İstanbul Avcılar En İyi 10 Veteriner Kliniği ve Pet Shop

Veteriner Klinikleri için en fazla içerik UstasıBurada’da. Avcılar bölgesinde hizmet veren yüzlerce veteriner kliniği arasında sizler için en uygun olanı yorumları okuyarak belirleyebilir, veteriner kliniklerine tüm acil durumlarda 7/24 ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak detaylı bilgi alabilirisiniz.

Ailemizin minik bireyleri olan evcil hayvanlarımız dönem dönem hastalanarak bakıma ihtiyaç duymaktadırlar.  Evcil hayvanlarınızın rahatsızlanması durumunda acil olarak başvurabileceğiniz veteriner klinikleri; teşhis, tedavi hizmetleri vermekte ve gerekli durumlarda cerrahi müdahalede bulunmaktadırlar. Alanında uzman veterinerler, evcil hayvanınınız yaşına, cinsine ve fiziksel özelliklerine uygun tedavi programları hazırlayarak yaşamsal faaliyetlerin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için çalışmaktadır. Evcil hayvanlarınıza her türlü acil durumda müdahalede bulunulan veteriner klinikleri tüm durumlar için gerekli teknik donanıma sahiptir. Ameliyat maması, iğne, bistüri, aşı, serum, enjektör, ameliyat malzemeleri, röntgen cihazı, ultrason cihazı, sterilizatör kullanılan ekipmanların bazılarıdır. Aynı zamanda veteriner kliniklerinde bit, pire ve parazit gibi sorunlarla mücadele amaçlı tedavi hizmetleri verilmektedir.

Tedavi, aşılama, jinekoloji ve doğum, ilk yardım, gaga bakımı, tüy bakımı, diş hekimliği, röntgen, ultrason, ortopedik operasyonlar, muayene ve tırnak bakımı gibi hizmetler veren veteriner klinikleri aynı zamanda koruyucu hekimlik, pet kuaför ve pet pansiyon hizmetleri de vermektedir. Ayrıca mama, mama kabı, yatak, oyuncak, aksesuar gibi ürünlerin satışını yapan veteriner klinikleri tüm ihtiyaçlarınızı tek noktada gidermenizi sağlamaktadırlar. Bazı veteriner klinikleri, gerekli tedavi ve bakımlarını yaptıkları yavru kedi ve köpek gibi hayvanların ücretsiz olarak sahiplenilmesi için destek vermektedirler.

Evcil hayvanınız için acil Veteriner Kliniği mi arıyorsunuz? Avcılar bölgesine hizmet veren yüzlerce Veteriner Kliniği UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

1992’de ilçe unvanını alan Avcılar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Küçükçekmece ve Marmara Denizi ile komşu olan ilçemiz 10 mahalleden oluşmakta ve 435.682 nüfusa sahiptir. Gelişmiş sanayi tesisleri, eğlence ve ticaret merkezleri ile Avcılar, İstanbul’un tercih edilen noktalarından biri haline gelmiştir. Avcılar, sınırları içinde bulunan sanayi tesisleri, yakıt dolum tesisleri ve termik santraliyle ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

İstanbul Avcılar Veteriner Klinikleri

: 5 sonuç
Avcılar Çınar Veteriner Klinği Mehmet Çınar
Planktonakvaryum Ozan Soysal
0 Yorum10Puan
Okyanus Akvaryum Kuş Evi Ömer Denden
Duru Pet Akvaryum Kuş Cenneti Taner Postacı
Doğan 3 Petshop Remzi Kaya