Bursa Osmangazi En İyi 10 Gözlükçü ve Gözlük Mağazası

Bursa / Osmangazi ilçesinde gözlükçü ve optik ihtiyaçlarınızda semtinizde bulunan ve size en yakın optik merkezini bulmak artık çok kolay. UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfayı inceleyerek Osmangazi ilçesindeki gözlükçüleri size olan yakınlığa göre listeleyebilir, yol tarifi alarak optik merkezine gidebilir, ücretsiz çağrı hatlarından gözlükçüleri arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Göz bozukluğu sebebiyle gözlük kullanmak zorundaysanız numaralı gözlük ihtiyaçlarınız için hizmet veren optik merkezlerinde satışı yapılan gözlük çerçevesi modelleri, cam çeşitleri, renkli lens ve numaralı lens alternatiflerinden size uygun olanları temin edebilirsiniz. Gözlükçülere göz doktorunuz tarafından yazılmış reçete ile gitmeniz halinde optik konusunda uzman ve yetki belgesi sahibi optikçilerin yardımıyla her bütçeye uygun gözlük yapım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. SGK ile anlaşmalı gözlükçü arıyorsanız bu sayfadaki optik merkezlerinin profillerini inceleyebilirsiniz. 

Öte yandan gözlükçülerde birçok markanın güneş gözlüğü satışı da yapılmaktadır. Atasun, Lacoste, Gucci, Dunlop, Ray-Ban, Diesel, Guess, Slazenger, Police, Giorgio Armani başta olmak üzere onlarca gözlük markasının bay, bayan ve çocuk güneş gözlüğü modelleri optik mağazalarında garanti kapsamında satılmaktadır. Gözlükçüler tarafından gözlük tamiri, gözlük camı değişimi, gözlük çerçevesi tamiri, gözlük vida değişimi, lens satışı, renkli lens satışı, numaralı lens satışı, gözlük askısı, gözlük kılıfı gibi aksesuarların satışı yapılmaktadır. 

Gözlükçü ve Optik Mağazası olarak Bursa'nın Osmangazi ilçesinde hizmet veren en iyi gözlükçüler UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Numaralı gözlüğünüzü tamir ettirmek, reçeteli gözlük yaptırmak veya son model güneş gözlüklerini indirimli fiyatlarla satın almak istiyorsanız sizin için biraraya getirdiğimiz gözlükçülerle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Osmangazi ilçesi Çekirge, Alemdar, Altıparmak, Emek, Hamitler, Geçit, Demirtaş, Hürriyet, Zafer, Ulu, Reyhan, Ovaakça, Kükürtlü, Küçükbalıklı, Muradiye, Maksem, Kayhan, Küplüpınar, Bahar, Çarşı, Hisar, Hüdavendigar semtlerinden oluşmaktadır. Bursa'nın en kalabalık merkez ilçesi Osmangazi'dir. İlçenin en büyük alışveriş merkezleri Korupark AVM, Kent Meydanı AVM, Zafer Plaza, Anatolium AVM ve Özdilek AVM'dir. Osmangazi ilçesinin ismi, Osmanlı'nın kurucu Osman Gazi'den gelmektedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Ekol Saat Recep Çalımlı

    Saatimin bakımını ve ufak tefek tamiratlarını itina ile yaptı. İyi usta, fiyatları da makul. Teşekkür ederim.

Enkay Optik Tanju Rüzgar
Ekol Saat Recep Çalımlı
2 Yorum10Puan
Lens Gözlükçü Cihat Sezgi
Saatchi Salih Korkmaz
Metin Saat Metin Şen
Gülbahçe Optik Türker Yosun
Dakik Saatçilik Yaşar Karasoy
Saray Saat Seyfettin Selamet