Bursa Nilüfer En İyi 10 Klima Servisi ve Bakım Arıza Montaj

Bursa / Nilüfer'de Klima Bakım Arıza ve Montaj Firmaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yorumları oku, yüzlercesi arasından en uygun Klima Bakım Arıza ve Montaj Firması seçeneğini hemen bul. Firmaları yakınlığına göre listeleyerek en hızlı hizmeti almak için ücretsiz çağrı hatlarından arayarak servis talebinde bulun!

Kapalı ortamların ısı seviyesini ayarlamak, fazla nemi çekip taze hava sirkülasyonu sağlamak üzere tasarlanmış cihazlara klima denir. Klimalar sadece ortamın sıcaklığını düşürmek için değil aynı zamanda nem oranını ayarlamak için de kullanılmaktadır. Çünkü sıcaklık seviyesi aynı olsa da nem oranı daha yüksek havalar insan vücudu için daha rahatsız edici olmaktadır. 

Özellikle yaz aylarında ihtiyaç duyulan klimalar aynı zamanda kış aylarında kış moduna alınarak ısınma aracı olarak ta kullanılmaktadır. Klimalar farklı büyüklükte, güçte ve özelliklerde, fabrikalarda üretilmektedir. Bir mekana uygun klimanın seçilmesi ve montajı konusunda bu işin ehli olan iklimlendirme uzmanlarından yardım almak kullanıcılar için büyük fayda sağlamaktadır. Ortama uygun olmayan klimaların kullanılması enerji tasarrufu açısından kayıplara ve insan sağlığı açısından zarara neden olabilmektedir. Özellikle büyük mekanların iklimlendirme ve klimalandırma çalışmalarında mühendislik firmalarına danışmak, ölçüm ve hesaplamalar yaptırmak enerji tüketimi ve maksimum verimlilik açısından kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. 

Yaz ve kış aylarında kullanılan klimaların düzenli olarak bakımlarının yaptırılması cihazların uzun ömürlü olması açısından fayda sağlamaktadır. Klimaların yaz aylarına ve kış aylarına girmeden hemen önce yılda 2 kez bakımdan geçirilmesi tavsiye edilmektedir. Cihazlarınızın zarar görmemesi için klima bakımlarının ve tamirlerinin işin ehli profesyonel klima servis firmaları tarafından yapılması gerekmektedir. Basınç değerinin kontrolü, hava filtresi ve fan pervanelerinin temizliği işlemleri servis yetkilileri tarafından dikkatle yapılmalıdır. 

Peki Nilüfer'de yaşayanlar Klima Bakım Arıza ve Montaj Firmaları'na en kolay nasıl ulaşırlar? Tabi ki UstasıBurada'yı ziyaret ederek!

Bursa'nın en gelişmiş merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer'de 415 bin kişi yaşamakta ve ilçede kurulmuş olan büyük organize sanayi bölgeleri sayesinde konut sayısı ve hane halkı büyük bir hızla artmaktadır. Bursa Organize Sanayi BölgesiNilüfer Organize Sanayi Bölgesi ve Beşevler Sanayi Sitesi Bursa'nın en büyük sanayi bölgeleridir. 64 mahalleden oluşan ilçede hizmet veren yüzlerce Klima Bakım Arıza ve Montaj Firması klima kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Size en yakın Klima Bakım Arıza ve Montaj Firmaları'nı bulmak, ücretsiz çağrı hatlarından firmaları arayarak detaylı bilgi almak ve en uygun firmadan 7/24 servis talep etmek UstasıBurada sayesinde artık çok kolay!

Faydalı Yorumlar

 • MK Teknik Mustafa Kaynakcı

  Klima arızası için Mustafa Ustayla görüştüm ve tek seferde işimi çözdü. Herkese tavsiye ederim.

 • Yıldız Teknik Servis Zeki Güçün

  Klimam arızalandı ve sözde klimacı olarak çağırdım, klimamı mahvettiler ve kapağını açarken kırdılar. Üstelik mağdur olmama rağmen beni azarlayıp, ayak ücreti adı altında 50 TL paramı haksızca aldılar. Tavsiye etmiyorum.

 • Net El Elektrik Elektronik Osman Onur Usta

  Elektronik firması önce güvenliği temsil etmelidir. Maşallah bu firmada elemanların dürüstlüğü yüzlerine yansımış. Sözünde durur olmalı, bu arkadaşlarımız sözünün eri. Gerekli teknik bilgi ve kapasiteye sahip olmaları mesleklerinin gereği zaten. Sonuç; bu firmaya elektronik manada güvenebilirsiniz. Tavsiye ederim, fazlasıyla memnun kaldım.

 • İrem Teknik Rasim Er

  İrem Teknik

  Kombi ve petek temizliği için geldiler ve çok memnun kaldık. Fiyatları da gayet iyi.

 • Tekniker Servis İlker Sezginel

  Hafta sonu kombi bakımı için gelen arkadaş kombideki arızayı gidererek bakımını yaptı.Temiz işi ve gösterdiği özen için kendisine teşekkür ederim.

  Merhaba Ece Hanım. Kombi onarımında bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederim. Değerli yorumlarınız bizi ayrıca motive etmiştir. Hayırlı günler dilerim.

Bursa Nilüfer Klima Servisi / Montaj

: 35 sonuç
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
2 Yorum10Puan
Tekniker Servis İlker Sezginel
3 Yorum9.3Puan
Net El Elektrik Elektronik Osman Onur Usta
9 Yorum9.8Puan
Star Servis Süleyman Aksu
Seymen Teknik Hikmet Seymen
Sarbey Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri Turgut Sarsıcı
Makro Teknik Ahmet Ekşiler
Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri Gökhan ÖZ
Erteknik Çağlayan Kekeç
2 Yorum10Puan
Yaprak Cam Balkon Kenan Boztaş
7 Yorum9.6Puan
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
4 Yorum10Puan
Güven Soğutma Kemal Özgül
11 Yorum10Puan
Bursa Ariston Servisi Ali Kara
Korkmaz İklimlendirme Fatih Korkmaz
Nilüfer Kombi Servisi Demirhan S.
Çakır Ticaret Caner Aydın
Deha Servis Baran Ferdi Baburhan
Samet Açıkgöz
Isıser Doğalgaz Serkan Tabak
İrem Teknik Rasim Er

İrem Teknik

Bursa / Nilüfer

Klima Servisi / Montaj

2 Yorum10Puan