Bursa Osmangazi En İyi 10 Çilingir ve Oto Kilit Anahtar

Bursa / Osmangazi ilçesinde kapı kilidi açma, kasa kilidi açma ve oto kilit açma konularında 7/24 çilingirlik hizmeti veren ve en kısa sürede sorunlarınıza çözüm üreten onlarca Çilingir ve Oto Kilit Ustası'nı UstasıBurada sizler için aynı sayfada listeledi. Osmangazi ilçesinin tüm mahallelerine hizmet veren çilingirler arasından size en yakın olanını bulmak için yakınlığa göre listeleme seçeneğini kullanabilir, ücretsiz çağrı hattından en yakın çilingiri hemen arayarak 15 dakikada kapınızın güvenle açılmasını sağlayabilirsiniz. 

Güvenlik kaygılarımız sebebiyle anahtarlar ve kilit sistemleri yaşamımızın her alanında kullanmak zorunda olduğumuz ürünlerdir. Kendimizi dışarıdan gelecek zararlara karşı korumak için evimizin kapısını, arabamızın kapısını, evlerimizdeki dolap ve kasaları kilit altına alma ihtiyacı hissetmekteyiz. Ancak kilit sistemlerini açmak için kullandığımız anahtarları bazen kaybedebilir yada bir yerde unutabiliriz. İşte bu gibi durumlarda kilitli kalan kapıları açtırmak için çilingirlik hizmeti veren ustalara ihtiyaç duyarız. Kapıya veya kilide zarar vermeden maymuncuk kullanarak kilit açma işlemini titizlikle yapan çilingir ustaları, bu işi yapmak için gerekli faaliyet belgesine sahip olmak zorundadır. Çilingirlik belgesi olmayan kişilere kilit açtırmak güvenlik açısından son derece tehlikelidir.  

Çilingirlik işi yapan ustalar aynı zamanda anahtarcılık faaliyetleri de yapmaktadırlar. Kale Kilit, İTO, Yale gibi kilit markalarının satışı, kilit tamiri, kilit montajı, anahtar kopyalama, immobilizer kilit tamiri, oto kumanda tamiri, oto kilit sistemlerinin montajı, kasa kilidi değişimi, kasa kilit sistemlerinin tamiri, çelik kapı kilit değişimi ve elektronik kilit sistemlerinin montajı anahtarcılar tarafından yapılmaktadır.

Çilingirlik ve Anahtar Ustalığı konusunda Bursa'nın Osmangazi ilçesinde faaliyet gösteren en iyi ustalar UstasıBurada'da. 7/24 Acil çilingir ihtiyaçlarınızda en hızlı kapı açma hizmetini alabileceğiniz, semtinizde size en yakın konumda bulunan çilingirler artık bir telefon kadar yakınınızda. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiçbir aracılık hizmet bedeli yok.

Bursa'nın merkez ilçelerinin en büyüğü ve nüfus yönünden en kalabalık olanı Osmangazi ilçesidir. İnkaya Asırlık Çınarı, İpek Han, Reşat Oyal Kültür Parkı, Botanik Park, Bursa Saat Kulesi, Yeşil Camii, Fetih Kapısı ilçede bulunan önemli tarihi ve kültürel güzelliklerdir. Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu olan Osman Bey'in türbesi de Osmangazi ilçesindedir ve yoğun ziyaretçi almaktadır. Osmangazi'nin en büyük alışveriş merkezleri Kent Meydanı AVM, Zafer Plaza AVM, Anatolium AVM'dir. 

Faydalı Yorumlar

Bursa Osmangazi Çilingir / Oto Anahtar

: 26 sonuç
Özmen Çilingir Bedrettin Özmen
2 Yorum10Puan
Elit Çilingir Abdurrahman Bildirici
26 Yorum9.8Puan
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Bursa Yıldırım Çilingir Mahmut Çoban
11 Yorum10Puan
Kral Çilingir Nuh Damar
1 Yorum10Puan
Eren Çilingir Kadir Karapınar
1 Yorum10Puan
Merkez Çilingir Volkan Erkoç
Ünal İmre
Yıldız Ticaret Murat Gürbüz
Koğukçınar Tuna Anahtarcısı Ramiz Tuna
Özgün Anahtar Engin Saçlı
3 Yorum10Puan
Namlı Anahtar Tansel Yılmaz
Tank Çilingir Eren Tank
Key Shop Mustafa Nedim Seyhan
Detay Yapı Adem Zeytun
Bursa Elektronik Kadir Başak
Hilal Çilingir Birol Topsakal
Mikail Bayram Ltd Şti Mikail Bayram
Yıldız Anahtar & Çilingir Ahmet Yıldız
Anahtarcı Aydın Aliç