En İyi 10 Ferforje Kapı Pencere ve Korkuluk

Ferforje Kapı, Pencere ve Korkuluk Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından En İyi 10 Ferforje Kapı, Pencere ve Korkuluk Ustası seçeneğini hemen bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından ustalara ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüksek ateşte dövülerek şekil verilen ferforjeler iç ve dış mekânlarda kullanılmaktadır. Bina kapıları, merdivenler, bahçe kapıları, pencere ve balkon gibi çeşitli alanlarda kullanılan ferforje aynı zamanda aksesuar olarak dekorasyon malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Teknolojini gelişmesiyle birlikte fabrikalarda seri üretim şeklinde üretilen ferforjelere eski dönemlerde demir ustaları tarafından kömür ocaklarında ısıtılarak dövülmekte ve şekil verilmekteydi. Sanat eseri olarak görülen ferforje, ustalardan çıraklara geçmiştir ve halen el yapımı ferforjeler üretilmektedir.

Ferforjeler iç ve dış mekânlarda kullanılan ürün grubunda yer almakta ve estetik açıdan önemli mimari unsurlar arasında yer almaktadır. Demirden üretilen ferforjeler uzun ömürlü, doğayla uyumlu, bakımı kolay ve güvenlik düzeyi yüksek ürünlerdir. Ferforje ustaları ölçüye göre üretim yapmaktadırlar. Ayrıca ustalar evinize gelerek ücretsiz olarak keşif yapmakta, model ve desen önerilerinde bulunmakta ve uygun fiyat garantisiyle çalışmaktadırlar. Ferforje imalatı ve montajı, demir korkuluk yapımı, balkon korkuluğu, bahçe korkuluğu, merdiven korkuluğu, Fransız balkon korkuluğu, apartman kapısı imalatı, merdiven küpeştesi, menfez açma ve parmaklık yapımı hizmetleri veren ferforje ustaları ayrıca bahçeleriniz için demir, alüminyum ve metal çit sistemleri imalatı, demir, alüminyum dikenli tel imalat ve montajı hizmetleri vermektedirler.

Ev ve iş yerlerinize estetik değerler katacak Ferforje Kapı, Pencere ve Korkuluk Ustası mı arıyorsunuz? Türkiye’nin dört bir köşesinden binlerce Ferforje Kapı, Pencere ve Korkuluk Ustası UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Yaprak Cam Balkon Kenan Boztaş

  Size çok teşekkür ediyoruz, yaptığınız cam balkonumuzdan ve duşa kabinden, hem de sizden ve elemanlarınızdan çok memnun kaldık. Cam balkon ve duşa kabin yaptırmak isteyen insanlara tavsiye ediyorum ve başarılarınız devamını diliyorum.

  O sizin kalp güzelliğiniz efendim. Güzel günlerde kullanın inşallah.

 • Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin

  Verilen işi tam zamanında teslim etmenizden ve titiz çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek bana borç oldu. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapı ve dekorasyon için kesin ve net adresiniz Uğur Şahin Yapı Dekorasyon olmalı. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

  Bizleri onurlandırdığınız için biz teşekkür ederiz Semra Hanım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle.

 • Mudi Panjur Muammer İzgin

  Mudi Panjur

  İşin ehli ve çok kibar bir usta. Sineklik işini dediği günde çok çabucak halletti. Teşekkür ederim.

 • Güngör Alüminyum Fahri Güngör

  Kaliteli işçilik, güler yüzlü, çözüm üreten, mükemmeliyetçi bir usta. Alüminyum ve PVC doğrama üretimi, otomatik kapı sistemlerinde profesyonel çözümler sundular.

 • Kurt Yapı Yusuf Kurt

  Kurt Yapı

  İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim, aynı gün içinde sinekliklerime kavuştum.

  İyi günlerde kullanın efendim.

 • Ferhan Akkaya Ferhan Akkaya

  Ferhan Akkaya

  Bu usta pardon dolandırıcı kaporayı hesabına yatırdıktan sonra telefon rehberindeki herkesi engelliyor. Yani sadece yeni kurbanlar ararsa çalıyor ve kendisi birini ararsa. Bu arada konuşmasını duysanız dünyanın en saygılı en uzman demir ustası. Yani nitelikli dolandırıcı.

 • Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih

  Oldukça memnun kaldık, güler yüzlü ve titiz çalışıyorlar. Bizi her daim memnun ettiler. İşlerinde başarılar dileriz ve her müşteriye tavsiye ederiz. Bursa'da çatı denilince Murat Tarih ustayı tek geçiyoruz.

 • Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan

  Ekrem Usta'yla yaklaşık 2 hafta önce kapı için ferforje işinde anlaştık. Gelip yaptı. Ufak bir değişiklik için aradım, sağ olsun aynı gün gelip değişikliği yaptı. İşinin arkasında durulduğu ve kaliteli hizmet sunduğu için teşekkürler.

 • Arı Demir Doğrama Faruk Yılmaz

  Ellerinize sağlık, aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir usta. Usta mükemmel çalışıyor. Temiz ve hızlı işçilik.

 • Fatih Otomatik Kapı Sistemleri Ürgüp Fatih Erküçük

  Zamanında teslimat, temiz işçiliği ile mükemmel bir iş çıkardılar.

Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan
1 Yorum10Puan
Marka Metal Mehmet Kizir
Mudi Panjur Muammer İzgin
1 Yorum10Puan
Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih
1 Yorum10Puan
RM Alüminyum Recep Şimşek
Yağmur Cam Fatih Taşçı
Waz Çelik Hakan Yılmaz
Rıza Yapı Metal Bahadır Sayınlı
Kurt Yapı Yusuf Kurt
3 Yorum9.7Puan
Karaca Yapı Hüseyin Karaca
Yaprak Cam Balkon Kenan Boztaş
6 Yorum9.5Puan
Ömer Özdamar
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Sefa Ferforje Hüseyin Çulha
Camcı Çakır Ticaret Mustafa Akboya
Arı Demir Doğrama Faruk Yılmaz
1 Yorum10Puan
Çalışkan Pen Ertuğrul Dayı
T40 Yapı Harun Bayram
Hüseyin Gündoğdu
Güngör Alüminyum Fahri Güngör
1 Yorum10Puan