Bursa Osmangazi En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

Bursa / Osmangazi ilçesinin en iyi Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Ustaları bu sayfada sizler için bir arada. UstasıBurada sayesinde semtinize en yakın parke ustasını bulmak için yakınlığa göre listeleme yaparak ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Evlerin yer döşemelerinde kullanılan en popüler zemin kaplama sistemleri ahşap parke ve laminat parkelerdir. Parke döşemeleri evlere şık bir görünüm sağlamakta ve ısı yalıtımı açısından en çok tavsiye edilen döşeme malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap parkeler gerçek ağaç ahşabı kullanılarak yapılmaktadır. Laminat parkelerde ise üst yüzeyde değerli ahşap kullanılmakta, alt tabakada reçine sıvısı emdirilmiş kâğıt kullanılmaktadır. Laminat parkeler içeriğinde %90 ağaç malzemesi bulunduğundan çevre dostudur. Ayrıca parkeler döşenirken parke altına konulan yalıtım malzemeleri sayesinde evinizin daha kolay ısınması mümkün olmaktadır. 

Laminat parke ve ahşap döşeme ustaları parke döşeme, ahşap parke döşeme, laminat parke döşeme, parke cilalama, parke boyama, parke koruyucu, parke kabarması tamiri, parke sökümü, parke süpürgelik yapımı, parke vernikleme ve sistre hizmetleri vermektedir. Evinize uygulanacak parkenin çeşidine göre maliyetler değişebilmektedir. Parkenin yapımında kullanılan ağacın türü, parkenin kalınlığı ve kullanılan malzeme kalitesi parke fiyatlarını değiştirmektedir. Floorline, Çamsan, Floorpan, Serfloor, Artfloor, Terraclick gibi parke üreticilerinin ürünleri yapı malzemeleri satan mağazalarda bulunmaktadır. 

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yaşıyor ve evinizin parkelerini yenileyecek, işçiliği güzel olan bir parke ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. UstasıBurada bu sayfada Osmangazi ilçesinin en iyi parke ve ahşap ustalarını bir araya getirdi. Ustaları hemen arayın, en kaliteli parke döşeme hizmetinden en avantajlı fiyatlarla yararlanın.

Bursa'nın en kalabalık ilçesi olan Osmangazi ilçesi, doğuda Yıldırım ve batıda Nilüfer ilçeleri ile komşudur. Bursa ilinin tam merkezinde bulunan ilçenin adı Osmanlı devletinin kurucusu Osman Gazi'den gelmektedir. Hürriyet, Kayhan, Kükürtlü, Küplüpınar, Maksem, Küçükbalıklı, Zafer, Alemdar, Muradiye, Ovaakça, Altıparmak, Bahar, Çekirge, Reyhan, Ulu, Demirtaş, Emek, Geçit, Hamitler semtleri Osmangazi ilçesindedir. İlçede Osmanlı dönemine ait çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır. Ulu Cami, Tophane, Bedesten, Bursa Kalesi, Orhangazi ve Osmangazi türbeleri, Kapalı Çarşı, Irgandı Köprüsü, Bursa Arkeoloji Müzesi ilçede bulunan ve görülmesi tavsiye edilen tarihi mekanlardan bazılarıdır. 

Faydalı Yorumlar

 • Yunel Yılmaz Yunel Yılmaz

  Yunel Yılmaz

  Bu adama güven olmaz, beni dolandırdı. Kendisinden kol saati aldım, çok temiz demesine rağmen dediği gibi çıkmadı. İade etmek istedim onu da kabul etmedi. Tavsiye etmiyorum.

 • Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu

  Ersin Bey'in, işini hakkıyla yaptığına garanti verebilirim. Benim evin tadilatını yaptı, gayet memnunum. Herkese tavsiye ederim.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Met Yapı

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Çetin Yapı Yusuf Çetin

  Ustamızın eline sağlık. Verdiğim işi mükemmel yaptı.

Bursa Osmangazi Laminat / Ahşap Parke

: 36 sonuç
İmza Yapı Desing Musa Savaşçı
Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu
4 Yorum8.5Puan
Karaca Yapı Hüseyin Karaca
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
FERHAT ÖZYER DİZAYN Ferhat Özyer
Furkan Tesisat (Kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
2 Yorum10Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Egepen Hakan Başarır Yapı İnşaat Hakan Başarır
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Evim Tadilat Fayik Arslan
Tuşba Ticaret Ve Yapı Malzemeleri Mehmet Yavuz
İbrahim Kahraman
Beşli Mobilya Ve Dekorasyon
Buse Parke Recep Bülbül
Esin İnşaat Sertan Kumtepe
Akkaya Yapı Dekorasyon Nihat Akkaya
Serhat Güler
Ar-yapı Market Nejat Arıcı

Ar-yapı Market

Bursa / Osmangazi

Laminat / Ahşap Parke

Seher Yapı Malzemeleri Kemran Ataç
Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan