Antalya En İyi 10 Bahçe Peyzaj ve Rulo Çim Uygulama

Bahçe Bakımı ve Peyzajı konusunda işinin ustası profesyonellerden destek almak istiyorsanız Antalya ilinde hizmet veren en iyi peyzaj firmalarını ve serbest çalışan bahçe bakım ustalarını UstasıBurada'nın hazırladığı bu sayfada bulabilirsiniz. Üstelik bahçıvan ustalarını ve peyzaj firmalarını hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden ücretsiz çağrı numaralarından hemen arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Bahçe peyzajı ve bahçe bakımı konusunda hizmet veren firmalar ve serbest çalışan bahçe bakım ustaları, namı diğer bahçıvan ustaları villa bahçesi, yazlık bahçesi, site bahçesi, fabrika bahçesi, parklar, sanayi bölgeleri, otel bahçeleri, kafe ve restoran bahçeleri, üniversite kampüsleri gibi alanlarda sahip oldukları peyzaj bilgileri sayesinde bahçe düzenlemesi yaparak yaşam alanlarımızı güzelleştirmektedir. Bahçe peyzajı kapsamında sunulan hizmetlerin başlıcaları bahçe bakımı, ağaç budama, süs bitkisi yetiştirme, bahçe sulama sistemlerinin kurulması, tropikal ağaç ve bitki bakımı, bahçe ilaçlama, bahçe gübreleme, çim biçme, ağaçlandırma ve çiçeklendirme, bahçe çimlendirme, rulo çim uygulaması ve hazır çim uygulamalarından oluşmaktadır. 

Peyzaj hizmetlerini profesyonel düzeyde veren kurumsal peyzaj firmalarında peyzaj mimarları ve bahçıvanlar çalışmaktadır. Bahçe bakımı ve düzenlemesi konusunda uzman kişiler araziye ve hava şartlarına uygun bitki seçiminde bahçe sahiplerinin özel isteklerine uygun yönlendirmeler yapmakta, ekilen ağaç ve bitkilerin sulanması, budanması ve bakımları ile düzenli olarak ilgilenmektedir. Ayrıca iç mekanlara uygun süs bitkileri kullanılarak kapalı alanlarda bile peyzaj çalışmaları yapılabilmektedir. 

Bahçenizi yabani otlardan arındırıp süs bitkileri ve ağaçlarla güzelleştirmek istiyorsanız aradığınız Bahçe Peyzajı ve Çim Uygulama ustaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Antalya, Türkiye'nin Akdeniz bölgesinde bulunan bir ildir. Antalya Körfezi ile Batı Toros dağlarının arasında kurulmuş olan şehir, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Çok sayıda doğal güzelliğe sahip olan Antalya'nın en popüler tatil beldelerinin başında Kemer, Alanya, Olimpos, Kaş, Çıralı, Side, Lara ve Manavgat gelmektedir. 2016 yılı verilerine göre Antalya nüfusu 2.328.555 kişiden oluşmaktadır ve Türkiye'nin 5. kalabalık şehri konumundadır. Nüfus yönünden en kalabalık ilçeler Alanya, Kepez ve Muratpaşa ilçeleridir. Şehirde, her yıl ekim ayında Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali düzenlenmektedir. 

 

Antalya Bahçe Peyzaj / Çim Döşeme

: 2 sonuç
İbrahim Demirtop

İbrahim Demirtop

Antalya / Muratpaşa

Bahçe Peyzaj / Çim Döşeme

Ersin Ercem

Ersin Ercem

Antalya / Kepez

Bahçe Peyzaj / Çim Döşeme