Bursa İnegöl En İyi 10 Mefruşat ve Ev Tekstil Süsleme

Bursa / İnegöl ilçesindeki Ev Tekstili Mağazaları ve Mefruşat Dükkanları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Çeyizlik mağazaları, perdeciler, rengarenk nevresim takımları, yatak örtüleri, dantel ve örgü ev tekstil ürünleri satan en güzel mağazalara UstasıBurada üzerinden telefonla ulaşarak ürünleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ev tekstili mağazalarında sürekli yeni moda ürünler sergilenmekte, mefruşat mağazalarının vitrinlerinde birbirinden güzel yatak örtüleri, nevresim takımları, battaniyeler, havlular, bornoz takımları ve süs örtüleri satılmaktadır. Ev estetiğine önem veren hanımların ilgi alanına giren bu mağazalar müşterilerine taksitli satış imkanı da sunmaktadır. Pike takımları, amerikan servisler, tül modelleri, perde çeşitleri, masa örtüleri, banyo havluları, banyo paspasları, plaj havluları, çeyiz setleri, yastıklar, yorganlar, çarşaflar, klozet takımları, mutfak önlükleri ve daha yüzlerce ev tekstili malzemesi için renk ve desen çeşitleri sunan geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. 

Perakende satış yapan ev tekstili mağazaları haricinde toptan satış yapan mefruşat mağazalarında ise metre işi kumaşlar, perdelik kumaşlar, tül çeşitleri satılmaktadır. Mefruşatçılarda güpür tüller, nakışlı kumaşlar, güneşlik kumaşları, koltuk yüzü olarak dikilebilecek döşemelik kumaşlar, yastık ve kırlent yapımı için kumaş, elyaf ve yün malzemeler, yorgan yapımı için gerekli malzemeler, terzilik işler için gereken fermuarlar, düğmeler, terzi iğneleri, dikiş kutuları, dikiş iplikleri, yün iplikler, örgü şişleri ve tuhafiye ürünleri olarak adlandırılan tüm malzemeler bulunmaktadır. 

İnegöl'deki Ev Tekstili Mağazaları Mefruşatçılar ve Tuhafiyeler ile iletişime geçmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada bulunan mefruşat mağazaları, tuhafiyeler, perdeciler ve ev tekstil mağazaları ile ücretsiz çağrı hatları üzerinden iletişime geçerek aradığınız ürünler hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

İnegöl ilçesi dünya çapında bilinen İnegöl Mobilyası sayesinde mobilya sektörünün Türkiye'deki en önemli merkezlerinden biri olmuştur. Bursa şehir merkezine 32 km mesafede bulunan İnegöl ilçesi önemli bir sanayi merkezidir. İnegöl OSB başta olmak üzere ilçede çok sayıda büyük sanayi kuruluşunun fabrikası bulunmaktadır. İnegöl'deki hava kirliliğinin temel sebebi yoğun sanayi kuruluşlarıdır. Cerrah, Kurşunlu, Yeniceköy, Tahtaköprü semtleri İnegöl ilçesindedir. İlçedeki Oylat Kaplıcaları şifalı suları ile bilinmekte ve tarihi dokusu ile yaz kış ziyaretçi çekmektedir. 

Bursa İnegöl Mefruşat / Ev Tekstili

: 1 sonuç
Kardeşler Perde İsa Baltacı

Kardeşler Perde

Bursa / İnegöl

Mefruşat / Ev Tekstili

Filtreler

  • Mefruşat / Ev Tekstili
  • Bursa
  • İnegöl

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara