedbirleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alarm ve güvenlik şirketleri ev güvenliği dışında işyeri, fabrika, hastane, banka, işletme, otel vb. tüm alanlar için her ihtiyaca uygun güvenlik sistemi sunabilmektedir. Otopark bariyerli geçiş sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, personel geçiş sistemleri, parmak okuma sistemleri, yüz tanıma sistemleri, x-ray cihazları, yangın alarmları, gece görüş kameraları, bekçi kameraları, mobese kurulumu, speed dome kamera sistemleri vb. güvenlik tedbirleri için hizmet veren profesyonel güvenlik şirketlerine bu sayfayı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Servis Hizmetleri

Güvenlik kamera servis hizmetleri için bulunduğunuz lokasyona en yakın teknik servisten hizmet alabilirsiniz. Güvenlik sistemlerinin arızalar haricinde düzenli yıllık periyodik bakımlarının da yapılması daha sonra ortaya çıkacak sorunların önlenmesi için kaçınılmazdır. Kullanıcılar çoğu zaman garanti süreleri bitmiş güvenlik sistemleri için yetkili servisler haricinde özel servislerden de destek almaktadırlar. Burada dikkat edilmesi gereken husus ilgili servisin iş yeri açma ruhsatı ve gerekli kurumlardan aldığı izinlerin tam olmasıdır. Unutmayın ki güvenlik servis hizmetleri veren bir firmanın hukuksal ve işletme olarak herhangi bir eksiğinin bulunmaması gerekir. Konut yada iş yeri sahipleri için sitemiz üzerinde en çok aranan güvenlik kamera servis hizmetleri aramalarını sizler için derledik. 

Güvenlik kamera montajı
Güvenlik kamera tamiri
Güvenlik kamera bakımı

Alarm sistemleri kurulumu
Alarm sistemleri tamiri

Yangın alarm sistemleri
Ev alarm sistemleri
Otopark bariyer sistemleri
Duman dedektörü
Kamera sistemi kurulumu
Ev kamera sistemleri
Dış mekan kamera sistemleri
Bebek Bakıcısı kamera sistemleri

Güvenlik Sistemleri Markaları

Güvenlik sistemlerinin sorunsuz çalışabilmesi tercih edilen markalar da oldukça önemlidir. Yetkili servis ağına sahip,yedek parça temininde kolaylık sağlayan, 7/24 iletişim kurabileceğiniz bir çağrı merkezine sahip firmalardan alacağınız hizmet güvenliğinizin en üst seviyede kalması için tercih sebepleriniz arasında yer almalıdır. Ülkemiz de yerli üretim ve ithal bir çok güvenlik sistemleri markası mevcuttur. Bu markaların ürünlerini temin edebileceğiniz satış kanalları arasında markanın mağazaları, e-ticaret platformları, yapı market mağazaları bulunmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen bazı güvenlik kamera ve alarm sistemleri markaları aşadağıki gibidir. 

Appro 
Audio Diafon Sistemleri 
Av Tech 
Avenir 
Beylerbeyi Kamera Sistemleri 
Bosch 
Bullwark 
Cenova 
Decode 
Desi 
DSC 
Dunlop 
Haikon 
Hammer 
IBM 
JVC 
Legrand 
LG 
Mas Intercom 
Millenicom 
Multitek 
Neutron
Paradox 
Philips 
Pinetron 
PowerGate 
Pronet 
Redrock
Retro 
Samsung 
Siemens 
Sony 
Teknim 
Vguard 
Wisetech 

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun güvenlik sistemleri için ön araştırma yaparken dilediğiniz firmaya ulaşarak fiyat bilgilendirmesi alabilir yada mevcut güvenlik sistemlerinizin tamir, bakım ve kurulumları için size en yakın teknik servisten dakikalar içinde hizmet alabilirsiniz. ustasiburada.com güvenlik kamera sistemleri sayfasını inceleyerek, bulunduğunuz bölge için filtreleme yapabilir ve doğrudan firma ile iletişime geçerek teklifsiz ve zahmetsiz bilgi alabilirsiniz.