İstanbul Beykoz En İyi 10 Oto Klima Tamiri ve Tamircisi

İstanbul / Beykoz civarındaki Oto Klima Tamircileri'ne ulaşmanın en hızlı yolu UstasıBurada'da. Aracınızın markası ne olursa olsun oto klima ve radyatör tamiri hizmeti veren, size en yakın oto klima servisleri bu sayfada bir telefon kadar yakınınızda. Ücretsiz çağrı hatlarından tamir ustalarını arayarak aracınızın klimasındaki sorun hakkında bilgi alabilir, randevu alarak oto klima arızalarınız için aracınızı servise götürebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında önemi artan oto klimalarda meydana gelen soğutmama sorunu genellikle kış aylarında kullanılmayan klima gazının yoğunlaşmasından kaynaklanmakta ve oto klima gaz değişimi yapılarak sorun çözülmektedir. Kompresör çalıştığı halde aracın kliması soğutmuyorsa klima gazı bitmiş veya azalmış olabilir. Ancak sorun sadece klima gazı olmayabilir. Oto klima gaz kaçağı, oto radyatör arızası, klima fan arızası, eşanjör arızası, klima müşür sorunları gibi sebeplerle aracınızın klimasının hiç devreye girmediği durumlar da yaşanabilmektedir. 

Sağlıklı bir oto klima soğutması için aracın yılda iki defa oto klima servisine götürülerek klima bakımlarının yaptırılması önerilmektedir. Klimanın soğuk hava üflemesini sağlayan radyatör, ısınan suyu motordan alıp tekrar soğutarak devir daim olmasıyla ilgili görevini yerine getiremiyorsa sorun oto radyatörden kaynaklanıyor demektir. Oto klimanızın verimli kullanımı için motoru çalıştırır çalıştırmaz klimayı açmamanız, birkaç dakika motorun ısınmasını bekleyerek klimayı devreye sokmanız, klimayı yüksek devirde çalıştırmaya başlamamanız, oto klima çalışıyorken kalorifer düğmesinin soğukta olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Beykoz'daki en iyi Oto Klima Tamircileri için en fazla içerik UstasıBurada sayesinde aynı sayfada. Oto klima gaz değişimi ve oto klima bakım fiyatlarını öğrenmek için ücretsiz çağrı hatlarından size en yakın servisi hemen arayabilirsiniz. Yaz aylarında tertemiz bir hava solumak için aracınızın klima temizliğini işin uzmanlarına yaptırın, karlı çıkın.

İstanbul'un bir ilçesi olan Beykoz, Kocaeli Yarımadası'nın kuzeybatı kesiminde yeralmaktadır. Beykoz ilçesi batıdan İstanbul boğazı, doğudan Şile ve kuzeyden Karadeniz ile çevrilidir. İlçeden Riva, Küçüksu ve Göksu dereleri akmaktadır. M.Ö 700 yıllarında bölgeye gelen Traklar tarafından ilçeye Amikos ismi verilmiştir. Kanlıca, Kavacık, Göksu, Çubuklu, Gümüşsuyu, Anadolu Hisarı semtleri Beykoz ilçesinin en popüler lokasyonlarıdır. 

Maslak Rover Kadir Baş
Topkapı Özlem Bmw Servisi İsmail Filik
Merve Oto Klima Murat Usta
Tunç Teknik Soğutma Hüseyin Tunç