Bursa Osmangazi En İyi 10 Küçük Ev Aletleri Tamir ve Bakım Servisi

Bursa / Osmangazi ilçesindeki Küçük Ev Aletleri Tamircileri'ne ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Size en yakın küçük ev aletleri tamircisini bulmak için yakınlığa göre listeleme yapın, yüzlercesi arasından size en uygun En İyi 10 Küçük Ev Aletleri Tamir ve Bakım Servisi seçeneğini hemen bulun. 

Elektrikli küçük ev aletleri gündelik yaşantımızda hep çok ihtiyacımıza pratik çözümler sunmakta ve her evde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak kullanım sıklıkları nedeniyle kolay arıza yapabilen küçük ev aletlerinde genellikle kablo arızası, düğme arızası gibi sorunlar yaşanmaktadır. Mikser, ütü, saç kurutma makinesi, mutfak robotu, çaycı gibi küçük ev aletleri garanti kapsamında satılmakta ancak garanti süreleri diğer beyaz eşyalar kadar uzun süreli olmamaktadır. Genellikle 1-2 yıl garantisi olan elektrikli ev aletlerinizi yetkili servise götürerek tamir ettirebileceğiniz gibi her marka elektrikli eşya tamiri yapan özel servislerde de tamir ettirebilirsiniz.

Ütü tamiri, kettle tamiri, tost makinesi tamiri, mikser tamiri, rondo tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, çaycı tamiri, mutfak robotu tamiri, baskül tamiri, elektrikli süpürge tamiri, katı meyve sıkacağı tamiri, fritöz tamiri, kahve makinesi tamiri, ekmek kızartma makinesi tamiri, blender tamiri, dikiş makinesi tamiri, traş makinesi tamiri, epilasyon aleti tamiri, elektrikli soba tamiri, ufo tamiri, vantilatör tamiri gibi ihtiyaçlarınızda size en yakın küçük ev aletleri tamiri yapan ustayı bulmak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Arzum, Tefal, Simfer, Rowenta, Mehtap, Simtel, İhlas, Miele, Luxell, Arnica, Blue House ve diğer tüm marka küçük ev aletlerinizi tamir ettirebileceğiniz onlarca tamirciyi bir arada bulabilirsiniz. 

Küçük Ev Aletleri Tamiri ve Bakım Servisleri ile iletişim kurmak için UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfayı inceleyebilir, size en yakın elektrikli eşya tamircisini kolayca bulabilirsiniz. Elektrikli eşyanızın tamir ücreti hakkında bilgi almak için tamircileri ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. 

Osmangazi ilçesi Bursa'nın en kalabalık metropolü olması ve tüm merkez ilçelerin kesişme noktasında bulunması nedeniyle önemli bir konuma sahiptir. Bursa ilinden geçen Ankara, Eskişehir ve İzmir karayollarının birleştiği noktada bulunduğundan yoğun trafik akışı olan bir ilçedir. Osmanlı devleti kurucularından olan Osman Gazi'nin adını taşıyan ilçede Bursa ile özdeşleşmiş çok sayıda tarihi mekan bulunmaktadır. Ulu Cami, Bursa Kapalı Çarşısı, Tophane, Prinç Han, İpek Han, Bursa Kalesi ve Muradiye Külliyesi Osmangazi ilçesindeki önemli mekanlardan bazılarıdır. 

Faydalı Yorumlar

 • Saygın Elektrik Cevat Saygın

  Saygın Elektrik

  Gittiğimde çok güzel karşıladılar. İlgi, alaka çok güzeldi. Cihazı tamire verdiğimde bir iki saat içinde hemen yaparak teslim ettiler ve uygun fiyata hizmet veriyorlar.

 • Arda Teknik İlker Gurbet

  Arda Teknik

  Satmış olduğu buzdolabının motoru yanık çıktı. Ben 6 ay garanti vermedim diyerek paranın üstüne yattı. Esnaf değil.

 • İnanç Teknik Mutlu Yiğit

  İnanç Teknik

  Verdikleri hizmetler için çok teşekkür ederim. Kendilerine cam balkon yaptırdık ve çok beğendik. Balkonumuz çocuklar için daha güvenli bir hal aldı.

  Teşekkür ederim kardeşim, güle güle kullan.

 • Dilek Teknik Servis Şenol Üsküplü

  Dilek Teknik Servis

  Arkadaşlar gerçekten kaliteli hizmet veriyorlar. Çamaşır makinem yıkamayı bitiriyor, tam son dakikaya geliyor ve yine süre uzuyordu. Isıtıcının arızalı olduğunu söylediler. Değiştirip servis formu verdiler ve değişen parçanın garantili olduğunu söylediler. Bu hizmetin sadece yetkili servislerde olduğunu düşünüyordum. Arızam giderildi. Yetkili servisin söylediği gibi kart arızası da yokmuş.

Bursa Osmangazi Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

: 12 sonuç
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
4 Yorum10Puan
Tekniker Servis İlker Sezginel
3 Yorum9.3Puan
Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
1 Yorum10Puan
Ece Bilgisayar ve Elektronik İhsan Usta
1 Yorum9.0Puan
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
4 Yorum9.8Puan
Saygın Elektrik Cevat Saygın
1 Yorum9.0Puan
Dilek Teknik Servis Şenol Üsküplü

Dilek Teknik Servis

Bursa / Osmangazi

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

2 Yorum10Puan
Arda Teknik İlker Gurbet

Arda Teknik

Bursa / Osmangazi

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

1 Yorum1.0Puan
Elektroteknik Tuncay Ayvaz

Elektroteknik

Bursa / Osmangazi

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

Bilgili Dört Ltd. Şti. Ramazan Ulaş

Bilgili Dört Ltd. Şti.

Bursa / Osmangazi

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

İrem Teknik Rasim Er

İrem Teknik

Bursa / Nilüfer

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

2 Yorum10Puan
Şirin Bisiklet Mehmet Hurmanlı

Şirin Bisiklet

Bursa / Nilüfer

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis