Bursa Yıldırım En İyi 10 Endüstriyel Soğutma Bakım Arıza Montaj

Bursa / Yıldırım ilçesinde bulunuyor ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri konusunda uzman bir teknik servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Chiller soğutma sistemlerinden soğuk hava depolarına, market dolaplarından su soğutma sebillerine kadar her çeşit soğutucu cihazlar için tamir, bakım ve onarım hizmeti veren en iyi teknik servisler UstasıBurada'da. Yıldırım ilçesindeki endüstriyel soğutma firmalarına ulaşmak için ücretsiz çağrı hatlarını hemen arayabilirsiniz. 

Özellikle gıda sektöründe kullanılan endüstriyel soğutma sistemlerinin başında soğuk hava depolara, şoklama üniteleri, chiller üniteleri, evaporatörler, merkezi soğutma sistemleri gelmektedir. Gıda imalatı, gıda dağıtımı ve perakende gıda satışı yapan işletmeler gıdaları uygun sağlık koşullarında tüketici ile buluşturmak için soğuk hava üniteleri kullanmak zorundadır. Soğuk hava depolu nakliye araçları, sanayi tipi derin dondurucular, sütlük dolapları, market dolapları, pasta teşhir reyonları, kasap reyonları, dondurma dolapları, balık dolapları, su sebilleri, salata barlar, chiller klimalar, sanayi tipi klimalar ve diğer tüm endüstriyel soğutma gruplarının teknik servis, bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerini sunan yetkili ve özel servisler bulunmaktadır. 

Bitzer, Frascold, Dorin, Danfoss, Refcomp, Copeland, Carlyle, Dometic, Meytek, Rosenberg, Ziehl Abegg, Ranco Sporlan, Thermokey, Calpeda, Carel gibi markaların endüstriyel soğutma sistemleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca kamp ve karavan buzdolapları tamiri, yat ve tekne buzdolapları tamiri gibi işleri de endüstriyel soğutma konusunda uzman tamirciler yapabilmektedir. Endüstriyel soğutma işi yapan firmalar soğuk hava deposu kurulumu, merkezi soğutma sistemi kurulumu, ündüstriyel dolap satışı, chiller soğutma sistemleri satışı yapmaktadır. 

Endüstriyel Soğutma Sistemleri'nin kurulumu, tamiri, bakımı ve yedek parça tedariği konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz en iyi teknik servisler UstasıBurada'da. Yıldırım ilçesi başta olmak üzere Bursa'nın tüm semtlerine servisleri bulunan endüstriyel soğutma uzmanlarını bu sayfada bulabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bursa'nın Osmangazi'den sonra en büyük, en kalabalık ve en çok göç alan ilçesi Yıldırım'dır. Konum olarak şehrin doğusunda ve Uludağ'ın eteklerinde bulunan Yıldırım ilçesi, Mesken, Kaplıkaya, Ortabağlar, Namazgah, Davutkadı, Demetevler, Mollaarap, Teferrüç, Siteler, Yeşilyayla, Yunusemre başta olmak üzere 69 mahalleden oluşmaktadır. Bursa Teknik Üniversitesi, Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Cumalıkızık Köyü, Saitabat Şelalesi, Yeşil Türbe ve Emir Sultan Yıldırım ilçesindedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Erteknik Çağlayan Kekeç

    Hızlı ve güvenilir servis. Ücret makul. Er Teknik'e teşekkür ederim.

    Biz teşekkür ederiz Yelda Hanım. İyi günler dileriz.

Bursa Yıldırım Endüstriyel Soğutma

: 4 sonuç
Sarbey Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri Turgut Sarsıcı
Erteknik Çağlayan Kekeç
2 Yorum10Puan
Güven Soğutma Kemal Özgül
11 Yorum10Puan
Hepta Grup Emirhan Pırıldar