Bursa Osmangazi En İyi 10 Koltuk Kanepe ve Sandalye Döşeme

Koltuk Döşeme Kanepe ve Sandalye Kaplama konusunda harikalar yaratan birbirinden yetenekli ustalar UstasıBurada'da. Bursa'nın Osmangazi ilçesine hizmet veren onlarca koltuk döşemeci arasından size en uygun olanını bulmak için ustaların profillerini inceleyebilir, yorumları okuyarak işçilikleri hakkında fikir edinebilir ve ücretsiz çağrı hatlarından arayarak eski koltuklarınızı döşetmek için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Koltuk döşeme ustalarının yaptığı iş temelde eski koltukların sünger ve düşemelik kumaşlarını yenilemek, koltuk iskeletinde tamir edilmesi gereken yerler varsa tamirlerini yapmak ve eskimiş koltuklara yeni bir görünüm kazandırmak şeklinde tanımlanabilir. Sizin de evinizde iskeleti sağlam olmasına rağmen döşemesi eskimiş, koltuk yüzünü beğenmediğiniz, renginden memnun olmadığınız koltuklarınız veya çekyatlarınız varsa iyi bir koltuk kaplama ustası ile anlaşarak eski eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Üstelik yeni bir koltuk almanın maliyetine kıyasla eski koltuklarınızı çok daha ekonomik fiyatlarla yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 

Döşemelik sünger tamiri, deri koltuk kaplama, çekyat kaplama, çekyat makası tamiri, berjer koltuk döşeme, tekli koltuk döşeme, antika koltuk döşeme, puf ve sandalye kaplama gibi konularda uzman ustalar eski koltuklarınızı evinizden alarak atölyelerine götürmekte, sizin seçtiğiniz döşemelik kumaşlarla koltuk yüzlerinin değişimini yaparak yepyeni koltuklar olarak yine evinize kadar teslim etmekteler. Döşemelik kumaş seçenekleri arasında deri kumaşlar, leke tutmayan döşemelik kumaşlar, su geçirmeyen döşemelik kumaşlar bulunmakta, her renkte koltuk kaplaması yapılabilmekte ve kumaşlar farklı kalitelerde olup her bütçeye uygun döşemelik kumaş seçeneği bulunmaktadır. 

Bursa / Osmangazi ilçesinde yaşıyorsanız ve atmaya kıyamadığınız salon koltuklarınızı değerlendirerek iyi bir ustadan koltuk döşeme hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Koltuk döşeme ve kanepe kaplama fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için UstasıBurada'nın sizler için bu sayfada bir araya getirdiği koltuk ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayabilir, en iyi fiyat teklifini veren ustayla anlaşabilirsiniz.

Osmanlı imparatorluğunun kurucusu Osman Gazi'nin ismini taşıyan ve Bursa'nın en büyük metropol ilçesi olan Osmangazi ilçesinde 112 mahalle, 26 köy bulunmaktadır. 2016 yılında açıklanan 841 bin kişilik nüfusu ile Bursa'nın en kalabalık ilçesidir. Bursa'nın Osmanlı devletine başkentlik yapmış olması nedeniyle Osmangazi ilçesinde çok sayıda tarihi eser, türbe, cami, han ve hamam bulunmaktadır. Koza Han, Prinç Han, İpek Han, Ulu Cami, Orhan Cami, Yıldırım Külliyesi, Muradiye Külliyesi, Orhan Gazi ve Osman Gazi türbeleri, Atatürk Müzesi, Karagöz Müzesi, Bursa Kalesi bunlardan bazılarıdır. 

Bursa Osmangazi Koltuk Döşeme / Kaplama

: 11 sonuç
Dizayn Koltuk Tasarım Ve Döşeme Atölyesi Kenan Solak
Durak Koltuk Döşeme Fevzi Durak
Bursa Barbaros Can Koltuk Dizayn Barbaros Can
7 Yorum9.9Puan
İlksen Koltuk Döşeme İmalatı Ve Tamiri Yoldaş Özcan
Özge Koltuk Tasarım İsmail Berkdemir
Ng Tasarım Koltuk Döşeme İsmail Göksu
Duran Döşeme Mehmet Duran

Duran Döşeme

Bursa / Osmangazi

Koltuk Döşeme / Kaplama

İdeal Koltuk Hüseyin Kurt

İdeal Koltuk

Bursa / Osmangazi

Koltuk Döşeme / Kaplama

Omega Koltuk Melih Özkan

Omega Koltuk

Bursa / Osmangazi

Koltuk Döşeme / Kaplama

E. F. A Koltuk Arge Tasarım Yüz Yenileme Fikri Acar
Barta Dikim Atölyesi Tamer Tekeş