En İyi 10 Ferforje Kapı Pencere ve Korkuluk

Ferforje Kapı, Pencere ve Korkuluk Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından En İyi 10 Ferforje Kapı, Pencere ve Korkuluk Ustası seçeneğini hemen bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından ustalara ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüksek ateşte dövülerek şekil verilen ferforjeler iç ve dış mekânlarda kullanılmaktadır. Bina kapıları, merdivenler, bahçe kapıları, pencere ve balkon gibi çeşitli alanlarda kullanılan ferforje aynı zamanda aksesuar olarak dekorasyon malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Teknolojini gelişmesiyle birlikte fabrikalarda seri üretim şeklinde üretilen ferforjelere eski dönemlerde demir ustaları tarafından kömür ocaklarında ısıtılarak dövülmekte ve şekil verilmekteydi. Sanat eseri olarak görülen ferforje, ustalardan çıraklara geçmiştir ve halen el yapımı ferforjeler üretilmektedir.

Ferforjeler iç ve dış mekânlarda kullanılan ürün grubunda yer almakta ve estetik açıdan önemli mimari unsurlar arasında yer almaktadır. Demirden üretilen ferforjeler uzun ömürlü, doğayla uyumlu, bakımı kolay ve güvenlik düzeyi yüksek ürünlerdir. Ferforje ustaları ölçüye göre üretim yapmaktadırlar. Ayrıca ustalar evinize gelerek ücretsiz olarak keşif yapmakta, model ve desen önerilerinde bulunmakta ve uygun fiyat garantisiyle çalışmaktadırlar. Ferforje imalatı ve montajı, demir korkuluk yapımı, balkon korkuluğu, bahçe korkuluğu, merdiven korkuluğu, Fransız balkon korkuluğu, apartman kapısı imalatı, merdiven küpeştesi, menfez açma ve parmaklık yapımı hizmetleri veren ferforje ustaları ayrıca bahçeleriniz için demir, alüminyum ve metal çit sistemleri imalatı, demir, alüminyum dikenli tel imalat ve montajı hizmetleri vermektedirler.

Ev ve iş yerlerinize estetik değerler katacak Ferforje Kapı, Pencere ve Korkuluk Ustası mı arıyorsunuz? Türkiye’nin dört bir köşesinden binlerce Ferforje Kapı, Pencere ve Korkuluk Ustası UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Mudi Panjur Muammer İzgin

  Mudi Panjur

  İşin ehli ve çok kibar bir usta. Sineklik işini dediği günde çok çabucak halletti. Teşekkür ederim.

 • Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih

  Oldukça memnun kaldık, güler yüzlü ve titiz çalışıyorlar. Bizi her daim memnun ettiler. İşlerinde başarılar dileriz ve her müşteriye tavsiye ederiz. Bursa'da çatı denilince Murat Tarih ustayı tek geçiyoruz.

 • Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan

  Ekrem Usta'yla yaklaşık 2 hafta önce kapı için ferforje işinde anlaştık. Gelip yaptı. Ufak bir değişiklik için aradım, sağ olsun aynı gün gelip değişikliği yaptı. İşinin arkasında durulduğu ve kaliteli hizmet sunduğu için teşekkürler.

 • Kurt Yapı Yusuf Kurt

  Kurt Yapı

  İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim, aynı gün içinde sinekliklerime kavuştum.

Rıza Yapı Metal Bahadır Sayınlı
Hedef Ahşap Kazım Kılıç
Marka Metal Mehmet Kizir
Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan
1 Yorum10Puan
Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih
1 Yorum10Puan
Mudi Panjur Muammer İzgin
1 Yorum10Puan
Waz Çelik Hakan Yılmaz
Kurt Yapı Yusuf Kurt
1 Yorum10Puan
Karaca Yapı Hüseyin Karaca
Ömer Özdamar
Durucam Balkon
Mersoy Decor
Çapanoğlu Bülent Suayiş
Nail Usta
Faruk Çelik
Real Cam Balkon
Korkmazlar Çelik Vedat Korkmaz
Kuzey Metal Yapı İnş. ve Gıda San Ltd Şti Şaban Yazı
Öz Yapı Cam Çerçeve RECEP ÖZ
Kızmazlar Yapı Edat Kızmaz