İstanbul Ataşehir En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Boya Badana Ustaları'nın sundukları komple ev boyama, boya dekorasyonu ve duvar kağıdı uygulama hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanmak için UstasıBurada'nın sizler için seçtiği Ataşehir'deki en iyi boya badana ustaları ile tanışmaya hazır mısınız? İstanbul boya badana fiyatları hakkında bilgi almak için boyacıları ücretsiz çağrı hatlarından arayabilir, badana ustaları için yapılan yorumları okuyarak işçilikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Boya badana ustaları her türlü binanın hem iç duvar boyama hem dış cephe boyama işlerini yapan, boya fırçası kullanmak konusundaki yeteneklerinin yanısıra boya ustalığı için mesleki eğitim almış kişilerdir. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen bazı insanlar da amatör düzeyde boya badana yapmaktadır. Ancak bu kişiler gerçek meslek ustaları olmadıkları için daha ucuza evinizi boyasalar da sonuç istenilen şekilde kusursuz olmamaktadır.

Gerçek boya badana ustaları badana yapılacak alanın büyüklüğüne göre ne kadar duvar boyası, tavan boyası ve astara ihtiyaç olacağını hesaplar, ev sahibinin isteğine göre işçilik fiyatına dahil ederek boyaların temin edilmesini sağlar, boya badana işlemi için gereken boya fırçası, boya rulosu, kağıt bant, zımpara, spatula, alçı, merdiven gibi malzemeleri yanında getirirler. Boya badana işlemine başlamadan önce duvarlardaki delik, çatlat ve kusurları yok etmek için zımpara, alçı dolgusu ve astar boyası yapılır ki badana işlemi sonrasında prüzsüz ve kusursuz bir görüntü ortaya çıksın. Ev dekorasyonunda çok önemli bir detay olan duvar boyalarına bakıldığında yüzlerce renk alternatifi sunan boya markalarının saten boyaları, su bazlı boyaları, yağlı boyaları ve plastik boyaları bulunmaktadır. İnsan sağlığına uygunluğu ve silinebilme özelliği nedeniyle su bazlı saten boyalar yaygın şekilde tercih edlmektedir. 

İstanbul / Ataşehir ilçesinde yaşıyorsanız semtinizdeki en iyi Boya Badana Ustaları'nı bu sayfada görüntüleyebilir, yılın her ayı kampanyalı boya badana fiyatları ile evinizi ya da ofisinizi istediğiniz renge boyatabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden aradığınız boya ustaları için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

İstanbul'un Ataşehir ilçesi İçerenköy, Esatpaşa, Yeni Sahra, Kayışdağı, Yeni Çamlıca, Örnek, Atatürk, Barbaros, Mimar Sinan başta olmak üzere 17 mahalleden oluşmaktadır. Yeni yerleşim bölgesi olan Ataşehir'in hızlı gelişimine bakıldığında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yollarının bölgeden geçmesi, Emlak Bankası tarafından Anatepe uydu kent projesinin bu bölgede hayata geçirilmesi, hareketin devamında da Batı Ataşehir bölgesinin arazisinin uygunluğu sebebiyle büyük inşaat firmalarının lüks konut ve ofis projeleriyle bölgeye yatırım yapmaları etken olmuştur. Düzenli yapılanması, sosyal alanları, avm, park, bahçe, spor alanları, kafe ve restoranlarıyla ideal bir yaşam merkezi olan Ataşehir'de haftasonu doğayla içiçe vakit geçirilebilecek yerlerin başında Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi ve Kayışdağı Ormanı gelmektedir. 

Faydalı Yorumlar

 • Aytaş Dekorasyon Hüseyin Aytaş

  İşi çok temiz, hızlı ve iyi yaptılar. Çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Teşekkür ederiz.

 • Lobi Dekorasyon Mehmet Parmaksız

  D&A Realty Gayrimenkul olarak acil tadilat işlerimiz vardı. Söz verdikleri zamanda geldiler, fikirleri ile yönlendirdiler ve gayet itinalı bir şekilde yaptılar. Bizlere de kendi müşterimize verdiğimiz sözü tutabilmemiz için yardımcı oldular. Mustafa Parmaksız Bey'e çok teşekkür ediyorum.

  Teşekkürler İsa Bey.

 • Yılmaz Işık Yılmaz Işık

  Hayırlı işler olsun. Temiz, titiz bir isçilik. İşine saygılı, süper işçilik. Yılmaz usta tavsiye edilecek bir usta.

İstanbul Ataşehir Boya / Badana

: 66 sonuç
Aytaş Dekorasyon Hüseyin Aytaş
2 Yorum9.5Puan
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
Cihangir Genç
1 Yorum10Puan
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
3 Yorum10Puan
İşbilir Pen Necati İşbilir
Delta İnşaat Dekarasyon Hayati Bilgin Doğan
Mimari Boya Yapı Dekorasyon Mehmet Dokumacı
Deniz Dekorasyon Sedat Coşkun
Sahra Yapı Nejdet Salduz
İsmail Dağlı
Ramazan Aydın
Ahmet Babar
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
Zafer Çon
Çamkıran Yapı Şener Çamkıran
Mehmet Polatcanlı
Portföy Express Türkiye Erdal Doğan
Orhan Kurt
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem