İstanbul En İyi 10 Ayakkabı Tamiri ve Lostra Salonu

İstanbul'un her semtinde ve her mahallesinde mutlaka bir ayakkabı tamircisi bulunmaktadır. Bu değerli meslek erbapları insanlık varolduğundan beri varlıklarını sürdürmekte, ancak saklandıkları ara sokaklardan onları bulup çıkarmak gerekmektedir.

UstasıBurada sayesinde İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun, burnunuzun dibinde keşfedilmeyi bekleyen Ayakkabı Tamircileri ve Lostra Salonları artık bir telefon kadar yakınınızda. Size en yakın ayakkabı tamircisini bulmak için yakınlığa göre filtreleme seçeneğini kullanabilir, ücretsiz çağrı hatlarından ayakkabının ustalarını arayarak bilgi alabilir ve yol tarifi sayesinde ayakkabı tamircisinin dükkanına kolayca gidebilirsiniz.    

İlk insandan günümüze kadar bakıldığında, insanoğlunun giyinme ihtiyacının başlangıcının ayakları korumak üzerine tasarlanan ilkel ayakkabılara dayandığı görülmektedir. Doğanın zararlarından, sıcaktan ve soğuktan ayaklarını korumak isteyen insanlar hayvan derisini ayaklarına sararak ilk ayakkabının yapımına örnek teşkil etmişlerdir. Zaman içerisinde insanlığın bilgi ve tecrübesi geliştikçe, uygarlık seviyesi yükseldikçe ayakları daha fazla koruyan, daha dayanıklı el yapımı ayakkabılar üretilmeye başlanmış ve ayakkabı yapımı konusunda kendini geliştirmiş ayakkabı ustaları hızla türemeye başlamıştır. İnsan nüfusu arttıkça daha fazla ayakkabıya ihtiyaç duyulmaya başlandığından el yapımı ayakkabılar talebi karşılamakta yetersiz kalmış ve ayakkabı yapımı için tasarlanmış makinalar sayesinde seri ayakkabı üretimine geçilmiştir.

Deri, nubut, süet ve bez gibi malzemeler kullanılarak farklı hava koşullarına uygun, farklı renkte ve farklı özellikte ayakkabı çeşitleri üretilmeye başlanmıştır. Spor ayakkabı, terlik, bot, çizme, topuklu ayakkabı, sandalet, converse, takunya, iskarpin, babet gibi onlarca ayakkabı çeşidi her ayak numarasına uyacak şekilde seri olarak üretilmekte ve mağazalarda satılmaktadır. 

Ayakkabı tamircileri ve lostra salonları erkek ayakkabısı, bayan ayakkabısı ve çocuk ayakkabısı çeşitlerinin tümü için tamir hizmeti vermektedir. Spor ayakkabı tamiri, bot tamiri, çizme tamiri, sandelet tamiri, converse ayakkabı tamiri, klasik ayakkabı tamiri, topuklu ayakkabı tamiri konusunda uzmanlaşmış meslek ustaları ayakkabı astar değişimi, ayakkabı yıkama, bağcık değişimi, ayakkabı taban tamiri, ayakkabı boyama, ayakkabı cilalama, ayakkabı genişletme, ayakkabı ısıtma, taban değişimi, topuk tamiri vb. birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Bazı ayakkabı tamircileri tarafından kişiye özel ayakkabı ve ortopedik ayakkabı imalatı da yapmaktadır. Ayrıca günümüzde ayakkabı tamircilerinde çanta tamiri, valiz tamiri, çanta boyama, bavul tamiri, şemsiye tamiri gibi hizmetler verilmekte ve bu hizmetlerin tümünü veren yerlere lostra salonu denmektedir. 

İstanbul'un en iyi ayakkabı tamircileri ve lostra salonları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Türkiye'nin en kalabalık şehri ve en büyük metropolü İstanbul'dur. Asya kıtası ile Avrupa kıtasını birbirinden ayıran İstanbul Boğazı, İstanbul şehrini ikiye bölmekte ve İstanbul'un hem Anadolu'da hem de Avrupa'da toprakları bulunmaktadır. Dünyada 34. büyük ekonomi İstanbul'dadır. İstanbul, 39 ilçe ve 40 belediyeden oluşmaktadır. En büyük ilçelerinin başında Ümraniye, Üsküdar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Sultangazi, Pendik, Kartal, Kadıköy ve Esenyurt gelmektedir.

İstanbul Ayakkabı Tamiri / Lostra

: 318 sonuç
Şahin Lostra Şahin Öztürk
Taşcı Özel Tasarım Ayakkabı ve Lostra Adnan Taşcı
Ramazan Taş Ramazan Taş
Aydın Kundura İrşadi Aydın
Sevcan Kundura Tülay Deringöl
Murat Kundura Murat Bingöl
Haktan Kundura Ayhan Dönmez
Murat Kundura Murat Aksöz
Özel İş Tamir Ayakkabı Murat Tunca & Muammer Çıkrıkçı
Necmi Lostra Salonu Necmi İnan
Ünsal Ayakkabı Ünsal Atak
İnci Lostra Hüseyin Çelik
Ali Mercan Ayakkabı Ali Mercanoğlu
Çelik Kundura Ramazan Çekik
Yılmaz Ayakkabı İrfan Yılmaz
Zorlu Lostra Hüsehin Zorlu
Ayakkabı Tamiri Ve Ortopedik Tabanlık Aydın Usta
Star Express Türkay Altuntaş
Sarıdayı Tamirat Davut Kocaer
Zafer Kundura Zafer Çakmak
As Kundura Mehmet Kadir Öksüz

Filtreler

  • Ayakkabı Tamiri / Lostra
  • İstanbul

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara