İstanbul Ataşehir En İyi 10 Cep Telefonu Tamiri ve Teknik Servisi

İstanbul / Ataşehir ilçesinde yaşıyorsanız size en yakın Cep Telefonu Tamircileri'ne ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Bu sayfadaki cep telefonu servislerini yakınlığa göre listeleyebilir, yol tarifi sayesinde telefon tamircilerinin dükkanlarını kolayca bulabilirsiniz. Her marka cep telefonu teknik servis hizmetlerini uygun fiyatlarla sunan onlarca telefon tamircisi UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Sıradan bir cep telefonunun konuşma, mesajlaşma gibi standart özelliklerinin yanısıra bilgisayarlardaki özellikleri de yazılımında barındıran ileri teknoloji cep telefonlarına genel adıyla akıllı telefon (smartphone) denmektedir. Akıllı telefonlar İOSAndroit ve Windows Mobile işletim sistemleriyle çalışan bir nevi cep bilgisayarlarıdır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan smartphone cihazlarla görüntülü konuşma yapılabilmekte, sosyal medya hesapları, email hesapları yönetilebilmekte, internet kullanımı ve mobil uygulamalar sayesinde bilgisayarda yapılabilen pek çok şey cep telefonlarından da yapılabilmektedir. Dokunmatik ekran, ön ve arka kamera, sonsuz ekran gibi özellikler taşıyan cep telefonlarında çok hızlı bir devinim yaşanmakta ve hemen her sene daha üstün teknolojilere sahip akıllı telefonlar piyasaya sürülmektedir. 

Cep telefonu tamircileri bir bakıma cep bilgisayı olan bu cihazların tüm teknik servis hizmetlerinin yanısıra cep telefonunun daha büyüğü olan ama son derece benzer özellikler taşıyan tabletlerin tamiri konusunda da tecrübelidirler. Iphone, Samsung, Htc, Huawei, Blackberry, Motorola, BenQ-Siemens, General Mobile gibi cep telefonu markalarının akıllı telefonları teknoloji marketlerde ve telefoncularda satılmaktadır. Cep telefonu tamircilerinde cep telefonu ekran değişimi, cep telefonu anakart değişimi, batarya değişimi, cep telefonu ekran koruyucu, şarj tamiri, tablet tamiri, cep telefonu program yükleme, yazılım güncelleme gibi hizmetlerin tamamı verilmektedir. 

Ataşehir'deki en iyi Cep Telefonu Tamircileri ve Teknik Servisleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Arızalı cep telefonunuzu güvenilir bir cep telefonu teknik servisine götürmek için bu sayfada listelenen cep telefonu tamircileri hakkında yapılan yorumları okuyabilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak tamir ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Akıllı telefon tamiri konusunda en başarılı cep telefonu teknik servisleri artık bir telefon kadar yakınınızda. 

Son yıllarda İstanbul'un Anadolu yakasındaki en özde yaşam merkezlerinden biri haline gelen Ataşehir, lüks site yapılanması ve büyük inşaat firmalarının yatırımları ile gayrimenkul piyasası hızlı değerlenen bir bölge olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle Batı Ataşehir denilen kısımda Varyap Meridian, Uphill Court, Ülker Sports Arena gibi önemli projeler bulunmaktadır. Ataşehir'in en kalabalık mahalleleri İçerenköy mahallesi, Kayışdağı mahallesi, Barbaros mahallesi, İnönü mahallesi, Küçükbakkalköy mahallesi, Atatürk mahallesi ve Örnek mahallesidir. Palladium AVM, Optimum AVM, Brandium AVM başta olmak üzere Ataşehir'de çok sayıda alışveriş merkezi, kafe, restoran ve mağaza bulunmaktadır. Sosyal yaşam bu alanlarda yoğunlaşmaktadır. 

İstanbul Ataşehir Cep Telefonu Tamiri / Servisi

: 6 sonuç
Bostancı İletişim Serdar Şahin
1 Yorum10Puan
Uğur İletişim Teknik Servis Uğur Koçak
1 Yorum10Puan
TrioService Mehmet Erdem
Destech Teknik Servis Volkan Öztürk

Destech Teknik Servis

İstanbul / Ataşehir

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

Emre İletişim Sezai Yıldırım

Emre İletişim

İstanbul / Ataşehir

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

Murat Bilgisayar Saz Ticaret Murat Saz
0 Yorum9.0Puan

Filtreler

  • Cep Telefonu Tamiri / Servisi
  • İstanbul
  • Ataşehir

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara