Bursa Nilüfer En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi

Bursa / Nilüfer ilçesindeki en iyi Terziler ve Moda Evleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Özel gün kıyafet tasarımından gelinlik dikimine, elbise tadilatından paça boyu kısaltmaya kadar tüm terzilik işleriniz için uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz onlarca terziyi bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Günümüzde terzilik mesleğini yerel bazda mahalle terzisi olarak yapan pek çok terzi ustası bulunmaktadır. Mahalle terzisi olarak adlandırdığımız butik terzi dükkanlarında birbirinden yetenekli terziler her gelir grubuna hitap eden günlük kıyafet dikimi ve elbise tadilatı hizmetlerini makul fiyatlarla sunmaktadır. Terzilik hizmetlerini daha profesyonel düzeyde ve daha kalabalık ekiplerle sunan moda evlerinde ise tasarım kıyafet dikimine daha fazla ağırlık verilmektedir. Moda evlerinde hizmet veren terzilerin pek çoğu modelistlik eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır.

Moda evlerinde ve profesyonel terzilerde gelinlik dikimi, nişanlık dikimi, damatlık dikimi, abiye elbise tasarımı, özel gün kıyafetleri, parti kostümleri, kaftan dikimi, anne çocuk kombinleri, frag dikimi, smokin dikimi ve tasarım elbise hizmetleri verilmektedir. Müşterilerinin tüm beklentilerini karşılama gayretinde olan terziler elbise modeli seçimi, kumaş seçimi, elbise kalıbı çıkartma, prova ve dikim aşamalarından geçerek kıyafete son şeklini vermektedir. Öte yandan pantolon paçası kıvırma, paça daraltma, paça açma, elbise daraltma, astar değişimi, fermuar değişimi, etek boyu, günlük kıyafet tadilatları gibi işlemler tüm terzi dükkanlarında yapılmaktadır. Gelinlik tadilatı ve nişanlık tadılatı ise her terzinin sunduğu bir hizmet değildir. 

Nilüfer'deki Terziler ve Özel Dikim Evleri'ne ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yaşıyorsanız size en yakın terzi dükkanına ulaşmak için bu sayfadaki terzileri yakınlığa göre listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak fiyat alabilir, yol tarifi sayesinde terzinin yerini kolayca bulabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiç bir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Bursa'nın merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer ilçesi Beşevler, İhsaniye, Fethiye, Çalı, Görükle, Ertuğrul, Kayapa semtlerinden oluşmaktadır. Nilüfer ilçesi Bursa'nın en planlı kentleşen mahallelerini ve en büyük sanayi bölgelerini bünyesinde barındırmaktadır. Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi(NOSAB) Bursa istihdamına büyük katkı sağlamakta ve otomotiv yan sanayi üzerine faaliyet gösteren işletmeler ilçedeki ekonomik aktivitenin önemli kısmını oluşturmaktadır. Podyumpark, Magazin Outlet, Carrefoursa Bursa, Suryapı Marka AVM ilçedeki önemli alışveriş ve cazibe merkezlerinin başında gelmektedir.

Faydalı Yorumlar

  • Ataevler Terzi Vildan Kart

    Asla zamanında yetiştirmiyor, verdiğiniz kumaşları kaybetmesi de cabası. Parasıyla rezil olmak isteyen gitsin...

Ataevler Terzi Vildan Kart
3 Yorum6.3Puan
İlhan İskit Gömlek Sanatçısı İlhan İskit
Sebil Gelinlik Arzu Çakar
Şirin Terzi Kuru Temizleme Ütü Ayser Keçeli
Özcan Terzi Mehmet Özcan
Gökçenler Bay Bayan Terzi Ahmet Gökçen / Fadime Gökçen
Emine Kutluay Bayan Terzisi Emine Kutluay
Gerçek Deri Şakir Şakiroğlu