Antalya Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 8 sonuç
Salman Elektrik ve Klima İbrahim Salman
Arif Sağır
Elverdi Elektrik Gökhan Elverdi
Namık Kemal Aksoy
My Elektrik ve Makina Ramazan Kaya
Ant Elektronik Semanur Bilecen
Volkan Elektrik Volkan Yanık
Reset Elektrik (7/24) Ayhan Denlü

Antalya Elektrikçi ve Elektrik Tesisat Ustaları

Antalya'da hizmet veren Elektrik ve Elektronik Tesisatçıları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yorumları oku, onlarcası arasından en uygun Elektrik&Elektronik Tesisat Ustası seçeneğini hemen bul. Üstelik ücretsiz çağrı hatlarından arayarak ustalara kolayca ulaş.

En çok aranan meslek grupları arasında ilk sıralarda yer alan elektrik&elektronik tesisatçıları, aldıkları mesleki eğitim ve kurslar sayesinde elektrik teknisyeni ve ustası olarak yetişmektedirler. Sahip oldukları belge ile kendi adlarına dükkan açma ve elektrikli cihazlar satma yetkisine sahiptirler. Elektrik&elektronik tesisatçıları her çeşit binanın içine ve dışına aydınlatma, haberleşme ve ısıtma sistemleri için gerekli olan elektrik tesisatının montajı, bakımı ve onarımı işlerini yapmaktadırlar. Kablolar vasıtası ile prizlere kadar çekilen elektrik hattının sigorta montajı ve tamirini, son kullanıcının güvenliği açısından çok büyük bir öneme sahip olan elektrik anahtarlarının ve akım prizlerinin montaj ve kontrollerini yapmaktadırlar. Bu meslek grubu sayesinde aydınlatma, internet, telefon, televizyon, ısıtma gibi tüketimlerimiz için gerekli olan elektriği güvenli bir şekilde kullanmaktayız. 

Elektrik tesisatçısı olmak için öncelikle çıkarlık eğitimine başvurulması gerekmektedir. Çıraklık kurslarına katılanlarda en az ortaokul mezunu olma, 14 yaşından büyük ve 19 yaşında küçük olma şartı aranmaktadır. 1.5 ile 3 yıl arasında süren çıraklık eğitim sürecinin ardından kalfalık ve ustalık belgeleri alınmaktadır. Tüm bu süreçler 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu ile yasal düzenleme altına alınmıştır. 

Bir bölgede konut ve işyeri sayısı ne kadar fazla ise elektrik&elektronik tesisatçılarına olan talep te o kadar yüksek olmaktadır. Akdeniz'in lokomotif şehri olan Antalya, hızla artan nüfusu ve konut sayısı ile ülkemizin en önemli turizm kentlerinden biri konumundadır. 

UstasıBurada sizler için şehrinizde hizmet veren yüzlerce elektrik&elektronik tesisatçısını tek sayfada bir araya getirdi. Geriye ustaları size olan yakınlığına göre sralayıp, tek tuşla arayarak hizmet taleplerinizi iletmek ve en kolay çözüme hızlıca ulaşmak kaldı. Antalya Elektrikçi, Antalya Elektrik Tesisatçısı, Antalya Elektrik Ustası,Antalya Avize Montajı, Antalya Şartel Tamiri, Antalya Pano Tamiri, Antalya Telefon Tesisatı tamiri, Antalya Zayıf Akım Tesisatı servislerinde ve aklınıza gelebilecek tüm elektrikçi arayışlarınızda Aradığınız elektrik&elektronik tesisatçısı UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?